3

Jak tam, ogarnęliście już fajerwerki na sylwestra? Pamiętam jakby to było wczoraj jak rok temu odpalałem fajerwerki z magami ognia pod chatą gomeza, piękne to były czasy



Niestety od tamtego czasu kontakt z magami się urwał ;/

3

@Bamek94 trzeba wyburzyć dach

2

@sendesara bierz pół

0

@Nano22 dzisiaj you feel gay, jutro you feel qatari

3

@barcanawieki odpowiedział grecie filmikiem na którym chciał użyć pudełek po pizzy żeby ją podkręcić, a oni go po tej pizzy znaleźli xD

3

@Sau_Ron bo to są bany z cyklu no kurłła mówię ci że tyle miałem

0

@Faro Tego akurat nie mogę dla ciebie zrobić, ale mogę dla ciebie zrobić coś innego, a mianowicie podesłać filmik jak się świnia zezwymiotowała pod stół i jeszcze obrus ściągła

0

@Kgorecki2500 tak konkretnie to 30k za 6 bardzo dobrych paczek z czego 5 wymiennych, nie da się stracić na tym

0

@Kgorecki2500 śmiałeś się z tych ligowych sbc złożonych z 4 segmentów i sprzedawałeś karty po 3k, a w zadaniach za każdorazowe zrobienie tego sbc masz dodatkowe paczki 11 piłkarzy 81+, a jak zrobisz po 5x to masz jeszcze dodatkowe paczki xD

2

@Sulimo znalazł się jeden szaleniec co kupił


1

@blaugrana900 windowsa chcesz kupić? i co jeszcze kupisz, może winrara?

1

@Sulimo chciałem kota, ale był nieuchwytny

0

@MesQueUnClub_87 porobił cię jak dzieciaka, jeśli grał jak frajer to go podpuszczasz w wiadomości żeby ci odpisał ostro, a potem go zgłaszasz i elo

0

@Medium sam se wejdź, ja mam wyjebongo

5

@AllBundy niech ci da ile uważa, ale nie mniej niż 200

0

@Medium tylu ich było a ty piszesz kolorami, uj wie o których ci chodzi

10

@shahman nie ma dowodów że Neymar wiedział o wymordowaniu magów ognia.. znaczy co

2

@zgiru albo będzie ferranił do usranej, obstawiam taką opcję

8

@jeyx77x bardziej jak z darwinem się nie da

1

@marcin62 czyli są gówniane celowo, to jeszcze gorzej xD po uj dali możliwość robienia questów w dowolnej kolejności, każdy typ ma dialogi w zależności w jakiej kolejności robiłeś questy, żeby potem być w plecy z expem

0

@Commandement no ja właśnie przechodzę i sobie przypomniałem że dalej są questy zbugowane bo jak pominiesz te na niższy lv i potem do nich wrócisz to nie dostajesz expa, albo dostajesz 1-2 expa xD

0

@MesQueUnClub_87 a trafiłeś też yaya, eusebio, puskasa, carlosa, pele itd itd? xD

0

@BorzyKrzys no to umyj bo na swoje patrzysz brudasie ;x

1

@MesQueUnClub_87 tych co da się odłożyć nie, co innego te w sklepie ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ mówiłem że nie mogę przestać trafiać xD

0

no hejka somsiady, co tam u was słychać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://zapodaj.net/images/f1c590fe7f2cb.jpg

hehe (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

0

@MesQueUnClub_87 wszystkie paczki z zawodnikami, premium prime rzadkich i mieszane, po co teraz otwierać? gówno w paczkach jest, a każdy toty poza bramkarzem będzie 500k/1m+, a nagrody za world cup do odbioru są do któregoś stycznia, od początku było wiadome na wypadek gdyby ktoś zapomniał odebrać swoje nagrody, i co że okello? jest już nowy event, nowe tokeny, nowe karty, to już nie jest world cup

0

@MesQueUnClub_87 za miesiąc toty, ja już ze 40 paczek odłożyłem, z czego jakieś 10 z overallami 85+ i 83+ a ty się dalej zastanawiaj po co ;x rok temu 3 toty trafiłem(podczas toty, a nie na koniec gry), dwa lata temu 3 toty, 3 lata temu jeden toty, w tym roku też trafię ;d

0

@MesQueUnClub96 bo nawet 82 nie trafiasz ;x

1

@Rust_Cohle wdał się w ojca, niedaleko spada jabłko od jabłoni

1

@Mario96w bo nigdy nie miał biurka, a to nie są tanie rzeczy, jak będzie dalej robił u @Luciano99 to nic z tego nie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?