Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 ten moment kiedy chcesz otworzyć ikonkę ale masz 150 paczek i musisz to zrobić na telefonie/web appie..
1
@Kgorecki2500 nie ma alaby, nie ma rudigera, nie ma benchamana, dzień udany xD
0
@Rust_Cohle mrau, widzę że po tamtej nocy masz ochotę na więcej
1
@Rust_Cohle inaczej śpiewałeś jak cię zabrałem do piwnicy
0
porobiona xD
2
@wasacz dopóki natan nie sprawdzi to nie uwierzę
0
@MesQueUnClub_87 cicho tam
0
ani benchman ani alaba ani rudiger nie będą w głosowaniu toty w fifce hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@AlexDark00 na old generacji haalandinho jest jeszcze lepszy, nie ma uja który by go zatrzymał, jak nie umiesz nim grać to ty jesteś kloc ;x
@Kgorecki2500 słaby to ty jesteś, puyolem gra i mówi że kozak xD
0
@AlexDark00 haalandinho to to nie jest
2
@mrboom no ja dzisiaj jedną puszczałem bo i tak nie mogłem skręcić bo był korek, to jej auto zgasło ;x
5
@tomek8756 zarabiaj tyle żeby sobie złomka za 15k kupić i nie zapomnij o biurku
3
Komentarz usunięty
4
@Azi dziabka? taka do ogródka, gimby nie znajo
0
Nie wierzę że Alba będzie chciał gdziekolwiek odchodzić ;f
0
tyle w temacie ;x
7
@Luciano99 elemelent to ci może co najwyżej taką ikonkę dać
https://zapodaj.net/images/2e30f421b7340.jpg
1
@JarekS "Jak można być kibicem Barcelony i być przeciwnikiem jakiegoś jej piłkarza?"
yy normalnie, lenglet, umtiti, coutinho itd itd. teraz ferran i garcia
18
@Peciak łysy z city nam podłożył dwie świnie i tyle, tera trzeba znaleźć naiwniaka co ich kupi
4
@MesQueUnClub_87 dobrze że cię nie cofnęło do przodu ;x
0
@Kgorecki2500 ale tam nie ma rang, tylko nagrody ulepszone albo nie ulepszone xD
3
@Emhyr du ju spik inglisz
0
@Kgorecki2500 ale w squad battles nie ma lig, coś ci się pokręciło, to nie liga tylko ranga była
6
@Bezhistorii vegeta też napisał, zobaczymy komu odpisze pierwszemu
55
@VegetaPolska jak będziesz podbijał do laski na bajere to jej powiedz "wytarmosiłbym cię za włosy jak ferran savicia", wszystkie twoje
0
Mokebeeeeeeeeeee
0
a gdzie skład atletico
2
@Encore nikt się nie spodziewał hiszpańskiego inkwizytora busquetsa
0
@Emhyr christensen
0
@Rust_Cohle byłeś widziany z vegetą jak się trzymaliście za rączki