Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
bardzo dobrze pamiętasz :)
211 wyniki
212 tabela
217 chyba strzelcy
itd itd...
4
ja pamiętam, że dla mnie to był taki właśnie flashscore tamtych czasów :)
i jeszcze 265 - NBA
56
Telegazeta, str. 238
ktoś jeszcze pamięta? :)
#gimbynieznajo
0
Racja... mam nadzieję, że Roma zapomni albo wybaczy ;)
0
To jednak ciągle skrzydłowy jest bardziej.
6
5 lat temu wyglądał dużo lepiej. Był bardziej zwrotny, szybki. Zauważalnie przybrał na masie.
Poza tym nie gadaj, że nie widzisz jak zjechał z formą.
6
Zanetti to jeden z tych piłkarzy, którego wszyscy szanują :)
0
Justin za rok do nas :)
3
Zostajemy z jedną (zapuszczoną) '9'.
Cudownie.
2
No to fajno. Pozdrawiam cieplutko.
1
Myślimy nad tym już od dłuższego czasu i na pewno zostanie wprowadzone w przyszłości. Na razie nie ma jednak żadnego konkretnego terminu.
październik 27, 2015
czekamy cierpliwie zatem xD
24
Dokładnie tego samego dnia 1923 roku z archikatedry gnieźnieńskiej skradziono relikwiarz z głową św. Wojciecha.
przypadek???
41
Czy moglibyście wprowadzić odpowiedź do dyskusji, a nie do postu konkretnego użytkownika?
Czasem chce się zabrać głos w temacie, a nie ma potrzeby zwracania się do konkretnej osoby (opcja odpowiedzi kilku użytkownikom też byłaby w pytkę).
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
widziałem, klasyka ;)
0
źródło?
0
pozostaje Ci co 10 minut pluć na parkiet, klasycznie i skutecznie
0
10/10
https://www.filmweb.pl/film/%C5%9Acie%C5%BCki+chwa%C5%82y-1957-12075
0
w jedności siła :)
0
http://bfy.tw/JXmQ
0
ale to mysle, ze wszystkie druzyny powinny solidarnie zrezygnowac z rozegrania tej konkretnej kolejki spotkan
0
Amazing goal by Ribery (Marseille vs Nantes)
0
Nawet jak to nic nie da, to po prostu powinni zostać w domu i nie jechać. Siłą nikt ich tam nie zaciągnie.
No chyba, że w dupie mają swoich katalońskich kibiców.
0
niedobry jesteś Krzysiu
3
btw. - Kirk Douglas ma już 101 lat :)
0
Sprzedać, bo i tak biedak nie dostanie szansy.
Suarez będzie grał do setki... I nie mówię tu o wieku.
1
imo Rivaldo miał lepiej ułożoną szkitę
0
smakował jak kurczak
4
jasne, ale młodszy nie będzie;
Rabiot się jeszcze rozwinie, chociaż już teraz jest świetny;
do tego za 100 baniek można wyżywić Suareza przez rok
0
człowiek orkiestra