0

@Patry10 tak zwlaszcza w druga strone, Roma, Liverpool xD

2

Tak na bank Raphinha kalkulaowal bedac juz w trakcei wslizgu , rozejrzał sie dookola czy zaden obronca nie ma szans wybic pilki ale stwierdzil jeb..ć, moj gol, moja ZP.
W tamtym momencie liczylo sie zeby pilka wapdla do siatki i Rapha mial tylko i wylacznie to w glowie, nie kalkulujac komu zostanie przypisana.

9

Jeszcze tylko dodam pod jakim wrazeniem jestem zbudowania pilkarzy typu
- De Jong (mysle ze na takiego frenkiego wszyscy czekalismy),
- Eric Garcia (bo nie mozna ignorowac faktu jak pewny sie stał zwlaszcza do przodu, jego rajdy...damn wiedzial ktos ze on taki szybki?)
- Balde (wkoncu chlopak łapie o co chodzi w pozycji wahadłowego)
- Gavi (juz nie tylko bieganie bez głowy ale mądry wyważony pressing i dobre ustawaianie z przodu)
- Ferran (widac pewnosc siebie i wieksze ogarniecie)
- Raphinha (tu nawet nie ma co komentowac)
Ale jeszcze G.Martin, Fermin i nawet Lewy ktory mial juz miec droge do zatoczki konca kariery.
Ale mysle ze to zasluga tego ze druzyna ma nakreslony plan gry. Łatwiej sie odnalezc jak wiesz co masz robic a nie gdy improwizujesz.

4

Czy ktos wczoraj mial flashbacki jak widzial mini gierki w srodk pola miedzy FDJ i Pedrim? Takie wiecie z czasow Iniesty i Xaviego i Busiego.

0

@Arnokk przy strzalach nie reaguje

0

Rekin musi wejsc w 60 min albo wczesniej

2

no Laminek dzis pod siebie tylko

0

Byle grali ze sobą a nie pod siebie. Vamos!

1

@totalcrack to jak ogladasz na streamach to nie placisz ze internet?

5

Podoba mi sie jak ludzie z takimi pensjami jak Tebas nie rozumieja ze kogos nie stac jednoczesnie na Eleven, C+ i Polsat Sport zeby obejrzec wszystkie mecze Barcelony.

1

No Kiwior juz 2 razy zagrozil...Arsenalowi..

0

Plac budowy wyglada jakby tam sie nic nie dzialo, doslownie ani jednego robotnika nie idzie zobaczyc.

0

Jego to bym za darmo puscil, byle sobie poszedl. to jest kot w worku zadne negocjacje nie wchodza w gre. Wołanie za niego 5mln to przesada.

1

The Office US
Gra o Tron
Vikings
Friends

2

@MessiSuarezNeymar no wlasnie nie dobry bo nikt nie wie w jakiej jest formie.

8

Ja to bym zostawil tych Ericow i Martina w skladzie, robia swoje, bez fajerwerkow ale tacy zawodnicy sa potrzebni. Eric od swieta strzeli fajna bramke, zrobi podanie prostopadle, Martin sie rozwija swoim tempem, ma czas bo Balde wymiata. A tak kubimy rezerwowego za 40 mln ktorego wartosc spadnie do 10mln jak to z nami bywa bo nie bedzie gral.
Chociaz moze bez wymaganego DNA Barcy to kazdy normalny pilkarz sie w tej Barcelonie odnajdzie?

1

I to jest jedyne ujecie jakie maja?

0

Mysle ze ekipy z Kataru i AS by pozamiataly to MLS na ten moment.

18

Lubie jego grę ponieważ z wiekszą czestotliwoscia daje konkrety do przodu niż inni. Podejmuje szybkie decyzje przez co zaskakuje nawet kolegów :) pozytywnie.
Jest bardzo aktywny i nie kalkuluje aż tyle. Odważnie gra.

3

hej Ansu dostaniesz 10 melonów ale w 5 lat a nie w 3, wszystko po to zeby bylo nam cie latwiej wypchnac z klubu. Chcesz?
Ansu: jeszcze pytasz?!

Jak tytul filmu.
Obcy Element - Rekonwalescencja.

3

@michalgajdek moj ulubiony quote z The Office ;) pozdro

1

Mysle ze najwieksze nieszczescie Marca polega na tym ze jak juz jest od dawna szansa na LM to jego nie ma w skladzie.

7

To by bylo czyste chamstwo odebrac Tekowi jedyna LM w takim sezonie bo Mats chce grac. Jesli dojda do finalu to Wojtek powienien bornic, nie robmy sobie jaj.

0

Jedynym sposobem na odwrócenie sytuacji jest bycie rozpoznawalnym ?? WTF?
Sami sie spisaliscie na straty.

0

@michalgajdek Ja jestem z tym serwisem od kiedy jeszcze byl taki szary z tabelka na srodku. Chyba gdzies kolo 2004 roku was znalazłem. Zarejestrowalem sie sporo potem.
Robicie dobra robote wiec jakbym miał płacic z 10-15zł/mies za serwis 100% bez reklam to nie ma problemu. Wszystko bylo dotychaczas za darmo wiec pora dołożyc cegiełke od siebie.
Pozdro

4

Bo u nas całe lata mental nie dojeżdżał. To byl brakujacy klocek bo zawsze mielismy dobrych grajkow.

0

Moze Ferran Correas gowno wie?
Za taka kase w zyciu. Pedri powinien dostac wtedy z 25mln.
Powinien na bazie performance ulokowac sie tak gdzie jego miejsce.

1

@JJ77 zeby nie rykoszet nie trafilby w bramke, ale dobry szczescie dopisuje :)

31

Jaja by byly jakby Szczesny wracajacy z emerytury wygral pierwsza LM. No jaja jak berety.

23

Mental mental mental i pewnosc siebie tej druzyny widac na kazdym kroku.
U Xaviego bysmy sie poskladali po czerwie i 4-0 dla Benfici

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?