2

@KibicBarcy84 Lewczuk mial ponad 30 lat jak poszedl do Bordeoux a Kounde byl mlodziutki

0

No dobra zalozmy ze zmienia sedziow. Jutro Real wygra po bledzie sedziego, jednym karnym bo sedzia bedzie sie bal zmienic decyzje na VARze i co...

1

Ciekawe ze Real sie zaczal tak burzyć na sedziowanie odkad VAR sie pojawil i LM nie moga wygrac tak latwo.

1

Ja nie rozumiem jaki to poziom ignorancji jest ze na stronie Realu mówi sie o tym ze VAR ich okradł. Jedyny poważny błąd VARu w tym sezonie to tez noga Lewego w meczu z RSSS. Pozostałych decyzji nie można podważać a dla mnie nawet lepiej jak odwołają nam gola przez 3mm spalony i zremisujemy niz umknie im to i potem by mieli gadać ze liga ustawiona.

PS. To jest straszna hipokryzja ze strony Realu, najpierw cisną na sędziów w dziecinny sposób a potem się dziwią ze ktos na to odpowiedział. Dla niektórych to śmieszne ze cisną po dzieciakach sedziów i ich szykanują, zobaczymy jak kiedyś to zajdzie za daleko po jakimś felernym meczu. Kto bedzie do przodu wtedy z obwinianiem (odpukać oby sie nie zdarzyło.)

0

No jest czym sie martwic ponieważ w Barcelonie predzej go poklepia po plecach i nikt mu uwagi nie zwróci żeby sie nie obraził, niż po męsku z nim porozmawiać że gwiazdorzy.

0

@Arden Pena i Tek musieli sie nauczyc grac w nowej taktyce z wysoko ustawionymi obrońcami. Penii poszło łatwiej, Tekowi trudniej ale i Marc musialby ten proces przejść a dodając do tego rozbrat z grą, jest to zbyt ryzykowne. NIE

0

Mina Forta wiele mowi o jego mniemaniu o sobie.

6

Ja to jestem pod wrazeniem jak szybki jest Eric.

4

Lewy łyka cała nasza 4ke atakujacych taktycznie, bez niego nie ma ustawienia dobrego, on pokazuje pomaga i nawet jak nie nadarza technicznie i motorycznie to daje duzo. Ale taka chaotyczna bieganke tez sie fajnie oglada dla odmiany :)

2

Taka krotka analiza.
Fort gra obiema nogami. Trudniej sie ustawic pod takiego zawodnika niz Balde ktory wiadomo z góry ze prawa nie potrafi.
Fati drybluje w porownaniu do Raphinhi tez jest trudniej o tyle że nawet jesli chaotycznie to bedzie probowal.
Ferran, bardziej ruchliwy niz Lewy nie traci tyle pilek.
Olmo ktoremu jakosci nie mozna odmowic.
To sprawia ze nas sie trzeba bac z kazdej strony a nie tylko od Yamala.

4

Fati qwa nikt nie oczekuje od ciebie goli tylko zaangazowania, nie strzelaj z kazdej pozycji..

1

Jakby Raphinha mial troche tego luzu Fatiego z pilka przy nodzie, i jakis drybling... albo gdyby Fati mial troche tej zacietasci Raphinhi. To by byly 2 koty

1

Nasze akcje nie koncza sie na zlym przyjeciu i nagle mamy mnostwo zazebiajacych sie klepek, strzalow...hmm

5

No jednego Fatiemu odmowic nie mozna, ma technike lepsza niz nie jeden nasz napastnik.

0

Drodzy kibice mam 2 nieobliczalne skrzydla z umiejetnoscia dryblingu. Jaki by nie byl. dawno tego nie bylo wiec obserwujmy uwaznie.

35

Genialne zagranie Flicka. Pokazcie mi tą zlosc na boisku albo mozecie szukac nowego klubu po sezonie. Brawo.

1

I dlaczego przestalismy cisnac po remisie?

2

Nie mozna bylo ich zgwalcic w 30 min na poczatku i potem klepac i odpoczywac?

0

Jak zacięcie FDJ blokowal ten strzal, niesamowity zapal do gry ma. Ciekawe ze spadek formy Barcy sie zbiegl z jego powrotem po kontuzji..
Z Casado nie bylo takie klepania ale nasza pomoc byla twarda...

3

Raphinha to ksiazkowy przyklad tego ile daje zaangazowanie w gre. Jak mial sily cisnac to ladowal bramy i asysty bo poprsotu zapier....lal. Teraz jak nie ma formy to niestety wychodzi jakim pilkarsko jest slabym zawodnikiem.

3

FDJ z niebywala orientacja przestrzeni wokol siebie...

4

To niebywale ze nasi lewi obroncy poczynajac od Alby, Balde i Martin teraz nie potrafia zrobic doslownie nic prawą nogą. Na tym poziomie bac sie nawet podac prosta pilke. To wyglada komicznie jak oni sie wykrzywiaja byle by zagrac lewa nogą.

4

Ja wiem że nikt tego nie chce ale w innym wymiarze byłoby przezabawnie gdyby Mbappe odszedl do Realu wygrać LM a PSG by ja zgarneło zaraz po jego odejściu.

0

Przeciez VAR sprawdzal spalonego a nie symulke. Karny byl odwołany przez spalonego xD

0

Araujo i Gavi i mamy spokoj w rozegraniu

0

Zycze sobie aby po tym meczu lewy obronca zniknal z listy potrzebnych wzmocnien.

2

1

rotacje rotacjami ale pamietajmy ze to tylko 4 pkt przewagi. Flick sie raz juz przejechal na rotacjach i mądrze robi. Za duze ryzyko bo jakby byla wpadka to bysmy psy na nim wieszali.

1

Dajmy mu umowe na 5 lat a jak nagle mu sie druzyna nie zlocy albo inni go rozpracuja to bedziemy placic odszkodowanie za 4 pozostałe. Flick jest madrzejszy niz Laporta w tym aspekcie.

2

@wojopancer kupowałem oranżade za 3000zł w osiedlowym sklepie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?