0

@Barcaa12 na pocieszenie jeban im 5 do przerwy i bedzie gitowa

0

dobrze wykorzystane dzwignie finansowe, ciekawe czy prezes wpadnie do pokoju sedziow i ich zwyzywa, moze lepiej rozmowic sie z trenerem ....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

belerin ladnie to zrobil

0

swoja droga dobrze zeby juve nie zmienialo trenera bo nowy trener moze miec inna koncepcje i milik moze byc poza skladem a mistrzostwa za rogiem

0

@Danny Gaucho mortal kombat

1

@FCBMati10 albo GrekaGiannis Antetokounmpo

0

@A4ron Real nie lepszy

0

@_Specjalista moze w Gliwicach graja

0

@Adamski69 top PL powinien łatwo uporać się z topem 6/7 ligi w Europie który jest po wielu zmianach

0

Szkoda ze Ajax stracił bramkę w 89 minucie. Ale ten Liverpool musi mieć kryzys ze tak się meczy z drużyna z Holandii

0

Bardzo słaba druga połowa, mało wynikało z tego klepania piłka. Niestety trzeba było to w 1 połowie rozstrzygnąć na swoją korzyść. I trochę szkoda ze po 2:0 nie potrafili jakoś zdominować tego Bayernu i wcisnąć cokolwiek.

0

Pedri zejdź proszę

0

@TheNekro94 Polski sędzia na VAR-e czego ty oczekujesz patrząc na nasza ekstraklasę

2

Mam wrażenie ze Nagelsman może grać tu o posadę. Jak to przegrają to nie zdziwię się jak poleci ze stołka

0

@mateusz1989VeB przy takich 11 obu drużyn każdy może ławę grzać. W większości zespołów grających w LM grali by w 1 składzie

0

@ChangeIsGood sprawdź ten link mam nadzieje ze nie łamie regulaminu

https://my.buffstreams.tv

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cieszy wynik Ajax-u, sprzedać tylu ludzi zarobić trochę milionów i wygrać sobie na ludzi 4-0 z Rangers.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

nie ma dobrej wrzutki na de jonga od kilku minut

0

@Pogba sam sie zastanawiam jak przy takiej lidze mozna miec tak slabych sedziow
dziekujmy Bogu za naszych z ekstraklapy

0

@ViscaDelFritz1983 na ten śmieszny szczyt co był ostatnio chyba w Glasgow w sprawie klimatu latali z różnych stron prywatnymi odrzutowcami mimo ze czasem trasy się nakładały ale narracja o klimacie podtrzymana

0

Pewnie zapłacili żeby nie strzelił

5

Karny oczywisty ale czerwona…..chłop tyłem do piłki skacze…
Ale ok

0

@Emhyr lepiej skakać niż pic

0

@DonMatteo901 pajac ?? Lol

1

@FCBGrzesiiek urwałeś się z choinki ??
Jeśli w tym temacie masz odmienne zdanie niż to które jest nam narzucane jesteś hejterem mowa nienawiści itp itd
Wolność słowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?