agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM Jakby dobrze głową podszedł do meczu i nie dał się nabrać na umierającego Djoko to pewnie tak
0
@Rl9k1nG Nie będzie
0
@MesQueUnClub96 Ale żeby tylko w 3 setach to nie
0
Weź ty się Medvedev...
2
@MesQueUnClub96 Dla niego finałem jest mecz 2 rundy
0
@barcelonaLM Akurat musiał w półfinale:/
1
@MesQueUnClub96 Hurkacz nim jest przecież
0
Med weź chociaż seta wyrwij żeby mecz jakąś delikatną dramaturgię jeszcze.
3
@MesQueUnClub96 Tam się stało dokładnie to co miało się stać, wygrał lepszy w tamtym meczu i sam Djoko to przyznał.
2
Prawdopodobnie Med zamknął sobie drogę do wygrania meczu . Z 0-2 z Djoko to powodzenia
0
Trochę słaby ten mecz finałowy Us open.
0
@FCB_dimiC Po tej akcji jednej udawał
1
O Djoko już umiera... i nagle zaraz ożyje
0
@JimMorrisonFCB Szkoda ,że nie mogą obaj przegrać ale z dwojga złego wolę wygraną Serba żeby Med się za bardzo do Carlitosa nie zbliżył punktami. I żeby się towarzystwo nie poczuło za bardzo więc jak nie mlody gra final to niech Nole wygrywa wtedy.
0
@JimMorrisonFCB Lepiej żeby Djoko wygrał
1
Medvedev dzisiaj bardzo proste błędy popełnia a w półfinale to nie był do tego taki chętny.
0
Med już w pierwszym gemie serwisowym przełamany
0
To jeszcze niech im ze dwie wjebią i będzie git
0
@Popitek12 Carlitos na Indian Wells np w finale gładko wygrał z Medem . To tak nie za bardzo się go boi. I na pewno Djoko to się nikogo nie boi .
2
@Luciano99 Bohater naszych czasów ^^
0
@Cadafaz Będzie ciężko o taki drugi mecz z rzędu.
0
@Emhyr Drugie
1
@Cadafaz Tylko teraz pytanie czy Med da radę zagrać tak świetny mecz jak w półfinale. Bo gdyby tak zagrał to uważam, że nikt by z nim w takim meczu nie wygrał na hardzie.Ale jeśli trochę obniży poziom to go Nole pokona.
0
@Gwyn Czemu go oddajesz??
0
@FcPortoFan1999 Dobrze, że tak szybko znają smak zwycięstwa w szlemie. To pokazuje, że są gotowi wygrywać (nie zawsze i nie wszystko ale są) .
2
@FcPortoFan1999 Coco trochę jego śladami idzie, pierwsze szlemy wygrali mając 19 lat i to właśnie US Open. Może i ona odpali na Wimbledonie
1
@FcPortoFan1999 A no w Ameryce tak. Zobaczymy jak będzie jej szło poza domem
0
@FcPortoFan1999 Z tą maszyną to bym się tak wstrzymała jeszcze
1
Oby dla Coco rozwiązał się worek ze szlemami. Bardzo fajny tenis gra i niech jej się wiedzie.
2
Ale zakończyła, brawo