1

@barcelonaLM Jakby dobrze głową podszedł do meczu i nie dał się nabrać na umierającego Djoko to pewnie tak

0

@Rl9k1nG Nie będzie

0

@MesQueUnClub96 Ale żeby tylko w 3 setach to nie

0

Weź ty się Medvedev...

2

@MesQueUnClub96 Dla niego finałem jest mecz 2 rundy

0

@barcelonaLM Akurat musiał w półfinale:/

1

@MesQueUnClub96 Hurkacz nim jest przecież

0

Med weź chociaż seta wyrwij żeby mecz jakąś delikatną dramaturgię jeszcze.

3

@MesQueUnClub96 Tam się stało dokładnie to co miało się stać, wygrał lepszy w tamtym meczu i sam Djoko to przyznał.

2

Prawdopodobnie Med zamknął sobie drogę do wygrania meczu . Z 0-2 z Djoko to powodzenia

0

Trochę słaby ten mecz finałowy Us open.

0

@FCB_dimiC Po tej akcji jednej udawał

1

O Djoko już umiera... i nagle zaraz ożyje

0

@JimMorrisonFCB Szkoda ,że nie mogą obaj przegrać ale z dwojga złego wolę wygraną Serba żeby Med się za bardzo do Carlitosa nie zbliżył punktami. I żeby się towarzystwo nie poczuło za bardzo więc jak nie mlody gra final to niech Nole wygrywa wtedy.

0

@JimMorrisonFCB Lepiej żeby Djoko wygrał

1

Medvedev dzisiaj bardzo proste błędy popełnia a w półfinale to nie był do tego taki chętny.

0

Med już w pierwszym gemie serwisowym przełamany

0

To jeszcze niech im ze dwie wjebią i będzie git

0

@Popitek12 Carlitos na Indian Wells np w finale gładko wygrał z Medem . To tak nie za bardzo się go boi. I na pewno Djoko to się nikogo nie boi .

2

@Luciano99 Bohater naszych czasów ^^

0

@Cadafaz Będzie ciężko o taki drugi mecz z rzędu.

0

@Emhyr Drugie

1

@Cadafaz Tylko teraz pytanie czy Med da radę zagrać tak świetny mecz jak w półfinale. Bo gdyby tak zagrał to uważam, że nikt by z nim w takim meczu nie wygrał na hardzie.Ale jeśli trochę obniży poziom to go Nole pokona.

0

@Gwyn Czemu go oddajesz??

0

@FcPortoFan1999 Dobrze, że tak szybko znają smak zwycięstwa w szlemie. To pokazuje, że są gotowi wygrywać (nie zawsze i nie wszystko ale są) .

2

@FcPortoFan1999 Coco trochę jego śladami idzie, pierwsze szlemy wygrali mając 19 lat i to właśnie US Open. Może i ona odpali na Wimbledonie

1

@FcPortoFan1999 A no w Ameryce tak. Zobaczymy jak będzie jej szło poza domem

0

@FcPortoFan1999 Z tą maszyną to bym się tak wstrzymała jeszcze

1

Oby dla Coco rozwiązał się worek ze szlemami. Bardzo fajny tenis gra i niech jej się wiedzie.

2

Ale zakończyła, brawo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?