3

@Rust_Cohle aż 8 pkt

1

@MesQueUnClub_87 jest pele? Jest

1

@Kgorecki2500 ty to możesz wykorzystać co najwyżej kohela, a nie karte w fifie barceloniarzu

0

@Kgorecki2500 kapeć a nie top

1

@Luciano99 ma opone na brzuchu? ma, czyli się liczy

2

i weź tu skład złóż.. pomysły?

icon/hero
https://zapodaj.net/images/d342dbf7dccd6.jpg
napad
https://zapodaj.net/images/fcdf9687e2295.jpg
https://zapodaj.net/images/7ebfe2c56a21a.jpg
pomoc
https://zapodaj.net/images/05e691b412135.jpg
obrona
https://zapodaj.net/images/422ce11831f24.jpg

i pamiętajcie że haalandinho na n, a kto trafi mój aktualny skład dostanie darmowe opony od @Luciano99

1

nie mogę przestać trafiać xD

https://zapodaj.net/images/2bdb2374ea6ac.jpg

podwójna rąsia ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

0

@Gaz xavi nie powiedział o nim najlepszy skrzydłowy, tylko "Jestem w Barçy od 25 lat i nigdy nie widziałem skrzydłowego na takim samym poziomie jak Dembélé"

"takim samym", czy był drugi taki mokebe? no nie było

3

instrukcje były niejasne


6

lewus po prostu kasę na sylwestra dzielił przed meczem w szatni

0

@michaleu będzie trzeba szczelyć z czego innego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

lewusa to nawet na powtórkach nie widzę

5

jak to czerwona

0

tam łysy z brazzers mógłby sędziować i różnicy by nie było, a może nawet i lepiej

0

a co to za klepanie się po glacy, robercika odwiesili i już się pucujo

0

o bogowie, walka

1

@LionelM95 jeszcze zdążysz kupić Xboxa

2

@arsenallondyn0 niezła próba panie policjancie, nie ze mną te numery

0

@Sawik_10 a wtedy znowu będzie mógł być benchmanem

0

@Kessie nie chce cię martwić, ale to awans za bramę

0

@VegetaPolska ja pisałem po wungiel i mi odpisano, a tobie nie hehe

3

@maniak33333 jak on prosto piłki nie potrafi kopnąć to co on chce strzelać, gołębie?

0

@Striker a nie matka?

15

@ObiektywnyKibic121 rozbierz się i ubrań pilnuj

0

@Graves no ja też, mid eusebio, base puskas i wc carlos, masakra

0

@gumaz prawo stanowi że należy udzielić pomocy, prawo nie stanowi jednak kiedy, więc czekam aż się przestaną ruszać

5

@Bocheno1 odmrozić to oni mogą marylke na sylwestra co najwyżej

1

@mkord sugerujesz że on ma te 150-180 dopiero w kapeluszu?! to za duże kupił

1

@Deviler "Rekomendowany wzrost [cm]: 150 - 180 "
no i się wydało krasnalu, nie to co moje 193cm

9

@Deviler ten szałas ze starych opon nazywasz domem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?