0

@MesQueUnClub_87 obalam teorie

0

@DaPidejpi to było tydzień temu, już jej nie ma w paczkach

10

kolejny screen z remake gothica, stary łobuz
https://zapodaj.net/images/596a0905e07c5.jpg

0

@RomanHoffer chyba ty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tomek8756 nie wiem o co chodzi, ale napisz dlaczego pornusy po angielsku są lepsze od tych po polsku

0

@AdiKingu96 nawzajem

0

@Kgorecki2500 a wgl to nie otwieraj żadnych paczek bo za miesiąc toty

0

@Kgorecki2500 88 to ma na base, a ikona jest mid or world cup

0

@Kgorecki2500 taki wielki barceloniarz i nie kupisz dembele? phi

3

@DonAndresFCB nawet na złotą piłkę la bamby ich nie stać, a ty jakieś czapeczki chcesz

0

@Rust_Cohle dokładnie, widzimy się jak co roku za dozo kohel, weź maskę

0

@IronSanHybrid dalej się nie pogodziłeś ze sromotną porażką w statki? bo w nic innego nie graliśmy bo jak to mówiłeś? nie masz windowsa xD

0

@IronSanHybrid nie muszę bo już leżysz na deskach xD

0

@IronSanHybrid i ta cerata po babci xD o jolce nie wspominając

0

@IronSanHybrid uciorane w ziemi jakieś czy co, to już ten burger lepiej wygląda
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11143254

1

@Nano22 no fajną grafikę na googlu znalazłeś, a ze swoją co zrobiłeś?

2

@Deviler nie dość że u lucka "pracuje" to jeszcze ślepy

1

@Deviler od lucka kupował

1

@NeKenI ja mam, wy nie musicie

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

12

@ronni37 Normalnie o tej porze roku robię memy z ramblowskiej złotej piłki.. ale że elemelent odwołał to teczka została otwarta ;x

@Kessie a nie mówiłem xD dobrze że back upy w dobrej rozdziałce porobiłem

4

@Kessie i nie wstawiaj linków tylko screeny bez dat bo będzie miał łatwo kasować xD

2

@Kessie i to te z tajlandii

14

@Kessie raz nawet napisał z tak pikantnymi szczegółami, że nie miał wyjścia i musiał się sam zbanować
https://zapodaj.net/images/8a84d48b872ad.jpg

49

jak tak patrzę na @VegetaPolska to aż mi się przypominają pierwsze bajery @wpwelement do @Eoren
https://zapodaj.net/images/80d21c7aac24e.jpg

ale zgrywał też niedostępnego
https://zapodaj.net/images/2386c571cc4e9.jpg

potem mnie eoren wysyłała do elemelenta wybadać czy ma jeszcze u niego szanse i wiecie co mi kazał jej przekazać?
https://zapodaj.net/images/a7889fc4fd798.jpg

no ale w końcu doszło do zbliżenia, elemelent aż krzyczał z fotela
https://zapodaj.net/images/e7732628e9f3a.jpg

potem się zaczęły pierwsze perwersje
https://zapodaj.net/images/e19dabde7291b.jpg

i pokazywanie "palca" z okna do przechodniów
https://zapodaj.net/images/254a9e179a5b0.jpg

a na koniec podziękował i powiedział że będzie linka do filmiku z tego co robili ludziom rozsyłał, napisał tak ostro że aż musiałem zacenzurować
https://zapodaj.net/images/0844ff7902a05.jpg

ten to dopiero był niewyżyta bestia

15

to jaki nick miałeś wcześniej mulciaku? @wpwelement

https://zapodaj.net/images/69824444bf67f.jpg

3

6

@Eoren sernik? no ta


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?