0

fajna zolta kartka

0

Korona walczy o utrzymanie xD

0

szkoda ze w takim meczu na takim stadionie nie ma atmosfery jak wczoraj na legia widzew

0

@Coutinho007 sredni od dawna, pojedyncze zrywy

0

@Asthylath jednak lider la liga nie daje rady z 3 druzyna ligi angielskiej

2

wychodzi na to ze trener z sredniego klubu i przebudowa Manchesteru jednak lepiej niz przebudowa w Barcelonie

0

dziwny ten Real, przewaznie w drugim meczu wracal do zycia, a tu postanowili juz w pierwszym to zrobic

0

wiadomo czemu remis poki co ....
sedzia drukuje

0

@Sulimo o co ma bolec
Zaboli jak wygracie LM w tym roku… choć czekaj..
Nie macie takich możliwości bo was Rozjebali w grupie jak gnój na polu

0

@Tomash_Ek kiedy On się nie spinał… to jest pytanie

0

Kiedy puchar wygrywa drużyna, która nawet nie powinna wziasc udziału w tym turnieju. Fuck Logic

0

@kuz Głos rozsądku

0

Dobry moment bo jest w lesie z forma wiec można tanio podpisać na kolejne lata

0

Komentarz usunięty

0

Martinez bramkarz turnieju bo nie możesz nie wygrać jeśli jesteś w zwycięskiej drużynie

1

pieknie to zrobil

1

@Barca1992 otamendi zajebal na 1:2, nadal Argentyna prowadzila w tym momencie i to Messi zaliczyl strate na 2:2 wiec skoncz glupoty pisac

0

@KrychaFCB argentyna tez dobrze biega, moze geny z niemiec i wloch biora gore w tym jak biegac, kiedy musieli uciekac z europy

0

@Faro tez nie jest idealny on starcil na 2:2

1

@GeraltzKatalonii przypomnij mi ilosc karnych dla Argentyny

0

mecz godny finalu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

paredes to jest jednak cwel z holandia i teraz takie gowno co za smiec

1

francja miala swojego konia trojanskiego dembele i chlop juz zszedl, w Argentynie kon trojanski dopiero wszedl

0

@Serek dla mnie jako kibica Realu on nie potrzebuje tego tytulu

0

@Uukasz_93 a ludzie go do 11 turnieju pchaja tylko dlatego ze wychodzi w skladzie argentyny

0

@Resqun nie nie jest drukarzem karny ewidentny, dembele jaki poziom w klubie taki w kadrze wiec wedka w 40 minucie a powinien z lawy sie nie podniesc

0

@A4ron wina selekcjonera Francji ze go nie odbudował

1

@adi7adi8 jeśli wie ze zrobił błąd wystawiając dzbana dembele to chce czym prędzej go naprawić

0

@VamosVamos przecież większość tego forum jest dumna ze swoich reprezentantów na mundialu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?