1

Curacao ma xG po pierwszej połowie 0.06
Idą chłopaki

1

@barcelonaLM widziałem bramkę z powtórki
Dla mnie oczywisty faul przy bramce Niemców
Cała obsada sędziowska do zamrażarki razem z tym głąbem co prowadził Argentyna Austria

0

@derus jeśli tylko tymi kategoriami oceniasz karierę Kane to jesteś ignorantem

18

Ta kobieta już dwukrotnie uratowała Niemców
Czemu ona obu sytuacji nie puści i później sprawdzi na VAR ewentualnie jak już ma wątpliwości

13

Czy można zmienić sędziego proszę

6

@derus to znaczy ze masz klapki na oczach jak oglądasz mecze
To do on kręci w Bayernie za wyniki to głowa mała
Gość naprawdę imię grać a jeśli tego nie widzisz to znaczy ze okulista by się przydał

1

Strasznie szkoda ze nie ma na tym turnieju Lewandowskiego
Messi, Ronaldo, Kane, Halland, Mbapee. Szkoda wielka

0

@Gibbon_FCB sabotował grając od początku z Gordonem
Teraz próbuje odkręcić

2

@PatrychoO argentyna tez nie ma obrony jakiejs super, a patrzac na ich wczorajsze wyczyny jak im szybko przewody miedzy uszami sie przepalaly to szybko tam moze ktos wyleciec z czerwona kartka jak przyjdzie powazniejszy przeciwnik

0

@Michael24 oczywiscie ze tak, nawey uzyl stwierdzenia NAJWIEKSZY w kontekscie Messiego, ale polowa tego forum ma takie klapki na oczach, ze widza co chca widziec. i slysza co chca slyszec

0

@pawello10 bardziej chciałem wskazać na to, ze drużyna absolutnie uzależniona od jednego gracza
Nikt inny nic tam nie potrafi zrobić, no ten Gonzalez się jeszcze starał.

0

@LeszekFCB jeszcze ten zjeb Fernandez

0

Jeśli na tym turnieju będzie drużna która znajdzie sposób na Messiego to Argentyna tego nie wygra.
Bez tego chłop ta drużyna nie istnieje niestety

2

@LeszekFCB de Paul i romero to tez dobre głupki

2

Ten sędzia jest fatalny
Ze tutaj jeszcze nie ma żadnej kartki dla Argentyńczyka to jest jakiś mem
Karnego żeby gwizdnąć potrzebuje kwadrans prawie.
Absolutnie fatalny sędzia

0

@RobertNieLewandowski Jedyny zgrzyt z ta sytuacja jest taki ze przepisany wyraźnie mówiąc coś innego . Jeśli zaczniemy każde zdarzenie interpretować po swojemu to proponuj skasować przepisy i zostawić wszystko w rękach sędziego.
Zdaje sobie sprawę ze gdyby ten faul zrobił piłkarz o innej historii typu Podolski , Ramos ,ibrahimovic to inna była by ocena tego zdarzenia

0

Spoko, mam tylko nadzieje ze w nowym sezonie ekstraklasy będą podejmowane takie same decyzje w takich sytuacjach a nie jest to odosobniony przypadek

1

Tuchel ma łeb
Grać w 10 i prowadzić
Jak przyjdzie mecz o stawkę posadzi Gordona na ławce i będzie grał już 11 na 11

0

@Pablozeusz za daleko od bramki była ta piłka
Nie miał szans

0

Gordon to jest Pan piłkarz
Głowa z dwóch metrów nie dał rady

0

Dobry mecz Anglików jak na fakt ze grają w osłabieniu

0

A mógł Marcinka to zatrzymać pokazując czerwona kartkę

0

@AlvaroHanso biceps to nie ręka ??

0

Czemu zagranie ręka de Jonga nie widzieli na varze przed bramka ??

2

Ale co miał Szczęsny zrobić
Ratował sytuacje

0

@krzy_mlyn szkoda ze plucia Martineza na rywala tez nie wyłapali a powinni

0

Dobry mecz godny finału

2

@brd42 debilizm Brazylijczyka powinien kosztować go czerowna kartek wiec niech uspokoi się bo kolejnym razem sędzia może mieć więcej odwagi i go wyrzucić

0

@Technik obiektywnie nie mam pojęcia jak nie dostał czerwonej kartki za uderzenie aspasa

0

@Technik jest fatalny brazol nadal biega a powinna to czerowna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?