agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Worny Już ciśnie rowerem na dogrywkę
3
Czujcie się wszyscy wystawieni na sprzedaż!
7
A komentator coś gadał, że dla Barcy większe znaczenie ma puchar króla niż liga Europy. To ja aż boje się pomyśleć co oni odwalą w meczach z United
0
Klub mem xD
1
Ale poklepali teraz, ja pierdole. Ośmieszają ich chwilami.
0
@verdant * w całej Europie nawet :D
3
Trzecioligowiec gra jak równy z równym z FC Barceloną .Kiedyś to było nie do pomyślenia
0
Ale teraz PKP na pewno spuchnie ^^
0
@Jackazz A proszę
8
Sprzedać ich wszystkich w pizdu, zburzyć Camp Nou i posadzić kwiatki
0
Mówiłam, że będzie 2-2 xD
3
@LewoSkrzydlowy11 Przypominam z kim oni grają dzisiaj i radzę ostudzić te zachwyty
0
Zaklepali się teraz xD
0
Wreszcie Dembele, ja postawiłam na wynik 2-2 także PKP musi odpowiedzieć
0
A ludzie narzekają na Lewego który jako jedyny ciągnie jakoś ten atak mimo, że wirtuozem rozegrania nie jest.
0
Oni już są obsrani czyli nic nowego
0
@AlexDark00 Wiesz co to są żarty człowieku? Wyjmij kija z doopy
3
No to już jest żałosne
2
Hamulcowych dzisiaj nie ma a i tak komu strzelać też nie ma .
Brawo PKP!!
4
Pep niby tak kocha Barce a jednak nam to zgniłe jajo w postaci Ferrana bez mrugnięcia okiem wcisnął ^^
0
Depay następny xD wiem ,że spalony ale co to jest za strzał rozpaczy
3
Hahah sieroty strzelać nie potrafią
1
PKP coś tam umie poklepać
2
Dembele ja cię proszę ty się naucz strzelać
2
O PKP Intercity wprowadza atakującego za obrońcę, żarty się wyraźnie skończyły
0
Ten wynik do przerwy to im chwały nie przynosi. Do czego to doszło, że człowiek boi się o wynik końcowy z jakimś trzecioligowcem podczas gdy u nas grają zawodnicy w dużej ilości pierwszego składu. Lekki wstyd jest
0
Ferran pokraka
0
Komentarz usunięty
0
@AlexDark00 A co mnie Real obchodzi
1
Ależ cisną trzecioligowca aż 1 do 0 ..