0

@MESSIah16 ale moglby wejść na końcówkę, powalczyć głowa przy jakiejś wrzutce a i karne umie strzelać

0

@Colon nikt, tydzień by strzelali

1

Nie chce być krytykiem, ale Ramos by się przydał na ten turniej chociaż z ławki

0

@xVENUMx prorok ??

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Hiszpanią zaczęła ten turniej z wysokiego C, a później, co mecz jak by jednak gorzej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

jesli w tych mistrzostwach ma byc jakas sensacja to dzis jest jednyny najlepszy na to czas, Maroko oby dalo rade wyslac Hiszpanie do domu, a Szwajcaria Portugalczykow

1

Mega szkoda mi tego bramkarza Szwajcarow strasznie go lubię mimo że wybitny nie jest

0

@Tomason nie wiem czy ten rykoszet zmienił cokolwiek ale magii tam zero

0

Hiszpania Anglia Francja chyba 3 najlepsze drużyny póki co

0

Chlop tak dostal w twarz ze prawie umarł nie majac nawet rozcięcia na wardze
Co za aktorstwo

2

Serbia na 1:0 i zrobi się mecz dopiero

1

@PatrychoO ale trzeba byc albo glupim albo slepym zeby tak oceniac jego kariere, podobny poziom co ocena kariery Pique na podstawie dwoch ostatnich lat

0

Robert patrz jak się karne strzela

1

Kurwa, Kanada nie dostaje dwóch krarnych a Portugalia dostaje z kapelusza
Przecież to jest zart
Czemu tacy słabi sędziowie są na mundialu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Witekk10 czego nie rozumiesz
Jeśli jesteś kibicem Barcelony musisz być kibicem Argentyny i nie możesz kibicować Portugalii
Taka logika

0

@FabianMrozek ciekaw jestem czy nasza pozycja w tym zestawieniu nie była by wyzej gdybyśmy dostali taka Hiszpanie
Dla mnie najgorszy zespół biorąc pod uwagę z kim grali, co grali a jaki mamy potencjał

3

@malicinho to ze ktoś jest legenda klubu któremu kibicuje, nie znaczy ze muszę być fanem jego reprezentacji
Nie wiedzę tu konfliktu a wręcz potrafię rozgraniczyć
Taka myśl na dobranoc

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro cała drużyna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub_87 jeden mecz na 5 kuponach trochę słabo

0

@Bartek1817 niespodzianka to tak delikatnie mówiąc chyba

0

Kurwa chłop sam poszedł i ładnie pokręcił

0

@dafik85 bardzo dobra dla nas wiadomość
Jak wyjdą na nas to będę mieli taka motywacje ze 5 do przerwy dostaniemy

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NeyPL tylko Barcelona to nie klubów którym pokazywanie ze Ci zależy wystarczy. Takie coś to w ekstraklasie

1

Wczoraj na weszło był artykuł o Barcelonie za LVG kiedy odpadli z LM a wygrali ligę. Ciekawe ilu z obecnych obrońców w porównaniu z tamta linia obrony miało by szanse na grę. Przecież ten Belerin to los na loteri wygrał ze do CV wpisze sobie Barcelona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?