an_di
Dołączył/a: kwiecień 2011
Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Curacao ma xG po pierwszej połowie 0.06
Idą chłopaki
1
@barcelonaLM widziałem bramkę z powtórki
Dla mnie oczywisty faul przy bramce Niemców
Cała obsada sędziowska do zamrażarki razem z tym głąbem co prowadził Argentyna Austria
0
@derus jeśli tylko tymi kategoriami oceniasz karierę Kane to jesteś ignorantem
18
Ta kobieta już dwukrotnie uratowała Niemców
Czemu ona obu sytuacji nie puści i później sprawdzi na VAR ewentualnie jak już ma wątpliwości
13
Czy można zmienić sędziego proszę
6
@derus to znaczy ze masz klapki na oczach jak oglądasz mecze
To do on kręci w Bayernie za wyniki to głowa mała
Gość naprawdę imię grać a jeśli tego nie widzisz to znaczy ze okulista by się przydał
1
Strasznie szkoda ze nie ma na tym turnieju Lewandowskiego
Messi, Ronaldo, Kane, Halland, Mbapee. Szkoda wielka
0
@Gibbon_FCB sabotował grając od początku z Gordonem
Teraz próbuje odkręcić
2
@PatrychoO argentyna tez nie ma obrony jakiejs super, a patrzac na ich wczorajsze wyczyny jak im szybko przewody miedzy uszami sie przepalaly to szybko tam moze ktos wyleciec z czerwona kartka jak przyjdzie powazniejszy przeciwnik
0
@Michael24 oczywiscie ze tak, nawey uzyl stwierdzenia NAJWIEKSZY w kontekscie Messiego, ale polowa tego forum ma takie klapki na oczach, ze widza co chca widziec. i slysza co chca slyszec
0
@pawello10 bardziej chciałem wskazać na to, ze drużyna absolutnie uzależniona od jednego gracza
Nikt inny nic tam nie potrafi zrobić, no ten Gonzalez się jeszcze starał.
0
@LeszekFCB jeszcze ten zjeb Fernandez
0
Jeśli na tym turnieju będzie drużna która znajdzie sposób na Messiego to Argentyna tego nie wygra.
Bez tego chłop ta drużyna nie istnieje niestety
2
@LeszekFCB de Paul i romero to tez dobre głupki
2
Ten sędzia jest fatalny
Ze tutaj jeszcze nie ma żadnej kartki dla Argentyńczyka to jest jakiś mem
Karnego żeby gwizdnąć potrzebuje kwadrans prawie.
Absolutnie fatalny sędzia
0
@RobertNieLewandowski Jedyny zgrzyt z ta sytuacja jest taki ze przepisany wyraźnie mówiąc coś innego . Jeśli zaczniemy każde zdarzenie interpretować po swojemu to proponuj skasować przepisy i zostawić wszystko w rękach sędziego.
Zdaje sobie sprawę ze gdyby ten faul zrobił piłkarz o innej historii typu Podolski , Ramos ,ibrahimovic to inna była by ocena tego zdarzenia
0
Spoko, mam tylko nadzieje ze w nowym sezonie ekstraklasy będą podejmowane takie same decyzje w takich sytuacjach a nie jest to odosobniony przypadek
1
Tuchel ma łeb
Grać w 10 i prowadzić
Jak przyjdzie mecz o stawkę posadzi Gordona na ławce i będzie grał już 11 na 11
0
@Pablozeusz za daleko od bramki była ta piłka
Nie miał szans
0
Gordon to jest Pan piłkarz
Głowa z dwóch metrów nie dał rady
0
Dobry mecz Anglików jak na fakt ze grają w osłabieniu
0
A mógł Marcinka to zatrzymać pokazując czerwona kartkę
0
@AlvaroHanso biceps to nie ręka ??
0
Czemu zagranie ręka de Jonga nie widzieli na varze przed bramka ??
2
Ale co miał Szczęsny zrobić
Ratował sytuacje
0
@krzy_mlyn szkoda ze plucia Martineza na rywala tez nie wyłapali a powinni
0
Dobry mecz godny finału
2
@brd42 debilizm Brazylijczyka powinien kosztować go czerowna kartek wiec niech uspokoi się bo kolejnym razem sędzia może mieć więcej odwagi i go wyrzucić
0
@Technik obiektywnie nie mam pojęcia jak nie dostał czerwonej kartki za uderzenie aspasa
0
@Technik jest fatalny brazol nadal biega a powinna to czerowna