0

@Rust_Cohle dinho droższy ale mniej grywalny, 75 staminy na śpo to iksDe

2

@Kgorecki2500 panie, nie kompromisuj się pan tymi średniakami

1

@Kgorecki2500 starczy na bodajże 10x85 i 25x83

2

@MesQueUnClub96 boli cię wielka rąsia

0

@MesQueUnClub_87 za późno, już na off chemie wjechał vieira na śo

0

somsiady.. ja naprawdę nie mogę przestać trafiać xD

https://zapodaj.net/images/a6135b4fa6a1d.jpg

0

0

@MesQueUnClub96 podsumujo cie na gali złotej la bamby, to jest jak już znajdą zastępstwo do ustawiania za bi

6

@Nano22 podwójny pszypał

2

@wpwelement a ja myślałem że ty w rurze leżysz

20

@Borry za zajebistość

1

@GeneralXavi trzeba wskoczyć do jeziora

5

@Dertinho został polakiem, - 100 do skillla

1

Komentarz usunięty

0

@Striker jade venus

3

Ależ upalny mróz mamy tego lata, a było to zimą, stały tam 3 łodzie, jedna cała, drugiej pół, a trzeciej wgl nie było

0

@FCB24 a z fatimą i ferralnym w 9 xD

0

@Colin94 czy ty rosół robisz w patelni xD

2

@Ali3231 na kotletico to lewusa pewnie zawieszą xD

1

@DonMatteo901 no, zwłaszcza obrona xD

1

W tym roku znowu postrzelaliśmy z magami pod chatą gomeza, okazało się też że Gomez naprawdę nie wiedział


2

@ptrx zamykam

4

@Deviler a mówiłem żebyś nie pił tego drina od kohela, widziałem jak ci dosypywał coś

3

@Luciano99 soloneza czas zacząć

1

@Barca1992 seksmasterka, wiem bo iron mi mówił

2

@Adran360 to je wungiel? ;o

5

@VegetaPolska zapomniałeś jej powiedzieć

3

@MesQueUnClub96 będę pokazywał benizem, tylko się nie wystraszcie bo 16cm bestia

21

ale se fajerwerka odpaliłem o 19 hehe, żebyście widzieli mine somsiada

2

@Kgorecki2500 w podglądzie u mnie 87 phillips xD nie mogę przestać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?