Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 obalam teorie
0
@DaPidejpi to było tydzień temu, już jej nie ma w paczkach
10
kolejny screen z remake gothica, stary łobuz
https://zapodaj.net/images/596a0905e07c5.jpg
0
@RomanHoffer chyba ty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tomek8756 nie wiem o co chodzi, ale napisz dlaczego pornusy po angielsku są lepsze od tych po polsku
0
@AdiKingu96 nawzajem
0
@Kgorecki2500 a wgl to nie otwieraj żadnych paczek bo za miesiąc toty
0
@Kgorecki2500 88 to ma na base, a ikona jest mid or world cup
0
@Kgorecki2500 taki wielki barceloniarz i nie kupisz dembele? phi
3
@DonAndresFCB nawet na złotą piłkę la bamby ich nie stać, a ty jakieś czapeczki chcesz
0
@Rust_Cohle dokładnie, widzimy się jak co roku za dozo kohel, weź maskę
0
@IronSanHybrid dalej się nie pogodziłeś ze sromotną porażką w statki? bo w nic innego nie graliśmy bo jak to mówiłeś? nie masz windowsa xD
0
@IronSanHybrid nie muszę bo już leżysz na deskach xD
0
@IronSanHybrid i ta cerata po babci xD o jolce nie wspominając
0
@IronSanHybrid uciorane w ziemi jakieś czy co, to już ten burger lepiej wygląda
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11143254
1
@Nano22 no fajną grafikę na googlu znalazłeś, a ze swoją co zrobiłeś?
2
@Deviler nie dość że u lucka "pracuje" to jeszcze ślepy
1
@Deviler od lucka kupował
1
@NeKenI ja mam, wy nie musicie
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
12
@ronni37 Normalnie o tej porze roku robię memy z ramblowskiej złotej piłki.. ale że elemelent odwołał to teczka została otwarta ;x
@Kessie a nie mówiłem xD dobrze że back upy w dobrej rozdziałce porobiłem
4
@Kessie i nie wstawiaj linków tylko screeny bez dat bo będzie miał łatwo kasować xD
2
@Kessie i to te z tajlandii
14
@Kessie raz nawet napisał z tak pikantnymi szczegółami, że nie miał wyjścia i musiał się sam zbanować
https://zapodaj.net/images/8a84d48b872ad.jpg
49
jak tak patrzę na @VegetaPolska to aż mi się przypominają pierwsze bajery @wpwelement do @Eoren
https://zapodaj.net/images/80d21c7aac24e.jpg
ale zgrywał też niedostępnego
https://zapodaj.net/images/2386c571cc4e9.jpg
potem mnie eoren wysyłała do elemelenta wybadać czy ma jeszcze u niego szanse i wiecie co mi kazał jej przekazać?
https://zapodaj.net/images/a7889fc4fd798.jpg
no ale w końcu doszło do zbliżenia, elemelent aż krzyczał z fotela
https://zapodaj.net/images/e7732628e9f3a.jpg
potem się zaczęły pierwsze perwersje
https://zapodaj.net/images/e19dabde7291b.jpg
i pokazywanie "palca" z okna do przechodniów
https://zapodaj.net/images/254a9e179a5b0.jpg
a na koniec podziękował i powiedział że będzie linka do filmiku z tego co robili ludziom rozsyłał, napisał tak ostro że aż musiałem zacenzurować
https://zapodaj.net/images/0844ff7902a05.jpg
ten to dopiero był niewyżyta bestia
15
to jaki nick miałeś wcześniej mulciaku? @wpwelement
https://zapodaj.net/images/69824444bf67f.jpg
3
@Mario96w a nawet banować
https://zapodaj.net/images/8a84d48b872ad.jpg
nooba
https://zapodaj.net/images/90dd15e254396.jpg
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
6
@Eoren sernik? no ta