0

@Rust_Cohle on nie przyjmie, a ty w efekcie znowu nie dotrzymasz słowa xD

0

@Rust_Cohle nic nie wleci, u mnie nie wleciało a mi zawsze leci ;x lepiej icon picka robić

0

@MesQueUnClub_87 co z tego że ma drybling jak nie strzela prostych piłek

0

@MesQueUnClub_87 no FB Messi też miał być grywalny a nie potrafi strzelić poza lobem

0

@MesQueUnClub_87 wtf nie rób tego benchmana bo overpriced jest i słaby, di Maria to kradzież za tą cenę, nawet world cup icon wyszło za 87 i 85 bodajże

0

@jeyx77x


Także ten xD

0

@tristan87@Nano22 a ty co się nie przelogowałeś

1

@Kessie chyba królem piąchy i siniaka od tego bicia jakie dostaje za spóźnianie na złom

14

@BulaKG poczekaj aż @Luciano99 się o tym dowie, będziesz do usranej za friko pracował i to w jednej kompani z @Bocheno1

3

@okiemtypera_lucaxx95 o 12 raczej powinieneś odpuścić, no chyba że o 13 to wtedy tak ale tylko na czczo

9

@PatrychoO szejki już wiedzą że GOAT wraca do Barcy

1

@ptrx jak nie opłacało, ja zacząłem dzisiaj o 20 i skończyłem chwile po północy ;x

0

@paweldunajecfcb dziwne żeby nie zdobył jak ma najważniejszy tytuł i jest w bodajże top 3 na świecie pod pod względem statystyk obok neymara i haalanda w tym sezonie

3

@KmN przejdzie za 3 lata, a madrycioki będą udawać że nie opluł ich na ryj ;x

0

@Kgorecki2500 di maria wyszedł w sbc 4/5 jego sobie zrób to zobaczysz co jest dobre w grze

0

@REM123 z michniewiczem :)

0

@gumaz telefony oczywiście wyłączone bądź rozłączane

2

@Esteban_ nie było żadnej debaty, tylko odklejeńcy od benchmana

3

@Sulimo a przecież jeszcze nie kończy kariery ^^

3

1

@VegetaPolska w co ty wchodzisz

2

@tobiasson92 przypomina się ten mem że od razu zaruchał

6

nie dość ze mś wygrał to jeszcze firanke na święta dostał

3

szaty króla

0

enzo, emiliano i mac allister, biorę po 50mln z konta każdej drużyny i słucham państwa, kto da więcej

0

@Colon z madryciokami też XD

0

@Rust_Cohle japa koniu

0

hej benchmano, a kto to zgarnie 8 złotą piłeczkę, 3 więcej od ciebie hmmmmmmmmmm? pan MESSI co wygrał mś, a ty nie hehehehehehe

2

najlepszy w 2014, najlepszy w 2022, król mundialu

3

hah emiliano xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?