agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dzisiaj zapraszam la bambowców na jabłecznik z budyniem. Jeszcze cieplutki :)
1
Uff brawo Kounde
2
Francja zgasiła światło drużynie Maroko i git
0
Czuczumeni flop
0
Czepiacie się ,że we Francji są piłkarze którzy nie do końca wpisują się w kanon typowego Francuza ale mają francuskie korzenie. A na własnym podwórku już problemu nie widzicie na przykładzie Leona w siatkówce co chłop żeby to chociaż grał w polskiej lidze ale jedyne co go niby łączy z naszym krajem to że sobie wziął dziewczynę z Polski za żonę i tyle. Ale hipokrytom z La Bamby już akurat to nie przeszkadza bo jak coś jest na waszą korzyść to jest ok.
0
Brawo Francja, po złoto!
2
@Nano22 Ja uwielbiam zakupy przez neta. A jak sobie pomyślę co jest teraz w galeriach handlowych przed świętami to cieszę się, że pracuje w małym sklepiku na wsi i jest względny spokój;)
0
@LukaszFan Nie
3
Ja jestem zawsze team Europa więc niech sobie Chorwacja wygra dzisiaj.
0
@Mads A no to tak ,najgorzej jak zamula i przerywa
1
@Mads Można w necie na telefonie obejrzeć
1
@michal26 Mieszaniec, taki bardziej kundel.
@Coutinho007 teraz już tak ,pilnuje żeby odpoczywał :)
1
@masq Byłam u weterynarza zaraz po ataku i dostałam tabletki dla psa na uspokojenie bo mój pies ogólnie za bardzo się denerwuje ( nawet ktoś na rowerze przejedzie czy odkurzacz i zaraz się wścieka) i mam w miarę możliwości pilnować żeby się nie stresował.
56
W ogóle dzisiaj mój piesio dosłał ataku padaczki. Co się wyryczalam to moje i ktoś powie ,że to tylko zwierzę a dla mnie to najlepszy przyjaciel i osobisty grzejnik. Dawno się tak nie przestraszyłam.
2
@Coutinho007 Marsz pogrzebowy w porównaniu z tym gównem co zazwyczaj gramy to brzmi jak Explosion xD
0
@Emhyr Co oni w nim widzą? Serio zastanawiam się w czym problem żeby Rodri grał za niego .
0
@capm Ja bym z chęcią zobaczyła w pomocy kogoś za Busiego i Gaviego
1
@Stagiryta A ja tam go lubię
1
@Emhyr Mógłby zacząć od kursu jak przedryblować chociaż jednego zawodnika.
0
@Encore Typowy burakowaty Anglik. Zawsze życzę im jak najgorzej.
26
To w takim razie Xavi out. Jeśli ten mundial nie sprawił ,że Barcelona przejrzy na oczy to już nic tego nie zrobi.
6
Xavi powiedział Sergio Busquetsowi, aby został i przedłużył kontrakt z FC Barceloną.
@ferrancorreas
Nie wiem co to za źródło ale jeśli okazałoby się to prawdą to Xavi powinien zabierać się razem z nim.
20
@Kessie Szczerość to podstawa każdej relacji
29
A czy ty masz już swojego Casemiro ze śniegu?
2
@IronSanHybrid Trzeba poczekać na badanie VAR dla pewności
0
Tak w ogóle to Raphinia zostanie ojcem. Przynajmniej w taki sposób strzela ;)
6
@Rastafarnianin Ten płacz jest do 3 dni najwyżej a później ich życie wraca do normy
1
;D
https://zapodaj.net/97c3096422963.jpg.html
5
@Bartula Kategoria U-12 u większości użytkowników
3
W ogóle dopiero teraz przeczytałam ,że Neuer złamał nogę podczas urlopu na nartach i nie zagra do końca sezonu. Ja wiem ,że mają prawo odpoczywać ale trochę wyobraźni by się przydało.