an_di
Dołączył/a: kwiecień 2011
Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie zapłacili żeby nie strzelił
5
Karny oczywisty ale czerwona…..chłop tyłem do piłki skacze…
Ale ok
0
@Emhyr lepiej skakać niż pic
0
@DonMatteo901 pajac ?? Lol
1
@FCBGrzesiiek urwałeś się z choinki ??
Jeśli w tym temacie masz odmienne zdanie niż to które jest nam narzucane jesteś hejterem mowa nienawiści itp itd
Wolność słowa
0
@Admin030 Grecja zdobywając pamiętny tytuł podczas całego turnieju ani razu nie podała do bramkarza woleli w aut ładować
Coś w tym jest
0
Ten nasz Szczesny nie jest jednak aż taki słaby
Są słabsi od niego na tym turnieju
3
Powodzenie
Jeden z najlepszych na swojej pozycji w swojej szczytowej firmie
1
@Don Lucas zawsze mogl powiedziec ze odchodzi zgodnie z zapisem kontraktu czyli w czerwcu kiedy grala liga i grali w LM wtedy byl lepszy moment ??
to ze chcial odejsc bylo daleko przemyslane
jesli w tej sytuacji ktos powinien miec problem zobaczyc w lustro czy wejsc do szatni klubu to tylko prezes
0
@hazo428 z niewolnika nie ma pracownika wiec skoro nie chcą go pościć to po sezonie powinien odejść za darmo by osiągnąć to o co dobrowolnie prosił
Tym bardziej ze nie sadze by projekt nowego trenera gwarantował granie o najwyższe cele w tym jak i kolejnym sezonie
A messi nie ma czasu czekać czy się uda
1
Zagra jeszcze jeden sezon odejdzie za darmo piękne zwycięstwo w negocjacjach panie prezesie
0
@dafik85 jak kupujesz zawodnika w formie a sprzedajesz zawodnika którego trzeba odbudować a może się nie udać plus starszego o kilka lat to na co liczysz
0
@Jacento człowieku pomysł zanim coś napiszesz
Gdyby Messi ogłosił odejście 10 czerwca przed meczami w LM to była by gadka ze rozwalił drużynę a porażka z Bayernem była by zrzucana jeszcze bardziej na jego osobę
Poczekał chłop do końca rozgrywek i zdecydował
A zarząd jak się uprze na 700mln i postawi na swoim to i tak nie wygra bo odejdzie chłop po sezonie za darmo i wtedy Barcelona nawet grosza nie powącha a tylko niesmak pozostanie
1
@boolo123456 zawsze może zagrać sezon i odejść za darmo wiec upieranie się przy 700 mln jest idiotyzmem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FranzMaurer nie psg
0
Miliony euro psu w dupe a,w trudno wyda się kilka kolejnych setek i wtedy się może uda
0
@Kondzix neymar
0
@dniel dla mnie to co on odbiera w środku to naprawdę robi świetna robotę mało widoczny z przodu ale świetnie się cofa by pomoc odzyskać piłkę
1
@PatrychoO myślisz ze ktoś tam fastfooda szejkiem popija ??
0
Muller jeden z najlepszych na boisku dziś
1
Neymar pracuje na transfer do Barcelony bo zaangażowanie takie samo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Na ten moment Neuer pokazuje czemu to on w reprezentacji jest nr 1 w bramce
0
czyli powinien odejsc...
0
Nie rozumiem tylko jak taki drewniany napastnik zdobywa dwie bramki
Patrząc na niego od razu myśle o Rasiaku
2
ewentualne odejscie wcale mnie nie dziwi
chlop ma 33 lata wiec na tym poziomie zostalo mu 2-3 lata gry
Barcelona porzebuje wzmocnien 2-3 na kazda pozycje i nie zrobi tego w jedno okienko transferowe bo nie da rady
wiec zostaje czekac minimum 1,5 roku az druzyna zostanie odbudowana pod warunkiem ze pomysl trenera wypali
czy Messi ma tyle czasu by czekac ?? nie sadze on chce grac rok w rok o najwyzsze cele te druzynowe ale ktore pozwola mu tez osiagac indywidualne nagrody
wiec prosciej bedzie mu dolaczyc do gotowego projektu gdzie brakuje kropki na i a On ta kropke postawi
0
@JackSpaniels tylko ze tu mowa o Barcelonie
Ty nie możesz zrobić średniej drużyny tylko topowa
0
@greedo jeśli na Valverde był hejt i zarząd wybrał gorszego następcę (obecnego) to aż strach pomyśleć kogo wybiorą po nim
1
Tylko takie pytanie czy odejście w momencie kiedy okręt tonie to takie super wyjście ??
Wiadomo ze z powodu obecnej sytuacji możliwości finansowe są ograniczone i nie można na każda pozycje kupić zawodnika czy dwóch wiec trzeba trochę porzeźbic w tym co jeszcze zostało