2

@Mario96w i biurkofobem

4

15

z cyklu elemelent na la bambie

https://zapodaj.net/images/00a67c29c2364.jpg

1

@tomek8756 dobrze że ja rzuciłem w cholerę te grzejniki i grzeje złomkiem za 15k

6

@draxidox bez kitu, do spania to grzejnik na 0 bo się nie wyczymie xD

0

@Messiah10 był jakiś finał listy przebojów, ale bez janowskiego to nie to samo

2

@Faro hmm.. 13,4m trochę mało na mój sprzęt, ale za to jest regulacja mocy ssania..
(͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

0

@MesQueUnClub96 bo i tak by brakło

0

@MesQueUnClub96 brawo, czytanie ze zrozumieniem się kłania, ale wybaczam ci, w końcu rust cię uczył to nie powinienem mieć żadnych oczekiwań po tobie xD

0

@MesQueUnClub96 uważasz że neymar był na takim samym poziomie co mokebe? xD

6

bo poziom mokebe jest nieosiągalny dla zwykłych śmiertelników, to trzeba umieć spieprzyć setkę

1

@Rust_Cohle przy tobie to by poszła i z @VegetaPolska

0

@TheNekro94 50k w dolarach za nowe auto to dużo? ;f

1

@Kgorecki2500 typowa cebula, jak coś jest polskie to jesteście ślepi na wszystkie minusy, na lewego pewnie też wołałeś że lepszy od messiego przy zp? ;x

0

@kamyk_23 50k za nowe auto to dużo? ;f

0

@koksik2700 wszystko doskonałe? xD pozdro przy robieniu pytajników na skellige, system walki w wiedźminie to gunwo dla dzieci, w gothicu jest dla gigachadów a nie jakiś popierdółek, nie ma żadnych poznaczonych rzeczy na mapie tylko eksploracja, nawet mapy nie masz dopóki nie kupisz, story w gothic 1 też top 1 ever, no i bezużyteczny loot w wiedźminie bo zawsze masz już coś lepszego ze szkoły wiedźmińskiej, a rozwój postaci? walisz w igni od początku i koniec, nikt cię nie położy

0

@Rust_Cohle sam se oznaczaj, tak jakby ktoś to sprawdzał xD
https://zapodaj.net/images/6175d1ac4a1d0.png

1

@Rust_Cohle za długo przebywałeś z ironem, on też ciągle zagina rzeczywistość, a fakty są takie że dostał wciry w statki xD

2

@Rust_Cohle im szybciej pogodzisz się z faktem jakim floppinho jest darwin tym lepiej

5

@Rust_Cohle powołujesz się na ramblowskiego najmana janiame? xD

0

@Rust_Cohle co, na 12 meczów nawet jednego wina nie zrobisz? xD mi wystarczyło 7 meczy na 7 winów

0

@BulaKG kante podobno mierny w tej fifie

0

@Luciano99 o piwnicy pisze tylko rust, ale nikt nie zwraca na niego uwagi

1

@PatrychoO żelipapą nierozumieju dujuspikinglisz

2

@ChampionLW nie, ale ja legitnie na ruskich strimach

17

@Cotutajsiedzieje ostatni raz się tak uśmiałem jak baba na grabie nadepła

0

@Kgorecki2500 jak chcesz przepłacić chyba a nawet wgl nie zrobić bo tam się dublują pozycje, z marsylii masz 5 non rarów po 4k i reszta gold rary po 1k

0

@Kgorecki2500 a widziałeś jakie paczki straciłeś dla paru k?

0

@Kgorecki2500 spokojnie, arsenaloniarzy zmiecie z planszy wieczorem

0

@Piorun biedne dziecko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?