0

@Kgorecki2500 staty na papierze sobie możesz wsadzić wiesz gdzie, haaland jest najszybszy w grze a na statach tego nie ma, neymar ma podobnie

1

13

@barcelonaLM podpisać rękę i pocałować kartkę

0

@takisobiektos można dopłacić kolejnym zawodnikiem, np depay, ferran, garcia?

1

@HERORICH2 a milan się wgl odezwał? oni też mieli kogo zaoferować na swapa, czy to leao czy to tonali czy theo, pewnie z dopłatą ale mieli kogo dać, a u nich kessie był top

3

@HighestInTheRoom ale mówisz teraz o bi czy o mario? bo pasuje i tu i tu xD

0

@Kgorecki2500 jesteś masochistą? Czy lubisz jak klikasz jedno a gra robi drugie, jak przeciwnik ci wychodzi na remisie żebyś tylko nie dostał wina, jak ogląda powtórki i robi cieszynki do kamery, jak ci robi 3 pauzy żebyś wyginał z meczu

0

@Kgorecki2500 nikomu nie sprawia, a tobie sprawia xD

0

@Kgorecki2500 fifa ci sprawia przyjemność? brałeś jakieś grzybki czy jakieś inne biopaliwo tankowałeś? xD

0

@Kgorecki2500 nie ma dla ciebie ratunku

3

@Bruttal mieliśmy ten post w dupie rano i teraz też

0

@Sawik_10 lewy już zmieniał klub i ładował w obu :)

3

@Sawik_10 gunwo prawda, puścić kane do innego klubu i się zesra jak lukaku

2

@Kgorecki2500 kolejna paczka na toty, ale nie dla biedaków

0

@KrychaFCB jakby elemelent z el jarkiem zagadał to kto wie, może by coś sypnęli za twój transfer

3

@Emhyr jemu to wszystko jedno, chce większego klubu i kasy która za tym idzie

0

liverpool 2 na dziure, manu klepie city, piękny dzień

0

no i liverpooloniarze w dupe, równowaga w przyrodzie zachowana

1

@norbi77 bo tam sie gra na zasadach fame premier league, a nie fame lahoz chaos

2

@Firestone tak samo jak łysy z city

1

no i git

0

@Encore ale co spieprzył po tym jak ederson spieprzył to jego

1

jutro totki klepną arsenaloniarzy i manu autostrada po majstra

0

haha de gea swój chłop

0

@Czajka90 a co, tobie bez dowodu nie sprzedadzą? ;x

2

@Herato tak

4

@Czajka90 to idź do pani i się poskarż

2

@Firestone człowiek powtarza od zawsze, to nie słuchają

8

boli was wielkie man united? i dobrze, ma boleć

0

2:1 manu goooooooooooooooooool

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?