Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 nie ma zmiany pozycji na śo, 80 staminy - useless, zara będzie poniżej 100k
0
@Graves nie, jairzinho co najwyżej jak nie będzie co z fodderem robić podczas toty, a raczej będą paczki z ikoną czy cuś
1
@Lola120 elo elo 520
2
@Mario96w domyśl się
4
@Kgorecki2500 tego o? (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
https://zapodaj.net/images/45ee817e2a2ed.jpg
24
@Pawel13sz brazol musiał wszystko spieprzyć
2
@Compadre o ty sześćdziesiono
22
@wpwelement coś słabo wam ten jutub idzie, komentarzy też co kot napłakał, może zacznij robić jakiś cotygodniowy przegląd odwołań na yt, mogę się poświęcić i napisać pierwsze odwołanie, w końcu potrzeba kogoś medialnego żeby program rozkręcić.
1
Dyskusja znikła, na dole komunikat o 9.3.5., już myślałem że @Comentateiro poleciał za to xD
0
@Kidd no i gdzie te filmy? Pics or didnt happen
2
@Rust_Cohle ja mam biurko, ale jak ty nie masz to możemy dla ciebie zrobić zrzutkę, i dla liverpoolu przy okazji też - na rozwiązanie kontraktu z tą kotwicą nunezem
3
a gdyby tak sprzedać depaya do chelsea i podpisać za darmo aube jak już z nim rozwiążą kontrakt? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Tomo1989 na uj wyprzedza jak widzi że auto przed nim hamuje
9
@kuz zwolnili tuchela dla harrego pottera, czyli są aż tak głupi
9
@Bocheno1 tam jakieś kartki się na dole nie dogotowały
0
@Rust_Cohle tak tak, już taki jeden był co mówił ile to nie miał banów w ciągu miesiąca, opowieści z narni
1
@Rust_Cohle to ty się pucowałeś o szybszego unbana xD ja prawilnie do końca
0
@Danny Gaucho lepsze biurko niż wchodzenie w układy z elemelentem
#ustawione
3
@Luciano99 proste że @Danny Gaucho tak samo jak złotą piłkę
0
@BlaseR9 lepsza od 20 i 21
22
@DonCarletto a przecież go benchman spowalniał, czyli zrobiłby to jeszcze szybciej
0
@BlaseR9 dobra? XD 18 była dobra, 19 to była na wrzutki, do dzisiaj pamiętam tego flashbacka Ibrahimovicia
1
@Medium w dupach wam się poprzewracało, a robić ni ma komu, już ja powiem @Luciano99 co ty wyrabiasz w godzinach pracy
1
@Medium to nie jest koncert życzeń, za robotę się weź obiboku
1
@Antimadridista_WR nic nie dają, zbugowane
1
@Antimadridista_WR no i na co ci zgranie w tej fifie?
1
@Pawci023x tak o
https://zapodaj.net/images/3f144bfaec34f.jpg
0
@koziar no i co takiego udowodniłeś tymi statystykami? ;x
35-29=6
30-24=6
wychodzi na moje xD
0
@koziar transfermarkt? to ten pseudoserwis co zalicza asysty za wywalczenie karnych? xD i pewnie jakieś towarzyskie po drodze
0
@koziar zapytałem kto ma lepsze staty od neymara w tym sezonie, napisałeś mekambe, a ja ci że gunwo prawda, więc zmieniasz temat ;x