agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wierzę co on odwala
1
Carlitos na returnie klasycznie top . Obaj widzę seris zatracili
3
Carlitos chyba chce tego seta przegrać. Tu trzeba natychmiastowo serwis poprawić
0
@mekston Z dnia na dzień wszystko nie wróci ale już widać poprawę. Do Us open jeszcze ponad tydzień
1
@mekston Regularność wróci razem z najlepszą formą
1
Carlitos tylko tak poddymil żeby nudno nie było ;) @mekston
1
@mekston Znowu przysnął przy własnym serwisie. Dobrze, że zapas wygranego seta jest
1
@mekston Ładnie zaczyna jego gra wyglądać. Mniej baboli i od razu jest na czym budować grę
1
@barcelonaLM Forehand zaczął działać. Obrona top
1
Carlos jesteś wielki. Mamy jakiś przełom w jego grze.
0
Carlitos pomalutku zaczyna grać po swojemu. I forehand zaczyna ładnie chodzić
0
@Encore Wreszcie coś zaczął z forehandu wygrywać
0
@Commando Sam się naucz
1
Carlitos już przegrywa 2- 5 w pierwszym. No zaraz wyjebie telewizor przez okno
2
@VegetaPolska Jedno jest pewne-ty tego na pewno nie doświadczysz w najbliższej przyszłości ^
1
Cicipas to się nadaje z z Badosą do tarcia chrzanu
0
@MesQueUnClub96 Pkt roku to już był na szlemie w Paryżu. Nie do przebicia tak łatwo
1
@JordiAlbion Czy aż taki średni to niekoniecznie
0
Hubert jakie zagranie:D
1
I Medvedev przegrywa mecz i odpada
1
@barcelonaLM Fani Djoko zaraz będą mieć ból doopy i zwyzywają Ige
0
Sinner odpada już w drugiej rundzie. Wystrzelał się w Toronto i to by było na tyle.
0
@Fenyx A co mnie Hubert obchodzi xd
0
Sinner przegrał pierwszego seta. Dobrze niech jeszcze drugiego przegra
0
W kolejnej rundzie zmierzą się Zverev z Medvedevem ,może być ciekawy pojedynek.
0
@mekston Ja tylko mówię to co inni myślą ;D
11
@gumaz W jego głowie
1
@mekston Czas zemsty. Przyleciał już do niego trener Fererro to może go jakoś ogarnie i zacznie grać już tak jak w 3 secie dzisiaj.
0
@Encore W ostatnim gemie meczu to już w ogóle grał jak typowy Carlitos. Oby to był zalążek powrotu do formy.
1
@mekston Chwilami to tragedia z błędami z forehandu jak w Toronto. Ale 3 set nawet lekko optymistyczny bo coś tam drgnęło do przodu z jego grą. Zwłaszcza ostatni gem meczu już klasa.