Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rust_Cohle aż 8 pkt
1
@MesQueUnClub_87 jest pele? Jest
1
@Kgorecki2500 ty to możesz wykorzystać co najwyżej kohela, a nie karte w fifie barceloniarzu
0
@Kgorecki2500 kapeć a nie top
1
@Luciano99 ma opone na brzuchu? ma, czyli się liczy
2
i weź tu skład złóż.. pomysły?
icon/hero
https://zapodaj.net/images/d342dbf7dccd6.jpg
napad
https://zapodaj.net/images/fcdf9687e2295.jpg
https://zapodaj.net/images/7ebfe2c56a21a.jpg
pomoc
https://zapodaj.net/images/05e691b412135.jpg
obrona
https://zapodaj.net/images/422ce11831f24.jpg
i pamiętajcie że haalandinho na n, a kto trafi mój aktualny skład dostanie darmowe opony od @Luciano99
1
nie mogę przestać trafiać xD
https://zapodaj.net/images/2bdb2374ea6ac.jpg
podwójna rąsia ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
@Gaz xavi nie powiedział o nim najlepszy skrzydłowy, tylko "Jestem w Barçy od 25 lat i nigdy nie widziałem skrzydłowego na takim samym poziomie jak Dembélé"
"takim samym", czy był drugi taki mokebe? no nie było
3
instrukcje były niejasne
6
lewus po prostu kasę na sylwestra dzielił przed meczem w szatni
0
@michaleu będzie trzeba szczelyć z czego innego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
lewusa to nawet na powtórkach nie widzę
5
jak to czerwona
0
tam łysy z brazzers mógłby sędziować i różnicy by nie było, a może nawet i lepiej
0
a co to za klepanie się po glacy, robercika odwiesili i już się pucujo
0
o bogowie, walka
1
@LionelM95 jeszcze zdążysz kupić Xboxa
2
@arsenallondyn0 niezła próba panie policjancie, nie ze mną te numery
0
@Sawik_10 a wtedy znowu będzie mógł być benchmanem
0
@Kessie nie chce cię martwić, ale to awans za bramę
0
@VegetaPolska ja pisałem po wungiel i mi odpisano, a tobie nie hehe
3
@maniak33333 jak on prosto piłki nie potrafi kopnąć to co on chce strzelać, gołębie?
0
@Striker a nie matka?
15
@ObiektywnyKibic121 rozbierz się i ubrań pilnuj
0
@Graves no ja też, mid eusebio, base puskas i wc carlos, masakra
0
@gumaz prawo stanowi że należy udzielić pomocy, prawo nie stanowi jednak kiedy, więc czekam aż się przestaną ruszać
5
@Bocheno1 odmrozić to oni mogą marylke na sylwestra co najwyżej
1
@mkord sugerujesz że on ma te 150-180 dopiero w kapeluszu?! to za duże kupił
1
@Deviler "Rekomendowany wzrost [cm]: 150 - 180 "
no i się wydało krasnalu, nie to co moje 193cm
9
@Deviler ten szałas ze starych opon nazywasz domem?