Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 będzie albo i nie będzie, Messi zbije pione z innym kandydatem i elo, a Pique z kim zbije pione? Z Laportą co Messiego wywalił z klubu? xD
2
@Pitinho uj mnie obchodzi co się działo, ale prezydent to funkcja reprezentatywna, a jak mu nie pasowało to mógł się rozstać, a z tego co gadają to zdradzał ;f o wizerunek klubu się rozchodzi, hasło mesqueunclub jeszcze coś znaczy czy już wyjebongo? już nawet laska messiego lajkuje dissa shakiry na pique, no ludzie xD
1
Ciekawe czy Pique po tych wszystkich aferach ostatecznie zostanie tym prezydentem Barcy czy nie, każdy jego kontrkandydat wyjedzie z tekstem typu że Barcelona to jedna wielka familia, więc jak ma nią zarządzać gość co rozwalił swoją familie ;f Czy kibice wgl chcą być z nim utożsamiani po tych akcjach?
0
@ptrx poza tym mi rok temu podczas TOTY leciały duplikaty toty i 2 lata temu też także ten xD
0
@ptrx myślę że wyleci w ciul walkoutów zamiast jakiś marnych 84
0
@ptrx marnować to na 84 tydzień przed toty? Chyba owujałeś
1
@PatrychoO wie, upewnili się że nie zrobię rivalsów i wyłączyli o 5
2
@Lola120 żenua, a dzieci patrzą, stoczyła się do jego poziomu
4
@Kidd widzisz @VegetaPolska, nie ma co się to pakować bo jeszcze na ciebie doniesie
6
@Kuba_1 ultrasy to się nadają do pierdla, a nie do rozmowy, banda degeneratów
0
@Danny Gaucho fakt, ale bi na kopiowaniu chociaż klepie siano, a ciebie poklepują po łysej glacy na bambie za darmo xD
1
@Danny Gaucho a więc to dlatego obsrałeś zbroje i nie pokazałeś ryja podczas gali ;x dapi chociaż miał jaja pokazać ryja
2
@Comfortable_ nic tylko kopiujo i wklejajo, biedniejsza wersja bi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@Rust_Cohle ale on jeszcze teoretyczny pisze, a potem kolejne schody bo trzeba pokazać dobrze światła
3
@Danny Gaucho
tyle na ten temat
1
@marcinK0000
2
@VegetaPolska czyli musisz zainwestować w thermomixa, a potem już z górki
0
@sonek bo gadał na filmie żeby do niego pisać? ;f co prawda pod filmem, ale tam nikt nie zagląda, chyba nawet oni sami xD
7:58
0
@michalgajdek a co z tym sortowaniem komentarzy od najlepszych po wejściu w profil, umiecie zrobić czy nie? zamiast tego top 5
1
@FcPortoFan1999 ale dzisiaj czwartek dwunastego
3
@szkutnik91 grubas się drze i nic nie słychać
0
@FCB_dimiC ^.-
0
@FCB_dimiC to po coś przykładał
0
co ten adama
3
@BorzyKrzys w tym kraju nie ma pracy dla ludzi w moim wykształceniem
1
no co za gnoje, jeden mecz rivals zagrałem a te mendy z ea wyłączają matchmaking 3h przed końcem rozgrywek, dzizus
0
@Graves Ronaldo to się nadaje co najwyżej na skrzydło, na n ino haaland umie biegać jak należy
0
@Kgorecki2500 będę grał mecza to ci zrobię screena jak nie zapomnę ;f boczni obrońcy są zawsze do zmiany, pozostałe 3 zmiany na ofensywę idą
0
@PatrychoO nie da się inaczej jak ci gość pisze że araujo z 76 staminy mu biega cały mecz na PO, gdzie mi karty z 90+ staminy się nadają do zmiany już koło 60 minuty, a jakbym grał na nieustannym pressingu to już w przerwie by były out ;x
0
@Kgorecki2500 ty grasz w squad battles na amatorze to ci nawet brązowe karty z ekstraklasy dadzą rade