0

@Firestone Gdyby babcia miała wąsy

2

@HighestInTheRoom I syn proboszcza też oczywiście za pis-em ^^

2

@FcPortoFan1999 Jakie dymy?

2

@Medium Też prawda i do tego jeszcze nie będzie potrzebne 6 czy tam 4 chłopa żeby cię wrzucić do dołka :D

2

@Medium Lepiej profilaktycznie zacznij często jeździć nad morze i przyzwyczajać się do piasku.... Nie no będziesz żyć jeszcze ;)

2

Ważne żeby wyciągnęli wnioski.... a z ich tempem to może za 10 lat tak będzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Firestone Otóż to. No ale po dwóch ostatnich meczach to już myślałam, że kibice im puchary będą wręczać a tu taki klops czyli powrót do ustawień fabrycznych czyli gównianej gry bez jakiekolwiek stylu

6

Co wy mecze Barcelony od wczoraj oglądacie, że zdziwienie bo tak słabo grają? W tym klubie od dawna nie ma pięknej i świetnej gry poza przebłyskami w pojedynczych meczach jak tym z jakimś shitem w LM ostatnio. Ten zespół się nie rozwija za bardzo.

3

@Matheu12 A ileż to oni się nagrali dobrze? xD

0

@robsons23 La Bamba w pigułce

0

@FcPortoFan1999 Nie jest im to potrzebne i tyle . Punktów za to nie ma a terminarz jest napięty. A oni chcą coś wygrywać indywidualnie więc nie będą się obciążać takimi zabawami.

0

@FcPortoFan1999 Europa ma taki cienki sklad w tym roku, że wszystko przewalą tam. Chociaż ten turniej to bardziej zabawa więc w zasadzie to się nie dziwię, że poważni zawodnicy tam nie pojechali.

3

@partymaker Moja szefowa ostatnio dzwoniła do placówek reumatologicznych to zapisy robią na 2025 rok dopiero xD Nienormalny kraj

0

@FcPortoFan1999 Tak tylko kontuzje. Myślę, że kwestią czasu jest to jak ustalą, że grają razem.
@mekston cały świat tenisa na to czeka

1

@takisobiektos Istnieje takie ryzyko

4

Przeczytałam przed chwilą wywiad w którym Rafa Nadal mówił , że chciałby zagrać na igrzyskach debla z Carlitosem. Skoro już obaj wyrażają chęci do zagrania razem to pewnie zagrają. To byłoby coś pięknego.
@Encore @mekston @FcPortoFan1999 @barcelonaLM

0

@negreanu Dziękuję za pomoc

0

@Joe_Barbaro @PatrykBarca No ja mam właśnie skłonności do dużej opuchlizny.
@negreanu @Cvzx a braliście po tym wolne w pracy jakieś dłuższe?

0

Miał ktoś z was może usuwane ósemki? Długo trzymała wam się opuchlizna i ewentualny ból?

1

@Albatros Maść arnikowa

1

@MesQueUnClub96 Ty sam byś poszedł na jakieś dodatkowe zajęcia sportowe a nie tak siedzisz tylko przed telewizorem i mecze oglądasz

1

@JordiAlbion Dziękuję Ci za ten film. Popłakałam się ze śmiechu czytając komentarze xD Ale bez kitu jak to jest idealnie połączone, to zasługuje na Grammy :D

1

@MesQueUnClub_87 Oj będzie słuchane często :D

2

@Medium Ta piosenka sama w sobie genialana i ten remix z tą melodią to złoto. Zawsze jak mi się włączy to w samochodzie to robię głośniej;)

1

@MesQueUnClub_87 U mnie na playliście też zawsze obecny. Nie ma lepszego od 2paca

3

Dzisiaj 27 rocznica śmierci 2 Paca ,tyle czasu go już nie ma ale jego twórczość wiecznie będzie żywa.

0

Są jakieś nowe wieści o kontuzji Gündoğana?

1

@AlexDark00 No dla mnie to też bez sensu bo to ,że inni poza handelem pracują to im akurat w rządzie nie przeszkadza.

2

@AlexDark00 No wiadomo, że jakieś wolne jest ale często pracuję nawet 12 dni z rzędu (poniedziałek do niedzieli i od nowa tydzień bez przerwy od poniedziałku do piątku) i mam wtedy wolne tylko 2 dni weekendu. I zaznaczam ,że lubię taką pracę i sama z wyboru chodzę w niedzielę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?