0

a 19 to nie jego numer na koszulce?

3

Remonty Remontady. Polecam się Barcelona.

0

No pytanie kto kupi Marca. On ma nie mala pensje. NIe gral dlugo. Ogolnie slaba forma. A do Arabii nie pojdzie.

0

Wypozyczyc i ewentualnie kupic jakby rozgegral min 40 meczy za jakies 40mln.
To by znaczylo ze byl istotny. Tak samo jak nas robilo Atletico i inne kluby z opcjonalnym wykupem

0



Naszczuto nas na siebie, Polak dla Polaka wrogiem.

1

Ansu nigdy nie gral na poziomie Lamine, nigdy nie byl tak znaczacy dla druzyny, nie bral na siebie robienia roznicy.
Lamine wygral ME, prawie LM, beda glowna postacia. Ansu nie byl nigdy tak waznym elementem zespolu , bez niego dalo sie dalej grac. Bez Lamina nie.

1

Yamal na ten numer zapracował, Fati dostał go z duzym kredytem ze zapracuje.

4

Ludzie mysla ze kibice sie czepiaja Lewego bo nie strzela. Przeciez on gra tragicznie, nic nie potrafi przyjac, gubi co chwile pilke, marnuje nam akcje. Jest strasznie slaby pilkarsko ostatnio. Gole to tylko czasem maskują.
Dochodzi do kuriozalnych sytuacji gdzie Lamine go pomija przy wyborze podania bo wie ze on spitoli.

4

z Gaviego tez rosnie takie chamidło boiskowe jak z Asencio.

1

Ansu wez wejdz za Lewego.

1

Ferran lepiej wygladal w walce z obroncami Interu niz Lewy na tle Espanyolu.

31

Wychodzi na to ze warto by pomoc Espanyolowi spasc do 2 ligi

12

oby Espanyol szybko strzelil 2 gole zeby sie zaczelo....wiadomo co :)
Barcelona najlepsza firmą remontową 2025.

0

Jak druzyna gra slabo to nie widac tych braków, jak cala ekipa podnosi poziom to te odstajace wczesniej ogniwa zaczynajac wychodzic.
Tak wlasnie jest z bramkarzami ktorzy no poziomem nie dojezdzaja.

0

@addept To ja wole nie stracic 3 bramek co wazny mecz nic miec kogos kto raz na jakis czas dobrze przytrzyma akcje albo straci pilke w niebiezpiecznym miejscu.
Z autobusami przy kontrach wole miec kogos kto wroci i nie odstawi nogi :)
Po FDJ nikt by nie plakal, kółeczka to za malo jak na jego pensje.

1

@addept to Casado chyba mial taka fajna asystem w pierwszym el Classico, oprocz tego ze dobrze gra w destrukcji to do przodu tez potrafi. Ma 6 asyst w tym sezonie.

23

Czy tylko ja mam wrażenie ze problem z traceniem bramek się pojawił jak zamieniliśmy Casado na FDJ?

3

Noi qwa tam nie bylo reki a tu bedzie,....

1

Dobrze ze Araujo naciskal na niska klauzule odejscia, przyda sie

1

@Pin0chet No panie David Villa to byla igła na ataku.

0

W sumie to jak nam ktos pakuje 2 bramki to jestem spokojny bo wiem ze Barca nie przespi meczu i sie wqkrwi. A jak nic sie nie dzieje to bedzie bicie glowa w mur o 1-0

1

Sam na sam qwa byl z linia autowa. Nie ma czerwa nie biegli w kierunku bramki nawet

0

To jest plan Laporty, trzeba zrobic show, wtedy przyjda kibice, a najlepszy show to remontady.

1

Lewy na boisko dawaj

0

Wlasnie MArc zapewnil sobie powrot na bramke, o ile Tek nie wybroni nam tego meczu jakimis paradami

1

Fajnie ze Tek nie ma nerwa i do wszystkiego na lajcie podchodzi, ale reszta druzyny nie... innym zalezy na zwyciestwach...

0

Jeny jakie zdjecie wybraliscie.

7

O babuniu Mbappe, ale beka jak PSG wygra LM zaraz po jego odejściu

2

Dobrze powiedziane, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.
Mysle ze to efekt frustracji, zawsze sie szuka winnego wlasnych bledow, a tu chlopaki wierzyli, byli blisko noi sie nie udalo. Nie robi sie tak ale ich rozumiem, tylko że publicznie to sie zawsze rozejdzie i znajdze odzew.
Skupic sie na piłce.

1

Jaki ten Martin cienki, ledwo 2 asysty, do sprzedania ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?