agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone Gdyby babcia miała wąsy
2
@HighestInTheRoom I syn proboszcza też oczywiście za pis-em ^^
2
@FcPortoFan1999 Jakie dymy?
2
@Medium Też prawda i do tego jeszcze nie będzie potrzebne 6 czy tam 4 chłopa żeby cię wrzucić do dołka :D
2
@Medium Lepiej profilaktycznie zacznij często jeździć nad morze i przyzwyczajać się do piasku.... Nie no będziesz żyć jeszcze ;)
2
Ważne żeby wyciągnęli wnioski.... a z ich tempem to może za 10 lat tak będzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Firestone Otóż to. No ale po dwóch ostatnich meczach to już myślałam, że kibice im puchary będą wręczać a tu taki klops czyli powrót do ustawień fabrycznych czyli gównianej gry bez jakiekolwiek stylu
6
Co wy mecze Barcelony od wczoraj oglądacie, że zdziwienie bo tak słabo grają? W tym klubie od dawna nie ma pięknej i świetnej gry poza przebłyskami w pojedynczych meczach jak tym z jakimś shitem w LM ostatnio. Ten zespół się nie rozwija za bardzo.
3
@Matheu12 A ileż to oni się nagrali dobrze? xD
0
@robsons23 La Bamba w pigułce
0
@FcPortoFan1999 Nie jest im to potrzebne i tyle . Punktów za to nie ma a terminarz jest napięty. A oni chcą coś wygrywać indywidualnie więc nie będą się obciążać takimi zabawami.
0
@FcPortoFan1999 Europa ma taki cienki sklad w tym roku, że wszystko przewalą tam. Chociaż ten turniej to bardziej zabawa więc w zasadzie to się nie dziwię, że poważni zawodnicy tam nie pojechali.
3
@partymaker Moja szefowa ostatnio dzwoniła do placówek reumatologicznych to zapisy robią na 2025 rok dopiero xD Nienormalny kraj
0
@FcPortoFan1999 Tak tylko kontuzje. Myślę, że kwestią czasu jest to jak ustalą, że grają razem.
@mekston cały świat tenisa na to czeka
1
@takisobiektos Istnieje takie ryzyko
4
Przeczytałam przed chwilą wywiad w którym Rafa Nadal mówił , że chciałby zagrać na igrzyskach debla z Carlitosem. Skoro już obaj wyrażają chęci do zagrania razem to pewnie zagrają. To byłoby coś pięknego.
@Encore @mekston @FcPortoFan1999 @barcelonaLM
0
@negreanu Dziękuję za pomoc
0
@Joe_Barbaro @PatrykBarca No ja mam właśnie skłonności do dużej opuchlizny.
@negreanu @Cvzx a braliście po tym wolne w pracy jakieś dłuższe?
0
Miał ktoś z was może usuwane ósemki? Długo trzymała wam się opuchlizna i ewentualny ból?
1
@Albatros Maść arnikowa
1
@MesQueUnClub96 Ty sam byś poszedł na jakieś dodatkowe zajęcia sportowe a nie tak siedzisz tylko przed telewizorem i mecze oglądasz
1
@JordiAlbion Dziękuję Ci za ten film. Popłakałam się ze śmiechu czytając komentarze xD Ale bez kitu jak to jest idealnie połączone, to zasługuje na Grammy :D
1
@MesQueUnClub_87 Oj będzie słuchane często :D
2
@Medium Ta piosenka sama w sobie genialana i ten remix z tą melodią to złoto. Zawsze jak mi się włączy to w samochodzie to robię głośniej;)
1
@MesQueUnClub_87 U mnie na playliście też zawsze obecny. Nie ma lepszego od 2paca
3
Dzisiaj 27 rocznica śmierci 2 Paca ,tyle czasu go już nie ma ale jego twórczość wiecznie będzie żywa.
0
Są jakieś nowe wieści o kontuzji Gündoğana?
1
@AlexDark00 No dla mnie to też bez sensu bo to ,że inni poza handelem pracują to im akurat w rządzie nie przeszkadza.
2
@AlexDark00 No wiadomo, że jakieś wolne jest ale często pracuję nawet 12 dni z rzędu (poniedziałek do niedzieli i od nowa tydzień bez przerwy od poniedziałku do piątku) i mam wtedy wolne tylko 2 dni weekendu. I zaznaczam ,że lubię taką pracę i sama z wyboru chodzę w niedzielę.