5

Dzisiaj zapraszam la bambowców na jabłecznik z budyniem. Jeszcze cieplutki :)

1

Uff brawo Kounde

2

Francja zgasiła światło drużynie Maroko i git

0

Czuczumeni flop

0

Czepiacie się ,że we Francji są piłkarze którzy nie do końca wpisują się w kanon typowego Francuza ale mają francuskie korzenie. A na własnym podwórku już problemu nie widzicie na przykładzie Leona w siatkówce co chłop żeby to chociaż grał w polskiej lidze ale jedyne co go niby łączy z naszym krajem to że sobie wziął dziewczynę z Polski za żonę i tyle. Ale hipokrytom z La Bamby już akurat to nie przeszkadza bo jak coś jest na waszą korzyść to jest ok.

0

Brawo Francja, po złoto!

2

@Nano22 Ja uwielbiam zakupy przez neta. A jak sobie pomyślę co jest teraz w galeriach handlowych przed świętami to cieszę się, że pracuje w małym sklepiku na wsi i jest względny spokój;)

0

3

Ja jestem zawsze team Europa więc niech sobie Chorwacja wygra dzisiaj.

0

@Mads A no to tak ,najgorzej jak zamula i przerywa

1

@Mads Można w necie na telefonie obejrzeć

1

@michal26 Mieszaniec, taki bardziej kundel.
@Coutinho007 teraz już tak ,pilnuje żeby odpoczywał :)

1

@masq Byłam u weterynarza zaraz po ataku i dostałam tabletki dla psa na uspokojenie bo mój pies ogólnie za bardzo się denerwuje ( nawet ktoś na rowerze przejedzie czy odkurzacz i zaraz się wścieka) i mam w miarę możliwości pilnować żeby się nie stresował.

56

W ogóle dzisiaj mój piesio dosłał ataku padaczki. Co się wyryczalam to moje i ktoś powie ,że to tylko zwierzę a dla mnie to najlepszy przyjaciel i osobisty grzejnik. Dawno się tak nie przestraszyłam.

2

@Coutinho007 Marsz pogrzebowy w porównaniu z tym gównem co zazwyczaj gramy to brzmi jak Explosion xD

0

@Emhyr Co oni w nim widzą? Serio zastanawiam się w czym problem żeby Rodri grał za niego .

0

@capm Ja bym z chęcią zobaczyła w pomocy kogoś za Busiego i Gaviego

1

@Stagiryta A ja tam go lubię

1

@Emhyr Mógłby zacząć od kursu jak przedryblować chociaż jednego zawodnika.

0

@Encore Typowy burakowaty Anglik. Zawsze życzę im jak najgorzej.

26

To w takim razie Xavi out. Jeśli ten mundial nie sprawił ,że Barcelona przejrzy na oczy to już nic tego nie zrobi.

6

Xavi powiedział Sergio Busquetsowi, aby został i przedłużył kontrakt z FC Barceloną.
@ferrancorreas
Nie wiem co to za źródło ale jeśli okazałoby się to prawdą to Xavi powinien zabierać się razem z nim.

20

@Kessie Szczerość to podstawa każdej relacji

29

A czy ty masz już swojego Casemiro ze śniegu?

2

@IronSanHybrid Trzeba poczekać na badanie VAR dla pewności

0

Tak w ogóle to Raphinia zostanie ojcem. Przynajmniej w taki sposób strzela ;)

6

@Rastafarnianin Ten płacz jest do 3 dni najwyżej a później ich życie wraca do normy

1

5

@Bartula Kategoria U-12 u większości użytkowników

3

W ogóle dopiero teraz przeczytałam ,że Neuer złamał nogę podczas urlopu na nartach i nie zagra do końca sezonu. Ja wiem ,że mają prawo odpoczywać ale trochę wyobraźni by się przydało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?