0

a tu cyk carrasco sprzedany jeszcze zimą za 20 do angoli xD

1

@MesQueUnClub_87 polecą na ryj

0

@MrPGG a jak wymuszali odejście do nas to było git? ;x kwestia czy mają jaja go przetrzymać do końca na trybunach, czy dadzą dupy jak manu z benchmanem i za darmo puszczą

0

@Gaz to głosowanie i tak jest dla picu, wsadzą kogo oni będą chcieli

1

@ranger3120 Hera koka hasz lsd

0

@Kubavilla7 po cichu, ludzie teraz zobaczyli i afera jest

0

@Medium nie

0

@Medium nie ma 24

3

patrzcie co te szczury z ea zrobiły z ibrą xD
https://zapodaj.net/images/b89349e216521.jpg
zmienili mu staty już po wyjściu w grze, ludzie płacili za niego nawet 5mln, a teraz chodzi po 2,5mln i nadal spada xDD

3

@Rust_Cohle w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z twoim wykształceniem kohel, chyba że za darmo u tego złodzieja @Luciano99

1

@Kgorecki2500 riki puć

0

@Krzysztof_Katalończyk gówno prawda, jestem na xboxie i są 3 ikony, dla każdej platformy jedna unikatowa

1

0

@Rust_Cohle on umie, ale nie ma z kim

1

@MesQueUnClub_87 jako ikona był klocem w każdej fifie, wątpie by w tej było inaczej

0

@xVENUMx jak to gdzie, w zamrażarce

1

@PatrychoO myślałem że to takie cieniowanie, a ona czarna jest xD

0

@Kgorecki2500 to dobrze bo i tak byś go nie trafił ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@ranger3120 @Kengo musiałem go wyedytować bo taki duży, że zasłaniał kgoreckiego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@Hubsao panie, ale to tylko trafy z picków/paczek xD składzik jest tu
https://zapodaj.net/images/1a68ca8774e28.jpg
haalandinho na ławce tylko do foteczki, bo wiadomo że w pierwszym gra

7

@Kgorecki2500 musiałem xD #fifa
https://zapodaj.net/images/4a840066f8be4.jpg

jest też w wersji premium, ale tylko dla posiadaczy złomków za 15k
https://zapodaj.net/images/87e7d6dda1cd3.jpg

26

@bodzio10 a ty kupujesz ciepłe bułki żeby jutro zjeść? ;x

0

@Kgorecki2500 nie dobrą, tylko najlepszą :*

0

@Kgorecki2500 o tej godzinie są ciepłe? no to idem do biedry

0

@Kgorecki2500 już ja widziałem ten twój dobry skład barceloniarzu ;d albo dobry albo złożony z kart barcy, jedno albo drugie

5

Atletico: chcemy depaya
Barca: damy wam za carrasco
A: nie
B: no to za kasiorke, jak dla was z 15 mln
A: nie
B: ehh, no dobra no to macie za free, chociaż z pensji zejdzie
A: ok

#takbędzie

0

@Ghostface jak można nie grać kartami ze względu na wygląd xD gorzej niż baba

0

@Kgorecki2500 co ci się nie podoba? XD

0

@Graves jak zwykle same dobre rzeczy
https://zapodaj.net/images/141826a74cbd6.jpg
hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?