Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BartqRKO w necie jest wszystko, minuta i już mam za free z dobrą jakością, a oni jakieś netflixe kupujo xD
2
@Criss18Barca neymar bez zgrania, albo wrzuć szybkiego zwinnego na śpo i go switchuj z neymarem na starcie, np donovana
2
@MesQueUnClub_87 nic nie otwieraj, za miesiąc toty
2
@ranger3120 stare, to było wtedy najlepsze
1
@Encore i to pewnie z rodzynkami
1
@Transu96 chyba 3 lata temu, i cyk do pierdla za fake info
0
@Rewolucja123 i cyk za fake info do pierdla
0
@Rewolucja123 chyba 2 lata temu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12593686#comment-12593686
9
kolejny rok
https://zapodaj.net/images/5e9a1fa528330.png
i znowu to samo
https://zapodaj.net/images/eda69d5d84679.jpg
0
@grejtxkrzychu a daj mi spokój z tym gównem, latanie za ludźmi żeby się określili czy grajo czy nie grajo, użeranie się z elemelentem że turniej to nie spam xD + 2 ostatnie fify to takie gówniane edycje że..
2
@Hajny już nie ma
0
@Rust_Cohle ehh ty piwniczaku
https://zapodaj.net/images/82259c1f225a7.jpg
0
@MesQueUnClub_87 panie, mam ci podlinkować mój skład z każdej fify? ;x już w tej mam eusebio puskasa pele salaha ifa smolarka wc itd
0
@MesQueUnClub_87 jakich tysiącach? viera był w swapach, a reszte trafił w paczkach z ikoną
0
@DzikiGD no i co
0
@DzikiGD haaland walker salah
0
@daniel32778 bo ustawili, wszyscy wiemy jak ludzie wtedy głosowali
1
Głosujcie na sidzej to zrobi twerka
0
@Deviler bo do wysokich nie sięgasz
0
@DaPidejpi na La bambowskiej gali rozdania nagród
0
@Piotr,1985 igłain swoje w klubach postrzelał chociaż
4
@ranger3120 jest szansa że przyjdzie, ale jest też szansa że nie przyjdzie
0
@Rewolucja123 no i co z tym prysznicem, wziąłeś czy nie? to ważne
0
@Piotr,1985 nie no darwin jednak gorszy, patrzysz na niego i nie wiesz czy to jeszcze darwin czy już andy carroll
1
@MESSIah16 otóż to
0
@MesQueUnClub_87 nie wydaje hajsu a trafy wiesz jakie mam :*
0
@RobiS nie wiem gdzie ty tam widzisz cienia, ten czarny ma lekką zbroje strażnika
https://zapodaj.net/images/2a175fe3507bc.jpg
0
@DaPidejpi z tym tempem i staminą to może co najwyżej się przyuczyć u siostrzyczek melitele na znachorke
0
@MesQueUnClub_87 obalam teorie
0
@DaPidejpi to było tydzień temu, już jej nie ma w paczkach