Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak tam, ogarnęliście już fajerwerki na sylwestra? Pamiętam jakby to było wczoraj jak rok temu odpalałem fajerwerki z magami ognia pod chatą gomeza, piękne to były czasy
Niestety od tamtego czasu kontakt z magami się urwał ;/
3
@Bamek94 trzeba wyburzyć dach
2
@sendesara bierz pół
0
@Nano22 dzisiaj you feel gay, jutro you feel qatari
3
@barcanawieki odpowiedział grecie filmikiem na którym chciał użyć pudełek po pizzy żeby ją podkręcić, a oni go po tej pizzy znaleźli xD
3
@Sau_Ron bo to są bany z cyklu no kurłła mówię ci że tyle miałem
0
@Faro Tego akurat nie mogę dla ciebie zrobić, ale mogę dla ciebie zrobić coś innego, a mianowicie podesłać filmik jak się świnia zezwymiotowała pod stół i jeszcze obrus ściągła
0
@Kgorecki2500 tak konkretnie to 30k za 6 bardzo dobrych paczek z czego 5 wymiennych, nie da się stracić na tym
0
@Kgorecki2500 śmiałeś się z tych ligowych sbc złożonych z 4 segmentów i sprzedawałeś karty po 3k, a w zadaniach za każdorazowe zrobienie tego sbc masz dodatkowe paczki 11 piłkarzy 81+, a jak zrobisz po 5x to masz jeszcze dodatkowe paczki xD
2
@Sulimo znalazł się jeden szaleniec co kupił
1
@blaugrana900 windowsa chcesz kupić? i co jeszcze kupisz, może winrara?
1
@Sulimo chciałem kota, ale był nieuchwytny
0
@MesQueUnClub_87 porobił cię jak dzieciaka, jeśli grał jak frajer to go podpuszczasz w wiadomości żeby ci odpisał ostro, a potem go zgłaszasz i elo
0
@Medium sam se wejdź, ja mam wyjebongo
5
@AllBundy niech ci da ile uważa, ale nie mniej niż 200
0
@Medium tylu ich było a ty piszesz kolorami, uj wie o których ci chodzi
10
@shahman nie ma dowodów że Neymar wiedział o wymordowaniu magów ognia.. znaczy co
2
@zgiru albo będzie ferranił do usranej, obstawiam taką opcję
8
@jeyx77x bardziej jak z darwinem się nie da
1
@marcin62 czyli są gówniane celowo, to jeszcze gorzej xD po uj dali możliwość robienia questów w dowolnej kolejności, każdy typ ma dialogi w zależności w jakiej kolejności robiłeś questy, żeby potem być w plecy z expem
0
@Commandement no ja właśnie przechodzę i sobie przypomniałem że dalej są questy zbugowane bo jak pominiesz te na niższy lv i potem do nich wrócisz to nie dostajesz expa, albo dostajesz 1-2 expa xD
0
@MesQueUnClub_87 a trafiłeś też yaya, eusebio, puskasa, carlosa, pele itd itd? xD
0
@BorzyKrzys no to umyj bo na swoje patrzysz brudasie ;x
1
@MesQueUnClub_87 tych co da się odłożyć nie, co innego te w sklepie ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ mówiłem że nie mogę przestać trafiać xD
0
no hejka somsiady, co tam u was słychać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/f1c590fe7f2cb.jpg
hehe (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
@MesQueUnClub_87 wszystkie paczki z zawodnikami, premium prime rzadkich i mieszane, po co teraz otwierać? gówno w paczkach jest, a każdy toty poza bramkarzem będzie 500k/1m+, a nagrody za world cup do odbioru są do któregoś stycznia, od początku było wiadome na wypadek gdyby ktoś zapomniał odebrać swoje nagrody, i co że okello? jest już nowy event, nowe tokeny, nowe karty, to już nie jest world cup
0
@MesQueUnClub_87 za miesiąc toty, ja już ze 40 paczek odłożyłem, z czego jakieś 10 z overallami 85+ i 83+ a ty się dalej zastanawiaj po co ;x rok temu 3 toty trafiłem(podczas toty, a nie na koniec gry), dwa lata temu 3 toty, 3 lata temu jeden toty, w tym roku też trafię ;d
0
@MesQueUnClub96 bo nawet 82 nie trafiasz ;x
1
@Rust_Cohle wdał się w ojca, niedaleko spada jabłko od jabłoni
1
@Mario96w bo nigdy nie miał biurka, a to nie są tanie rzeczy, jak będzie dalej robił u @Luciano99 to nic z tego nie będzie