Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mario96w i biurkofobem
4
@Antimadridista~ skoro przetrwałem to
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12590215#comment-12590215
to może teraz też się uda xD
15
z cyklu elemelent na la bambie
https://zapodaj.net/images/00a67c29c2364.jpg
1
@tomek8756 dobrze że ja rzuciłem w cholerę te grzejniki i grzeje złomkiem za 15k
6
@draxidox bez kitu, do spania to grzejnik na 0 bo się nie wyczymie xD
0
@Messiah10 był jakiś finał listy przebojów, ale bez janowskiego to nie to samo
2
@Faro hmm.. 13,4m trochę mało na mój sprzęt, ale za to jest regulacja mocy ssania..
(͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
@MesQueUnClub96 bo i tak by brakło
0
@MesQueUnClub96 brawo, czytanie ze zrozumieniem się kłania, ale wybaczam ci, w końcu rust cię uczył to nie powinienem mieć żadnych oczekiwań po tobie xD
0
@MesQueUnClub96 uważasz że neymar był na takim samym poziomie co mokebe? xD
6
bo poziom mokebe jest nieosiągalny dla zwykłych śmiertelników, to trzeba umieć spieprzyć setkę
1
@Rust_Cohle przy tobie to by poszła i z @VegetaPolska
0
@TheNekro94 50k w dolarach za nowe auto to dużo? ;f
1
@Kgorecki2500 typowa cebula, jak coś jest polskie to jesteście ślepi na wszystkie minusy, na lewego pewnie też wołałeś że lepszy od messiego przy zp? ;x
0
@kamyk_23 50k za nowe auto to dużo? ;f
0
@koksik2700 wszystko doskonałe? xD pozdro przy robieniu pytajników na skellige, system walki w wiedźminie to gunwo dla dzieci, w gothicu jest dla gigachadów a nie jakiś popierdółek, nie ma żadnych poznaczonych rzeczy na mapie tylko eksploracja, nawet mapy nie masz dopóki nie kupisz, story w gothic 1 też top 1 ever, no i bezużyteczny loot w wiedźminie bo zawsze masz już coś lepszego ze szkoły wiedźmińskiej, a rozwój postaci? walisz w igni od początku i koniec, nikt cię nie położy
0
@Rust_Cohle sam se oznaczaj, tak jakby ktoś to sprawdzał xD
https://zapodaj.net/images/6175d1ac4a1d0.png
1
@Rust_Cohle za długo przebywałeś z ironem, on też ciągle zagina rzeczywistość, a fakty są takie że dostał wciry w statki xD
2
@Rust_Cohle im szybciej pogodzisz się z faktem jakim floppinho jest darwin tym lepiej
5
@Rust_Cohle powołujesz się na ramblowskiego najmana janiame? xD
0
@Rust_Cohle co, na 12 meczów nawet jednego wina nie zrobisz? xD mi wystarczyło 7 meczy na 7 winów
0
@BulaKG kante podobno mierny w tej fifie
0
@Luciano99 o piwnicy pisze tylko rust, ale nikt nie zwraca na niego uwagi
1
@PatrychoO żelipapą nierozumieju dujuspikinglisz
2
@ChampionLW nie, ale ja legitnie na ruskich strimach
17
@Cotutajsiedzieje ostatni raz się tak uśmiałem jak baba na grabie nadepła
0
@Kgorecki2500 jak chcesz przepłacić chyba a nawet wgl nie zrobić bo tam się dublują pozycje, z marsylii masz 5 non rarów po 4k i reszta gold rary po 1k
0
@Kgorecki2500 a widziałeś jakie paczki straciłeś dla paru k?
0
@Kgorecki2500 spokojnie, arsenaloniarzy zmiecie z planszy wieczorem
0
@Piorun biedne dziecko