Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Coutinho chociaż grał, Kessie jak gra to ogony bo są lepsi, poza tym jest rożnica między byciem w klubie 4 lata, a pół roku
0
Brozović za Kessiego? Tylko i wyłącznie z dopłatą Interu, Kessie w Serie A wymiatał i jest 4 lata młodszy.
0
@Encore gość który nie zna języka więc się z nikim nie dogada, logiczne
1
@Wojcio elemelent ustawił
0
@Cule1234 wymieniają napastników po czym "midfield is now priority"
3
@BorzyKrzys w mieście łodzi, gdzie nawet psom chodzenie szkodzi?
0
@Pewex bocian przywiózł w czinkłaczento w holenderskim gazie
0
@Kessie mówiłem kohelowi żeby rzucił te fajki to nie słuchał i teraz ma za swoje
4
@VegetaPolska
https://zapodaj.net/images/dacaba140fe8b.jpg
pasuje, wychodzi na to że mówi prawde
2
@bartekvisca passeratti b5
4
@Rust_Cohle doczekałeś się jego mordy w fifie
https://zapodaj.net/images/c14d971831eeb.jpg
a jaki zły xD
1
@MesQueUnClub_87 lepiej jairzinho
1
@Antimadridista_WR https://zapodaj.net/images/141826a74cbd6.jpg
hehe
2
@VegetaPolska jak już jakąś zagonisz w kozi róg to puść jej to
i jest twoja na co najmniej 2 lata, sprawdzony sposób który mi polecił kiedyś @Danny Gaucho #działa
0
@Rust_Cohle na zdjęciu jeszcze trzyma
1
@Rust_Cohle chyba że w gówno w parku
1
@Encore bo była
1
@DaPidejpi witam
0
@clyde odbiło mu się od sęka
2
@Pawci023x fut sheriff leaki wstawia
7
@Kamiloza91 z cieniasami czy innymi frytami mu idzie, a potem przyjdzie takie pkp Intercity i zaczynają się schody, zobaczymy jak będzie śpiewał przeciw łysemu z united
6
@Luciano99 jak to vegeta, znowu po pijaku pomyliłeś ludzi
1
@Kgorecki2500 zacząłem o 23 bo nie miałem czasu, chciałem tylko 6 winów, ale wszyscy oddawali winy i zrobiłem 9 winów gdzie w 7 meczach z rzędu wyszedłem z meczu zaraz na początku xD talisca 87 parejo 88 ederson 89 xD
3
Chyba się nie daliście nabrać sztandze? Graliśmy tylko z tymi cieniasami madryciokami, a nie topem jak PKP Intercity
6
xD i co będziecie tu pisać? sztanga podniósł trofeum, sztanga podał trofeum, amigosi wsiedli do busa?
0
@an_di owszem, realu nie powinno być w lm, cieszę się że to dostrzegacie
4
campeones campeones ole ole ole
2
krótko z nurkiem
1
mokebe
0
@clyde ze łba