Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho dobrze że wstawiłeś to "(^^)" bo nikt by nie załapał
0
@Kgorecki2500 mała złota piłkarzy rzadkich i mała złota piłkarzy prime są najlepsze
5
@Firestone a czego się spodziewałeś po liverpooloniarzu, wiadomo było od początku że będzie kotwicą
14
@Luciano99 160 lat doświadczenia zrobiło swoje
1
@Rust_Cohle Liverpool z każdego zrobi drewniaka
3
@ProMILs to pięta
0
@MesQueUnClub_87 niedługo nowy cykl zakupowy, kup maść na ból dupy
7
@Kessie a więc to on będzie twerkował do hymnu realu
9
@ranger3120 wołajcie vegete, ale szybko zanim elemelent przyjdzie
1
@Kondziubarca typ ma najlepsze staty w tym sezonie a ci go sprzedadzą, napiwno
0
@IronSanHybrid a z 3 strony jak sobie przypomnimy dapiego.. to może lepiej niech zostanie za avatarem XD
4
@IronSanHybrid taa pogada, jak rewolucja schowany za avatarem, z drugiej strony niby taka randka w ciemno xD
0
@shinthps jednogłośną decyzją puchar domów zdobywa Adrian Polak
2
@TheNekro94 i pobazgrane jakieś
1
@Kgorecki2500 nie no top 4 od dołu jeszcze w zasięgu
4
@DonAndresFCB ja pisałem do moderacji, ale zanim odpisali było już po banie
1
@escarabajo kolejny dowód na to że ustawili
0
@LS trzeba było myśleć wcześniej, teraz będziecie mieli za swoje, zara wyciągnę teczki zachwalające BI
2
@Pawel13sz trzeba było akceptować jak dawali, teraz to nie dadzą nawet 30
3
Skoro mnie przekręcili to nie ma wyjścia
#MimoWszystkoBI
0
@Danny Gaucho teraz to się możesz z vegetą o 3pkt bić co najwyżej, lucek ustawi wam gala fajter
3
@Danny Gaucho a miałem na ciebie głosować łysolu, ale po tym co tutaj zobaczyłem nie ubije już z tobą nawet muchy w kiblu
0
@Danny Gaucho no ta, elemelenta zabolało moje ekskluzywne biurko, wszystko układa się w spójną całość
6
Ten moment kiedy byłeś drugim najbardziej łapkowanym nominowanym, ale elemelent znowu ustawił
0
Ale ustawione, a byłem w top 3 najbardziej łapkowanych nominowanych, trzeba anulować
1
@PatrykBarca tak jak hazard
0
@Janas11224 mhm cycunie
5
@pt9 robi u tego złodzieja lucka, gorzej już się nie da
11
@Deviler idem zagłosować na PiS i wyjeżdżam z kraju hehe
1
ustawione