0

@Rust_Cohle aaa bo ty jesteś jednym z tych co na siłownię idą pogadać xD widzę że ten sam pszypadeG co @VegetaPolska

1

@NaFazieHitman gadasz tak jakbyście dali radę przejść przez barierę xD prędzej kohel słowa dotrzyma

0

@Rust_Cohle a zesrasz się jeszcze bardziej bo domowa siłownia będzie robiona, full wypas ławeczka, sztanga hantle itd ;*

0

@Rust_Cohle no że ty masz z kartonu to wiem, już wielokrotnie pokazałeś że boli cię fakt, że mam piniendze a ty nie xD

1

@Luciano99@Comentateiro panie, a kto to panu tak spierdelelele

0

@Kgorecki2500 ty jesteś słaby

1

@MESSIah16 cherry candle mówisz.. obadamy zara

1

@MesQueUnClub_87 no przecież mówiłem że kradzież

2

@kynio302 nie wiesz że vegeta może to czytać

2

@PatrychoO chyba nie trafiajo bo cały czas jadą unlike, znaczy że się solidaryzujo z benchmanem i nie trafiajo razem z nim xD

1

@MesQueUnClub_87 haaland za 30k + di natale śpo, owairan i mbappe skrzydła, dla zgrania zaczynasz 4-2-4, ale w grze switchujesz na 4-2-3-1(ta z 3x śpo)

9

fun fact

jak będziecie cały czas odświeżać zdjęcie tego jajka
https://www.instagram.com/p/BsOGulcndj-/
to zobaczycie jak cały czas ludzie cofają polubienia xD

a jak będziecie cały czas odświeżać zdjęcie GOATA
https://www.instagram.com/p/CmUv48DLvxd/
to zobaczycie jak cały czas ludzie zostawiają polubienia xD średnio 1k na 2 odświeżenia

1

@VegetaPolska powiedział że on obraca panny tak o, a vegeta nie

6

@Emhyr odświeżaj cały czas to zobaczysz za każdym razem +1k xD

3

@MesQueUnClub96 zdjęcie meczowe, normalna rzecz

0

@GuerillaAthletic ale to zapierdala, cały czas odświeżam i ino +1k +1k +1k

0

@Kessie a twoja słaba psychika już ci wysłała maila do nadciągającej kupy o spotkaniu w spodniach?

0

@Rust_Cohle jestem za dobry żeby stosować twoje sztuczki, tak się zakwalifikowałeś do fut champions? xD

0

@Rust_Cohle skasuj i spróbuj jeszcze raz bo słabe ci wyszło xD

0

@Rust_Cohle jak nawet z grupy byś nie wyszedł, a ja jestem jak argentyna, jeden finał przegram, ale 2 kolejne finały biorę jak stary @Luciano99 zapomogę

0

@Rust_Cohle no ja trollowałem janiame z ankietą, a ty kogo? xD

0

@Rust_Cohle ja trollowałem, a ty obiecywałeś znacznie więcej ;x

4

@Rust_Cohle jak ty do spełnienia obietnicy.. a nie xD

54

11 bramek do benchmana w lidze mistrzów, ty się tam Messi nie głaskaj z dzieleniem karnych w psg tylko bierz jak leci, jak jest karny to ty tam wpadaj jak dzik w sosne, jak dzik w żołędzie, jak niedźwiedź w kredens, jak @Luciano99 do żabki, jak @VegetaPolska na.. albo nie, jak vegeta to nie

3

zostawcie dembele, nie jego wina że się wylosowało mokebe

2

@Conradxc https://forum.benchmark.pl/forum/9-komputery-zestawy-komputerowe/
załóż temat tu, napisz budżet i do czego ma być, ci złożą

1

szawi już odciął kotwice, ale klub dalej gra na dobicie nas

8

@Emhyr żadny, jeden argentyńczyk xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?