an_di
Dołączył/a: kwiecień 2011
Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 a ludzie go do 11 turnieju pchaja tylko dlatego ze wychodzi w skladzie argentyny
0
@Resqun nie nie jest drukarzem karny ewidentny, dembele jaki poziom w klubie taki w kadrze wiec wedka w 40 minucie a powinien z lawy sie nie podniesc
0
@A4ron wina selekcjonera Francji ze go nie odbudował
1
@adi7adi8 jeśli wie ze zrobił błąd wystawiając dzbana dembele to chce czym prędzej go naprawić
0
@VamosVamos przecież większość tego forum jest dumna ze swoich reprezentantów na mundialu
0
@Resqun nie dość ze chuja gra to jeszcze karnego zrobił, czyli Francja w 10 Argentyna w 12
1
@adi7adi8 ale to jest patologia jesli dostajesz miejsce za to skad jestes, a nie za to jaki poziom prezentujesz,co za czasy
1
ale to jest policzek, jesli pilkarz jak Modric, Messi odbiera medal od tego zjebanego prezydenta FIFA, chlop bez kregosupa moralnego
0
martinez puszczal wszystko co w bramke lecialo poza meczem z holandia wiec jesli on jest konkurencja dla livakovicia to zadna to konkurencja
0
@Faro co on tam zawalil. chyba nie chcesz powiedziec ze ten z argentyny co w jednym meczu a konkretnie przy rzutach karnych cos pokazal. no chyba ze dajesz go za to ze jest w skladzie z Messim
0
@Jackazz to jesli taka byla finalowa dwojka arbitrow, to Marciniak nie mial konkurencji
1
livakovic najlepszy bramkarz na turnieju
0
sedzia dramat, kto go wybieral i po co
3
@BulaKG Rybnika nie obrazaj
0
@BorzyKrzys no mozna by sprawdzic argentynczykow kto ma dziadka z nazistowkich niemiec czy wloch
0
@karci0 tym bardziej ze kontakt nie mial ZDANEGO wplywu na oddany strzal
0
@Cotutajsiedzieje na tym forum o to nie pytaj
0
nie rozumiem tych fauli, puszczasz gre, nie trafil to cofasz do karnego zeby mial druga sznase, albo zatrzymujesz bez wzgledu na wszytsko albo puszczasz czy trafi czy nie
0
@Pawci023x to jest jak z pornografia dziecieca, nie musisz widziec zeby wiedziec ze nie lubisz
2
dobra jazda z k**** Paredesem... cyt ...
na moj koszt
0
@Dalhi niech kupują bawarczycy bramkarza Chorwacji
0
Maroko na mistrza świta l, to by była historia
1
@Cule1234 śmiech na sali
Chłop umie dwa słowa po angielsku i zrozumiał cała wypowiedz Holendra
0
@Pawci023x ale jesteś hipokryta
Gdyby to zrobił Ronaldo ten z portugali te forum by płonęło, ale ze odjebal to Messi adwokaci w każdej wypowiedz
0
@PatrychoO może być sporo prawdy, żaden kraj tak nie przyjmował nazistow jak Argentyna
0
Co znaczy dobrze uderzony karny.
0
@VegetaPolska Dobrse ze Busq już w Barcelonie może pasowki do bramkarza ćwiczyć
2
Tak się karne strzela a nie to co lewy walił ostatnio czy Hiszpanie
0
Czemu Kryszak nie wali pierwszego jako kapitan ??
0
@Medium tym bardziej powinni bo jednak będzie znacznie taniej niż taki sam z Włoch czy Anglii