1

@Janiama 2-2

2

@Jakchcesz I to jest życie na krawędzi

2

@Batys Dzisiaj to obowiązek nawet dla drugiego składu wygrać dość wysoko z jakimś trzecioligowcem. Musimy wymagać tego od piłkarzy którzy chcą grać w Barcelonie ( ok pogrążonej w kryzysie ale wciąż topowej marce na świecie) .

11

@VegetaPolska Nie wcale Cię nie olewa i nie robi z Ciebie debila. Ty się człowieku ocknij bo tak to całe życie będą Cię dziewczyny robić w wała bo na to pozwalasz.

16

@kryhaa Jak można komuś takiemu dać radę jak chłop sam siebie nie szanuje. Tu wszelkie rady nie mają sensu.

19

Przyniosłam krzesełka dla tych co przyszli poczytać komentarze..

0

@Coutinho007 Haha jakaś nadzieja zawsze jest :)

1

@wpwelement Już poszło,musiałam znaleźć hasło do maila xD

1

@wpwelement Wiem wiem,chwila i to zrobię

2

5pkt @Lionel_Messi10 znaj moje dobre serce raz w roku
3 pkt @Danny Gaucho za Jasona w avatarze
1pkt @Don-Corleone za całokształt:)

1

@Coutinho007 Ale w przyszłym roku na pewno się uda :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Coutinho007 bo zawsze jakimś żartem sypnie. Można z nim w miły sposób porozmawiać o piłce, ma podobne spojrzenie na ten sport jak ja. Oby więcej takich pozytywnych osób w tym gronie.

0

Ciekawe czy Sara James ma już odebrane polskie obywatelstwo za wczorajszy występ z Black Eyed Peas, niby ona nie miała opaski ale będzie z nimi kojarzona xD

0

Wszystkim kibicom Barcelony życzę (w tym sobie) żebyśmy wreszcie doczekali trenera bez tego mitycznego DNA i nie związanego nigdy wcześniej z Barceloną. Tylko i aż tyle

0

@ranger3120 Simply the best jeszcze

1

@IronSanHybrid Zaorali, uwielbiam ich :)

0

@Mario96w A co ty sobie myślisz, że tylko wy możecie?

0

@GeneralXavi Nie umiem śpiewać więc się do tego nie pcham ale wypadałoby zaśpiewac coś swojego a nie jechać na czyiś piosenkach.

0

Gabor niby taka gwiazda ale oczywiście musiała wyjść z nie swoją piosenką . Żenada

5

Rafał w swoim świecie i chuj, ludzie mu nie przeszkadzają w jego balu xD

7

No ten bal u Rafała to na pewno wysokich lotów, na trzeźwo ciężko byłoby wytrwać dłużej niż 5 min z takim wykrętasem.

2

O uj co to za dzidzio xD

0

Black Eyed Peas to dobre ziomki i lecą ładnie na żywo nie z taśmy więc duży plusik za to. A ludzie oczywiście stoją jak słupy a do jakiegoś dziadowskiego zenka to będą skakać jak debile.

0

@AlvaroHanso Będę sobie pisać jak mi się podoba

2

@D10SLEO Wsadzie sobie w cztery litery takie komentarze, każdy pamięta ile zrobił Messi dla klubu ale nauczcie się żyć teraźniejszością i to Dembele i Kounde są teraz piłkarzami Barcy a nie Leo.

3

Dzisiaj trzymam kciuki za naszych Dembele i Kounde bo chcę żebyśmy mieli w składzie Barcy jakiś zwycięzców tegorocznego mundialu.

0

@marcin62 Czekaj zaraz będzie połączenie bombelkow stojących przy choinkach.
@barcelonaLM wysil się trochę i wymyśl coś innego niż te oklepane teksty

1

Oho zaczyna się chwalenie się na fejsie choinkami. To jest takie fascynujące, że aż wcale. Co roku pokazują to samo.

3

@JimMorrisonFCB Jak kupowałam nowy piekarnik to postanowiłam,że zacznę sobie trochę piec ciasta i tak po dwóch latach nadszedł wreszcie ten czas a i rzeczywiście rozgrzewka przed świętami;)
@Emhyr w okresie świątecznym gratis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?