1

@Worny Już ciśnie rowerem na dogrywkę

3

Czujcie się wszyscy wystawieni na sprzedaż!

7

A komentator coś gadał, że dla Barcy większe znaczenie ma puchar króla niż liga Europy. To ja aż boje się pomyśleć co oni odwalą w meczach z United

0

Klub mem xD

1

Ale poklepali teraz, ja pierdole. Ośmieszają ich chwilami.

0

@verdant * w całej Europie nawet :D

3

Trzecioligowiec gra jak równy z równym z FC Barceloną .Kiedyś to było nie do pomyślenia

0

Ale teraz PKP na pewno spuchnie ^^

0

@Jackazz A proszę

8

Sprzedać ich wszystkich w pizdu, zburzyć Camp Nou i posadzić kwiatki

0

Mówiłam, że będzie 2-2 xD

3

@LewoSkrzydlowy11 Przypominam z kim oni grają dzisiaj i radzę ostudzić te zachwyty

0

Zaklepali się teraz xD

0

Wreszcie Dembele, ja postawiłam na wynik 2-2 także PKP musi odpowiedzieć

0

A ludzie narzekają na Lewego który jako jedyny ciągnie jakoś ten atak mimo, że wirtuozem rozegrania nie jest.

0

Oni już są obsrani czyli nic nowego

0

@AlexDark00 Wiesz co to są żarty człowieku? Wyjmij kija z doopy

3

No to już jest żałosne

2

Hamulcowych dzisiaj nie ma a i tak komu strzelać też nie ma .
Brawo PKP!!

4

Pep niby tak kocha Barce a jednak nam to zgniłe jajo w postaci Ferrana bez mrugnięcia okiem wcisnął ^^

0

Depay następny xD wiem ,że spalony ale co to jest za strzał rozpaczy

3

Hahah sieroty strzelać nie potrafią

1

PKP coś tam umie poklepać

2

Dembele ja cię proszę ty się naucz strzelać

2

O PKP Intercity wprowadza atakującego za obrońcę, żarty się wyraźnie skończyły

0

Ten wynik do przerwy to im chwały nie przynosi. Do czego to doszło, że człowiek boi się o wynik końcowy z jakimś trzecioligowcem podczas gdy u nas grają zawodnicy w dużej ilości pierwszego składu. Lekki wstyd jest

0

Ferran pokraka

0

Komentarz usunięty

0

@AlexDark00 A co mnie Real obchodzi

1

Ależ cisną trzecioligowca aż 1 do 0 ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?