2

@Kgorecki2500 nie ma zmiany pozycji na śo, 80 staminy - useless, zara będzie poniżej 100k

0

@Graves nie, jairzinho co najwyżej jak nie będzie co z fodderem robić podczas toty, a raczej będą paczki z ikoną czy cuś

1

@Lola120 elo elo 520

2

@Mario96w domyśl się

4

24

@Pawel13sz brazol musiał wszystko spieprzyć

2

@Compadre o ty sześćdziesiono

22

@wpwelement coś słabo wam ten jutub idzie, komentarzy też co kot napłakał, może zacznij robić jakiś cotygodniowy przegląd odwołań na yt, mogę się poświęcić i napisać pierwsze odwołanie, w końcu potrzeba kogoś medialnego żeby program rozkręcić.

1

Dyskusja znikła, na dole komunikat o 9.3.5., już myślałem że @Comentateiro poleciał za to xD

0

@Kidd no i gdzie te filmy? Pics or didnt happen

2

@Rust_Cohle ja mam biurko, ale jak ty nie masz to możemy dla ciebie zrobić zrzutkę, i dla liverpoolu przy okazji też - na rozwiązanie kontraktu z tą kotwicą nunezem

3

a gdyby tak sprzedać depaya do chelsea i podpisać za darmo aube jak już z nim rozwiążą kontrakt? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Tomo1989 na uj wyprzedza jak widzi że auto przed nim hamuje

9

@kuz zwolnili tuchela dla harrego pottera, czyli są aż tak głupi

9

@Bocheno1 tam jakieś kartki się na dole nie dogotowały

0

@Rust_Cohle tak tak, już taki jeden był co mówił ile to nie miał banów w ciągu miesiąca, opowieści z narni

1

@Rust_Cohle to ty się pucowałeś o szybszego unbana xD ja prawilnie do końca

0

@Danny Gaucho lepsze biurko niż wchodzenie w układy z elemelentem
#ustawione

3

@Luciano99 proste że @Danny Gaucho tak samo jak złotą piłkę

0

@BlaseR9 lepsza od 20 i 21

22

@DonCarletto a przecież go benchman spowalniał, czyli zrobiłby to jeszcze szybciej

0

@BlaseR9 dobra? XD 18 była dobra, 19 to była na wrzutki, do dzisiaj pamiętam tego flashbacka Ibrahimovicia

1

@Medium w dupach wam się poprzewracało, a robić ni ma komu, już ja powiem @Luciano99 co ty wyrabiasz w godzinach pracy

1

@Medium to nie jest koncert życzeń, za robotę się weź obiboku

1

@Antimadridista_WR nic nie dają, zbugowane

1

@Antimadridista_WR no i na co ci zgranie w tej fifie?

0

@koziar no i co takiego udowodniłeś tymi statystykami? ;x
35-29=6
30-24=6
wychodzi na moje xD

0

@koziar transfermarkt? to ten pseudoserwis co zalicza asysty za wywalczenie karnych? xD i pewnie jakieś towarzyskie po drodze

0

@koziar zapytałem kto ma lepsze staty od neymara w tym sezonie, napisałeś mekambe, a ja ci że gunwo prawda, więc zmieniasz temat ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?