Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ewidentna ręka, powinien być karny dla barcy
3
spokojnie panowie, przed nami jeszcze zmiany czawiego na dobicie meczu.. naszego bądź ich
5
się dziwiliście czemu alaby i rudigera nie ma nawet w nominacjach do toty w fifie, jak w tej akcji ich nawet w zasięgu oka nie było
0
lewus się zaczął !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
@supraomnes1 od kilku sezonów? XD
2020/2021 66 meczy 8 bramek 4 asysty
2019/2020 44 mecze 5 bramek 3 asysty
2018/2019 36 meczy 4 bramki 8 asyst
poprzedni sezon miał dopiero liczby, a w tym sezonie ma
27 mecze 11 bramek 6 asyst
i to jest top? to jest ciągnięcie od kilku sezonów? xD drugi sezon coś tam gra dopiero
0
goooooooooooool gaviiiiiiiiiiiiiiiiinhoooooooooooo
0
@supraomnes1 jeden sezon miał liczby i już top? XD
2
@BorzyKrzys twoja pewnie wyrobiona od tego trzepania ;x szejki fizycznie nie pracują, fizycznie robi plebs
0
@Esteban_ nie mogę przestać trafiać somsiad, skład już 5,5mln+
0
@pt9 co ty gadasz, na śpo di natale i neymar najlepsi w grze
1
no hejka somsiady
https://zapodaj.net/images/141826a74cbd6.jpg
hehe
0
@MarcelNJ11 zesrajo się metr przed kiblem
0
@marcin62 panie, jakbyś zobaczył jak chodzi na 2tb
3
@Nano22 tylko wygol serduszko nad benizem, one to lubią
0
@wasacz przeczytaj jeszcze raz pierwszy post to ci może zaskoczy lampka we łbie o co pytam
2
@Nano22 ciemno już za oknem to może poszła spać, spróbuj jutro
1
@Piorun wiedźmin 3 pod względem trudności to gra dla dzieci gdzie wystarczy pakować w igni, a ja nie o to pytam, a wieśka ogrywałem x razy więc bez pieprzenia jaki to nie bede op
0
@wasacz 3
0
jest jakaś stronka z opisanymi najlepszymi/najciekawszymi buildami w wieśku? tylko opisane, a nie filmiki na yt
1
@Colin94 tylko czinklaczento w holenderskim gazie może się równać z passeratti w tedei
0
@Colin94 phi
10
@Kgorecki2500 najpierw rosół, potem schabowe, a nie od dupy strony
0
@jeyx77x cały czas są crashe na tym next gen wiesku
8
@Rust_Cohle jak Darwin w prime
20
@Nano22 irek
0
@ptrx nawet nazario jest gorszy od haalanda w tej fifie, to jest najgorsza fifa ever
0
@ptrx crossplay XD raz że gorsze połączenie, dwa ryzyko połączenia z tymi cheaterami z pc'ta, nikt poważny nie gra na crossplayu
Haaland > Mbappe w fifce też
0
@Kgorecki2500 haalandem grają wszyscy którzy chcą osiągać poważne rangi w fifie :) a ty tam na pc to z jakimiś noobami pewnie grasz bo wszyscy prosi na konsolach grają xD
1
@IronSanHybrid pewnie ci wyszły jak tamten wiadomy burger ;x
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11143254
0
@Kgorecki2500 staty na papierze sobie możesz wsadzić wiesz gdzie, haaland jest najszybszy w grze a na statach tego nie ma, neymar ma podobnie