0

@TheNekro94 chyba przez sen, a najpopularniejsza rąsia na bambie to celebrity jak riley reid na ph

0

@Rust_Cohle no to wjeżdżam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@TheNekro94 poboli? sugerujesz mu wjazd jakiegoś shemala? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

38

Do nominowanych - nie odpisujcie im, niech wiedzą jak to jest gdy nie odpisują nam w odwołaniach xD

https://zapodaj.net/images/f6480212f8ed0.jpg

8

@Nano22 teraz siedzisz z vegetą przy jednym stole

11

@michal26 bo nie mają pomagać tylko okradać obywateli

0

@Kgorecki2500 to ładnie tam w tych squad battles nabijasz

0

@Lucerfi bzdura, bodajże ma najlepsze staty na świecie w tym sezonie

2

@bartas97 ale oni nie mają zamiaru się uczyć polskiego, a do naszych po innemu nie dociera

1

@Ghostface problem z ikonami jest taki, że szybko się pojawia mnóstwo lepszych kart, a momentsów w tym roku nie ma, to ile tych top ikon jest? z 10? specjalny dembele/maximin/neymar > większość ikon

1

@Ghostface no no, wystarczy spojrzeć na poprzednie fify jakie bezużyteczne future starsy po toty wychodziły czy inne road to the finaly, a taki toty donnarumma i hakimi w poprzedniej fifce najlepsi do samego końca

1

@PawkoFCB "Poza tym w każdym evencie są fajne karty do trafienia."
ale toty są do końca gry, a taki maximin z tego eventu nie

0

@Striker np. po to ;x

0

@Rust_Cohle chyba karte chio z dragon balla, i paprykowe a nie jakieś cebulowe

0

@Striker tego typu wiadomości kasujesz? ;x

1

@Striker Lel, wchodzisz na maila, wpisujesz fcbarca i albo ci wyskakuje info o rejestracji albo nie, proste jak ebanie

0

@Kgorecki2500 ty chyba lubisz jak cię jadą w Fifie

10

@Luciano99 160 lat doświadczenia, a wystawił najlepszego napadziora na bramce, to nie mogło się udać

0

@Danny Gaucho ustawili już na etapie nominacji, więc kij z głosowaniem bo nieważne

1

@PatrychoO po trailerach wygląda na szajs, więc jaki preorder, niech się jupitery natną najpierw

0

Komentarz usunięty

3

@IronSanHybrid a teraz podliczmy to co nie było ustawione, czyli wedle najbardziej łapkowanych nominacji
1. @Luciano99
2. @Transu96
3. @MarioVeB!
ale elemelent oczywiście musiał ustawić

3

@PatrychoO (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

0

@tomek8756 jak tamten burger

0

@MesQueUnClub_87 jaki miesiąc, za 5 dni głosowanie, za 15 toty

3

@GeneralXavi było zostawić adame, też gówno grał ale chociaż z bara pociągnął

0

@kamil9040 siedzieć? Chyba na kanapie

0

@DoktorGrzesiowski w tym roku trolle nominowały kogoś innego

0

@Danny Gaucho widzę że ten jeden punkt dla ciebie to i tak za dużo było w tym głosowaniu La bamby

1

@Sulimo dlaczego repka? My argentyniarze repke oglądamy z uśmiechem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?