an_di
Dołączył/a: kwiecień 2011
Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pioz123 chłopie większość Rosjan wspiera wojnę, mam sąsiada Rosjanina i twierdzi ze dobrze robią l. O czym ty mi mówisz ??
Każdy gest w ich stronę nawet taki głupi jaki zrobiła Barcelona to pożywka.
Tak jak ten idiota co uciekł na Białoruś. Te reżimy potrzebują jakiegokolwiek zdania wsparcia by zrobić z tego cała kampanie
0
@FCBparasiempre Śląsk nie ma takich pieniędzy żeby Legia się na nie skusiła
0
@FCBparasiempre nie przegra, maja taka serie u siebie ze nie przegra. Kibice by im tego nie wybaczyli a i trener chce pewnie do końca pokazać ze zrobił dobra robotę
0
@HighestInTheRoom jak chce coś ugrać w klubie to musi zmienić otoczenie
1
@Kidd mnie wiedźmin przytłaczał ilością zadań na mapie, ledwo się ruszyles coś do zrobienia, w RDR2 świat bardziej wolny od tego, nie tak kolorowa
1
@kubix05 oby w walce z ta depresja zawsze był zwycięski
1
@wasacz ktoś wie jaki środek żarzył i gdzie kupić można ??
1
@pioz123 nie oglądam tv wogole. To co piszesz przypomina mi obecna retorykę Niemiec. Ze to nie oni odpowiedzialni są za II wojnę światowa tylko nazisci. Uderz się w ścianę człowieku
4
@Antimadridista_WR kiedy wydawało się ze Lechia z portkami swojego gracza zrobila fikołka, to Barcelona podjęła wyzwanie i poprosiła by ktoś potrzymał jej piwo. Ale ten gest się poniesie w świecie. A rosyjskie media już będą wiedziały jak to użyć
0
@barcelonaLM dziekuje
1
Komentarz usunięty
1
@DonMatteo901 jeśli to okaze się prawda to będzie masakra.
ostatnio Paczul z Weszło mówił, ze był z Raczkowskim na jakimś weselu. Raczkowski nie pił. Bylo to dość niedawno. Ale się pozmieniało
0
@Roobo Zidane jeden z najlpeszych tez sie zagoowal o rodzine, kazdy jest tylko czlowiekiem to raz a dwa nie kazdy toleruje zarty o rodzinie. mozliwe ze tobie zwisa co ktos mowi o Twojej, mi nie
0
@Kinginiesta pokazali jak sie sedziuje wczoraj w Londynie
0
ta nasz ekstraklasa ma smiesznych sedziow, w hiszpanii kazdy wie jak jest ale w PL sedziowe tez ladnie daja po jajach. ciekawe kiedy ktos wymysli jakis system rozliczania sedziow z blednych decyzji. nawet w dobie VAR-u w PL potrafia robic co chca
0
@Rust_Cohle jak masz tyle kasy na koncie to z mało czym się musisz liczyć
Taka prawda
Ni chyba ze masz grube zarzuty jak Alves ale to już jest inna historia
0
@Malibu a kto im na to pozwala
Sędziowie. wiec czemu się dziwisz
0
@Malibu a dwa ze Gavi tez pozwala sobie na więcej i obaj z viniciusem powinni zostać wzorcowo wywaleni z boiska żeby trochę w głowach przestało szumiec
1
@Malibu to ze vinicius tak wyzywa sędziów to jest tylko i wyłącznie ich wina
Gdyby choć jeden z nich miał jaja i go wyjebal w 10 minucie Meczu z boiska sam zawodnik zobaczyłby ze nie jest nietykalny to raz dwa klub by go temperował bo nie chcesz grać kolejnego meczu w osłabieniu
A Inni pyskaci by zobaczyli ze nie ka świętych krów
0
@VENOMStyle kim Ty jesteś by to oceniać.
Absolutnie Twoja opinia na mój temat mi lata koło chuja. Gdyby ktoś w twarz cię od cweli zwyzywał albo matkę zone to odwrócił byś się na pięcie i życzył miłego dnia ?? Czy zebrał byś w sobie na tyle męskości i zareagował ??
0
@Malibu na temat kary się wogole nie wypowiadam
Chodzi mi o samo zachowanie
Może ten incydent spowoduje ze piłkarze beda rozliczani ze slow jakie wypowiadają do rywali
Mamy czasy gdzie praktycznie wszystko jest nagrywane wiec łatwo wyłapać to i tamto
1
@Malibu osobiście miałbym to w dupie
Jeśli Gavi by poskładał kogokolwiek w obronie rodziny sam na sam w cztery oczy to plus dla niego
Ryk nie szklanka a za słowa ponosi się czasem konsekwencje
2
@Faro nie jestem fanem przemocy ale obecne czasy ze ktoś twierdzi ze to tylko słowa i czuje się bezkarny i bezpieczny w swoim domku przy komputerze są śmieszne. Miałeś odwagę powiedzieć miej odwagę stanąć w obronie tych slow jak cię ktoś z nich rozliczyć chce
0
Pewnie oglądasz karę zaraz po tym jak skończą zajmować się sędziami
2
@Rust_Cohle gdyby to zrobił Araujo byłby bogiem tego forum. Zdając sobie sprawę ze prowokacje są różne to osobiście uwqzam ze jest granica. Zidane tez się zagotował i włoski piłkarzyk się poskładał
0
nie powiedziałeś tego w ryj to nie powiedziałeś nic.
0
@VENOMStyle najlepsze podsumowanie gimnazjum jest wrzucanie xD na końcu każdego postu
Ich życie to tez musi być takie jedno wielkie XD
0
@Zoker poprosił o przeprosiny, tamten by odmówił wiec by się rozeszli do domów
0
@Ptasior oddajesz kieszonkowe i sam się tłuczesz żeby tamten nie miał zarzutów
0
@Jakchcesz którego to internetowego hekterw odwiedził Pudzian czy któryś inny i nagle zesrana zbroja bo za słowa przyszło zapłacić
Wszystko mozesz powiedzieć tylko za niektóre słowa czasem trzeba płacić