Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 staty na papierze sobie możesz wsadzić wiesz gdzie, haaland jest najszybszy w grze a na statach tego nie ma, neymar ma podobnie
1
@MesQueUnClub_87 neymar
13
@barcelonaLM podpisać rękę i pocałować kartkę
0
@takisobiektos można dopłacić kolejnym zawodnikiem, np depay, ferran, garcia?
1
@HERORICH2 a milan się wgl odezwał? oni też mieli kogo zaoferować na swapa, czy to leao czy to tonali czy theo, pewnie z dopłatą ale mieli kogo dać, a u nich kessie był top
3
@HighestInTheRoom ale mówisz teraz o bi czy o mario? bo pasuje i tu i tu xD
0
@Kgorecki2500 jesteś masochistą? Czy lubisz jak klikasz jedno a gra robi drugie, jak przeciwnik ci wychodzi na remisie żebyś tylko nie dostał wina, jak ogląda powtórki i robi cieszynki do kamery, jak ci robi 3 pauzy żebyś wyginał z meczu
0
@Kgorecki2500 nikomu nie sprawia, a tobie sprawia xD
0
@Kgorecki2500 fifa ci sprawia przyjemność? brałeś jakieś grzybki czy jakieś inne biopaliwo tankowałeś? xD
0
@Kgorecki2500 nie ma dla ciebie ratunku
3
@Bruttal mieliśmy ten post w dupie rano i teraz też
0
@Sawik_10 lewy już zmieniał klub i ładował w obu :)
3
@Sawik_10 gunwo prawda, puścić kane do innego klubu i się zesra jak lukaku
2
@Kgorecki2500 kolejna paczka na toty, ale nie dla biedaków
0
@KrychaFCB jakby elemelent z el jarkiem zagadał to kto wie, może by coś sypnęli za twój transfer
3
@Emhyr jemu to wszystko jedno, chce większego klubu i kasy która za tym idzie
0
liverpool 2 na dziure, manu klepie city, piękny dzień
0
no i liverpooloniarze w dupe, równowaga w przyrodzie zachowana
1
@norbi77 bo tam sie gra na zasadach fame premier league, a nie fame lahoz chaos
2
@Firestone tak samo jak łysy z city
1
no i git
0
@Encore ale co spieprzył po tym jak ederson spieprzył to jego
1
jutro totki klepną arsenaloniarzy i manu autostrada po majstra
0
haha de gea swój chłop
0
@Czajka90 a co, tobie bez dowodu nie sprzedadzą? ;x
2
@Herato tak
4
@Czajka90 to idź do pani i się poskarż
2
@Firestone człowiek powtarza od zawsze, to nie słuchają
8
boli was wielkie man united? i dobrze, ma boleć
0
2:1 manu goooooooooooooooooool