0

Chelsea pięknie gra a Pedro to aż serce rośnie jak sobie ostatnio pogrywa

0

@Veb1233 canavaro jak wygrywal nie strzelal bramek nie asystowal mial szczescie byc w najlepszej druzynie i wygral

0

Komentarz usunięty

0

@Volk nie wiem kto to ale zawsze chcialem pojechac na wschod europy

0

@KoziBe polsat sport dopiero bedzie

0

obejrzalem powtorke jeszcze raz zawodnik atakujacy ewidentnie sugeruje ze bylo zagranie reka w celu uzyskania rzutu karnego po czy7mn reflektuje sie ze to bramkarz i lapie sie za glowe z jakiegos powodu moze dlatego ze nie wykorzystal tej sytuacji a moze dlatego ze dopiero zajarzyl ze to bylo zagranie bramkarza

0

@dawid12304 bez personalnych wycieczek

1

@Calgon_10 Luis znowu zrobil z siebie klauna domagajac sie rzutu karnego za zagranie reka
problem w tym ze to byl bramkarz...

0

@Chwytliwy cos czytalem dzis ze wybral juve z drugim najlepiej oplacanym zawodnikiem w serie a

0

nie ogladalem meczu Holendrow bo bylem w pracy ale czy sluszne te pochwaly dla de jonga??
pytam kogos kto widzial

0

no to odkrycie....

0

szkoda ze trzeba bylo dwoch bramek zeby barcelona sie obudzila i zaczela walczyc

3

marca zawsze jesli chodzi o okladke daje czadu

0

wlasnie przegladam  rozne portale pijac kawe i czytam ze zdiagnozowali zlosliwy nowotwor jajnikow u malzonki Casillasa
po jego klopotach ze zdrowiem teraz jego zona...

0

tak samo mysli agent pilkarza

0

ajax w tej edycji i tak zrobil 200 procent normy patrzac kogo eliminowali i ze potrafili wygraz z tottenhamem
wiec do nich nikt zalu nie bedzie mial
nie mozna tego powiedziec o barcelonie

0

piszesz tak bo maja druzyny z tej ligi jeden udany sezon??
przez ostatnie lata ta najbogatsza najlepsza liga nic w europie nie zdobyla

0

ktos pisal ze liverool nie odrobi 3??

0

najlepsi na boisku

0

moim zdaniem ten sedzia nie daje rady

3

suarez zaczyna swoje symulki
czekaz az zacznie sie klasc w polu karnym

0

suarze to o kartke sie prosi

1

ajax awansowal
jedyny problem jest taki ze im dalej ajax idzie tym cena kazdego zawodnika idze w gore i wyrwac niektorych bedzie kosztowalo nas wiecej niz wczesniej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

zycze im z calego serca biorac pod uwage ze po tym sezonie znowu znikna na kilka lat z LM bo ich wyprzedadza

0

ale bramke strzelil ajax ale chyba spalony

0

ale koles wyszeld przy tym rzucie roznym przeskoczyl dwoch z juve

6

ajax 2 1 prowadzi de light

0

szczesny juz dwie dobre interwencje ajax cisnie

1

nienawisc do ronaldo przycmiewa Ci obiektywizm
obronca powalony przez robiacego sobie miejsce kapitana ajaxu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?