Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a tu cyk carrasco sprzedany jeszcze zimą za 20 do angoli xD
1
@MesQueUnClub_87 polecą na ryj
0
@MrPGG a jak wymuszali odejście do nas to było git? ;x kwestia czy mają jaja go przetrzymać do końca na trybunach, czy dadzą dupy jak manu z benchmanem i za darmo puszczą
0
@Gaz to głosowanie i tak jest dla picu, wsadzą kogo oni będą chcieli
1
@ranger3120 Hera koka hasz lsd
0
@Kubavilla7 po cichu, ludzie teraz zobaczyli i afera jest
0
@Medium nie
0
@Medium nie ma 24
3
patrzcie co te szczury z ea zrobiły z ibrą xD
https://zapodaj.net/images/b89349e216521.jpg
zmienili mu staty już po wyjściu w grze, ludzie płacili za niego nawet 5mln, a teraz chodzi po 2,5mln i nadal spada xDD
3
@Rust_Cohle w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z twoim wykształceniem kohel, chyba że za darmo u tego złodzieja @Luciano99
1
@Kgorecki2500 riki puć
0
@Krzysztof_Katalończyk gówno prawda, jestem na xboxie i są 3 ikony, dla każdej platformy jedna unikatowa
1
@Kgorecki2500 teraz jest małą mi
https://zapodaj.net/images/c14d971831eeb.jpg
0
@Rust_Cohle on umie, ale nie ma z kim
1
@MesQueUnClub_87 jako ikona był klocem w każdej fifie, wątpie by w tej było inaczej
0
@xVENUMx jak to gdzie, w zamrażarce
0
@rafal314 pc, takie są ikonki pc i ps
https://media.contentapi.ea.com/content/dam/ea/fifa/fifa-23/images/2022/07/f23-crossplay-pitchnotes-4-16x9.jpg.adapt.1456w.jpg
a xboxa ma ten x w kółku
https://preview.redd.it/7e9y29pjv5991.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=905e29090eaa4b279110e9c688f5800ec2e1c2d3
1
@PatrychoO myślałem że to takie cieniowanie, a ona czarna jest xD
0
@Kgorecki2500 to dobrze bo i tak byś go nie trafił ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@ranger3120 @Kengo musiałem go wyedytować bo taki duży, że zasłaniał kgoreckiego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@Hubsao panie, ale to tylko trafy z picków/paczek xD składzik jest tu
https://zapodaj.net/images/1a68ca8774e28.jpg
haalandinho na ławce tylko do foteczki, bo wiadomo że w pierwszym gra
7
@Kgorecki2500 musiałem xD #fifa
https://zapodaj.net/images/4a840066f8be4.jpg
jest też w wersji premium, ale tylko dla posiadaczy złomków za 15k
https://zapodaj.net/images/87e7d6dda1cd3.jpg
26
@bodzio10 a ty kupujesz ciepłe bułki żeby jutro zjeść? ;x
0
@Kgorecki2500 nie dobrą, tylko najlepszą :*
0
@Kgorecki2500 o tej godzinie są ciepłe? no to idem do biedry
0
@Kgorecki2500 już ja widziałem ten twój dobry skład barceloniarzu ;d albo dobry albo złożony z kart barcy, jedno albo drugie
5
Atletico: chcemy depaya
Barca: damy wam za carrasco
A: nie
B: no to za kasiorke, jak dla was z 15 mln
A: nie
B: ehh, no dobra no to macie za free, chociaż z pensji zejdzie
A: ok
#takbędzie
0
@Ghostface jak można nie grać kartami ze względu na wygląd xD gorzej niż baba
0
@Kgorecki2500 co ci się nie podoba? XD
0
@Graves jak zwykle same dobre rzeczy
https://zapodaj.net/images/141826a74cbd6.jpg
hehe