0

@Uukasz_93 a ludzie go do 11 turnieju pchaja tylko dlatego ze wychodzi w skladzie argentyny

0

@Resqun nie nie jest drukarzem karny ewidentny, dembele jaki poziom w klubie taki w kadrze wiec wedka w 40 minucie a powinien z lawy sie nie podniesc

0

@A4ron wina selekcjonera Francji ze go nie odbudował

1

@adi7adi8 jeśli wie ze zrobił błąd wystawiając dzbana dembele to chce czym prędzej go naprawić

0

@VamosVamos przecież większość tego forum jest dumna ze swoich reprezentantów na mundialu

0

@Resqun nie dość ze chuja gra to jeszcze karnego zrobił, czyli Francja w 10 Argentyna w 12

1

@adi7adi8 ale to jest patologia jesli dostajesz miejsce za to skad jestes, a nie za to jaki poziom prezentujesz,co za czasy

1

ale to jest policzek, jesli pilkarz jak Modric, Messi odbiera medal od tego zjebanego prezydenta FIFA, chlop bez kregosupa moralnego

0

martinez puszczal wszystko co w bramke lecialo poza meczem z holandia wiec jesli on jest konkurencja dla livakovicia to zadna to konkurencja

0

@Faro co on tam zawalil. chyba nie chcesz powiedziec ze ten z argentyny co w jednym meczu a konkretnie przy rzutach karnych cos pokazal. no chyba ze dajesz go za to ze jest w skladzie z Messim

0

@Jackazz to jesli taka byla finalowa dwojka arbitrow, to Marciniak nie mial konkurencji

1

livakovic najlepszy bramkarz na turnieju

0

sedzia dramat, kto go wybieral i po co

3

@BulaKG Rybnika nie obrazaj

0

@BorzyKrzys no mozna by sprawdzic argentynczykow kto ma dziadka z nazistowkich niemiec czy wloch

0

@karci0 tym bardziej ze kontakt nie mial ZDANEGO wplywu na oddany strzal

0

@Cotutajsiedzieje na tym forum o to nie pytaj

0

nie rozumiem tych fauli, puszczasz gre, nie trafil to cofasz do karnego zeby mial druga sznase, albo zatrzymujesz bez wzgledu na wszytsko albo puszczasz czy trafi czy nie

0

@Pawci023x to jest jak z pornografia dziecieca, nie musisz widziec zeby wiedziec ze nie lubisz

2

dobra jazda z k**** Paredesem... cyt ...
na moj koszt

0

@Dalhi niech kupują bawarczycy bramkarza Chorwacji

0

Maroko na mistrza świta l, to by była historia

1

@Cule1234 śmiech na sali
Chłop umie dwa słowa po angielsku i zrozumiał cała wypowiedz Holendra

0

@Pawci023x ale jesteś hipokryta
Gdyby to zrobił Ronaldo ten z portugali te forum by płonęło, ale ze odjebal to Messi adwokaci w każdej wypowiedz

0

@PatrychoO może być sporo prawdy, żaden kraj tak nie przyjmował nazistow jak Argentyna

0

Co znaczy dobrze uderzony karny.

0

@VegetaPolska Dobrse ze Busq już w Barcelonie może pasowki do bramkarza ćwiczyć

2

Tak się karne strzela a nie to co lewy walił ostatnio czy Hiszpanie

0

Czemu Kryszak nie wali pierwszego jako kapitan ??

0

@Medium tym bardziej powinni bo jednak będzie znacznie taniej niż taki sam z Włoch czy Anglii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?