an_di
Dołączył/a: kwiecień 2011
Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcaa12 na pocieszenie jeban im 5 do przerwy i bedzie gitowa
0
dobrze wykorzystane dzwignie finansowe, ciekawe czy prezes wpadnie do pokoju sedziow i ich zwyzywa, moze lepiej rozmowic sie z trenerem ....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
belerin ladnie to zrobil
0
swoja droga dobrze zeby juve nie zmienialo trenera bo nowy trener moze miec inna koncepcje i milik moze byc poza skladem a mistrzostwa za rogiem
0
@Danny Gaucho mortal kombat
1
@FCBMati10 albo GrekaGiannis Antetokounmpo
0
@A4ron Real nie lepszy
0
@_Specjalista moze w Gliwicach graja
0
@Adamski69 top PL powinien łatwo uporać się z topem 6/7 ligi w Europie który jest po wielu zmianach
0
Szkoda ze Ajax stracił bramkę w 89 minucie. Ale ten Liverpool musi mieć kryzys ze tak się meczy z drużyna z Holandii
0
Bardzo słaba druga połowa, mało wynikało z tego klepania piłka. Niestety trzeba było to w 1 połowie rozstrzygnąć na swoją korzyść. I trochę szkoda ze po 2:0 nie potrafili jakoś zdominować tego Bayernu i wcisnąć cokolwiek.
0
Pedri zejdź proszę
0
@TheNekro94 Polski sędzia na VAR-e czego ty oczekujesz patrząc na nasza ekstraklasę
2
Mam wrażenie ze Nagelsman może grać tu o posadę. Jak to przegrają to nie zdziwię się jak poleci ze stołka
0
@mateusz1989VeB przy takich 11 obu drużyn każdy może ławę grzać. W większości zespołów grających w LM grali by w 1 składzie
0
@ChangeIsGood sprawdź ten link mam nadzieje ze nie łamie regulaminu
https://my.buffstreams.tv
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cieszy wynik Ajax-u, sprzedać tylu ludzi zarobić trochę milionów i wygrać sobie na ludzi 4-0 z Rangers.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
nie ma dobrej wrzutki na de jonga od kilku minut
0
@Pogba sam sie zastanawiam jak przy takiej lidze mozna miec tak slabych sedziow
dziekujmy Bogu za naszych z ekstraklapy
0
@ViscaDelFritz1983 na ten śmieszny szczyt co był ostatnio chyba w Glasgow w sprawie klimatu latali z różnych stron prywatnymi odrzutowcami mimo ze czasem trasy się nakładały ale narracja o klimacie podtrzymana
0
Pewnie zapłacili żeby nie strzelił
5
Karny oczywisty ale czerwona…..chłop tyłem do piłki skacze…
Ale ok
0
@Emhyr lepiej skakać niż pic
0
@DonMatteo901 pajac ?? Lol
1
@FCBGrzesiiek urwałeś się z choinki ??
Jeśli w tym temacie masz odmienne zdanie niż to które jest nam narzucane jesteś hejterem mowa nienawiści itp itd
Wolność słowa