an_di
Dołączył/a: kwiecień 2011
Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fajna zolta kartka
0
Korona walczy o utrzymanie xD
0
szkoda ze w takim meczu na takim stadionie nie ma atmosfery jak wczoraj na legia widzew
0
@Coutinho007 sredni od dawna, pojedyncze zrywy
0
@Asthylath jednak lider la liga nie daje rady z 3 druzyna ligi angielskiej
2
wychodzi na to ze trener z sredniego klubu i przebudowa Manchesteru jednak lepiej niz przebudowa w Barcelonie
0
dziwny ten Real, przewaznie w drugim meczu wracal do zycia, a tu postanowili juz w pierwszym to zrobic
0
wiadomo czemu remis poki co ....
sedzia drukuje
0
@Sulimo o co ma bolec
Zaboli jak wygracie LM w tym roku… choć czekaj..
Nie macie takich możliwości bo was Rozjebali w grupie jak gnój na polu
0
@Tomash_Ek kiedy On się nie spinał… to jest pytanie
0
Kiedy puchar wygrywa drużyna, która nawet nie powinna wziasc udziału w tym turnieju. Fuck Logic
0
@kuz Głos rozsądku
0
Dobry moment bo jest w lesie z forma wiec można tanio podpisać na kolejne lata
0
Komentarz usunięty
0
Martinez bramkarz turnieju bo nie możesz nie wygrać jeśli jesteś w zwycięskiej drużynie
1
pieknie to zrobil
1
@Barca1992 otamendi zajebal na 1:2, nadal Argentyna prowadzila w tym momencie i to Messi zaliczyl strate na 2:2 wiec skoncz glupoty pisac
0
@KrychaFCB argentyna tez dobrze biega, moze geny z niemiec i wloch biora gore w tym jak biegac, kiedy musieli uciekac z europy
0
@Faro tez nie jest idealny on starcil na 2:2
1
@GeraltzKatalonii przypomnij mi ilosc karnych dla Argentyny
0
mecz godny finalu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
paredes to jest jednak cwel z holandia i teraz takie gowno co za smiec
1
francja miala swojego konia trojanskiego dembele i chlop juz zszedl, w Argentynie kon trojanski dopiero wszedl
0
@Serek dla mnie jako kibica Realu on nie potrzebuje tego tytulu
0
@Uukasz_93 a ludzie go do 11 turnieju pchaja tylko dlatego ze wychodzi w skladzie argentyny
0
@Resqun nie nie jest drukarzem karny ewidentny, dembele jaki poziom w klubie taki w kadrze wiec wedka w 40 minucie a powinien z lawy sie nie podniesc
0
@A4ron wina selekcjonera Francji ze go nie odbudował
1
@adi7adi8 jeśli wie ze zrobił błąd wystawiając dzbana dembele to chce czym prędzej go naprawić
0
@VamosVamos przecież większość tego forum jest dumna ze swoich reprezentantów na mundialu