catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Ronad10 to zalezy czy w Madrycie czy poza
1
@Wiking88 to jest wlasnie definicja cudu :)
2
Inter juz Sraciatella w gaciach
0
CZy wy to czaicie ze z nasza kontra szedl lewy obronca, srodkowy pomocnik i prawy obronca?? Ani jeden qwa napastnik?
0
Eric no qwa jak nikt zasluzyles...brawo
3
FDJ ma mental gorszy niz Fati. Jezu jak ja go nie cierpie jego wyjebando bo przegrywaja, w duzej mierze dzieki niemu.
1
No ewidentnie nie przyjechalismy tu po swoje, gramy jak Real liczac ze samo sie wygra.
0
Jezu cala lewa strona lewonozna, jednonozna, bez krzty dryblingu czy odwagi...
25
Szkoda ze tacy bojowi na boisku nie byli xD
0
No musi byc obrona Martinez, Cubarsi , Araujo, E.Garcia. Solidnie w obronie to podstawa. Yamal i reszta sobie cos ukreca w ataku byle by nie musili gonic wyniku za szybko.
0
@barteq Tu nie chodzi o to jak wygladaja na treningach. Ocena w artykule jest wystawiona na podstawie wystepów.
34
Martin gral gorszy piach niz Fort na poczatku dlatego wszyscy się dziwli. Ale on dostawal szanse i sie ogrywal a Fort nie. Wiec nie dziwi ze gra stabilniej niz Hector. Bardzo niesprawiedliwe porownanie.
1
Eric/Kounde Arauja Cubarsi Martinez to baaardzo solida obrona. Zacnie to wyglada
3
Mozna sobie podawac? I strzelac bramki?
7
qwa Rapha to taki typ co wlasnie gra taki syf a potem poleci sam z kontra w 93 i walnie brame
2
Lewy by mial hattricka juz
0
Ansu dawaj, rozbujaj lewa to Yamal bedzie mial wiecej miejsca
0
Jak na dloni widac brak drugiego skrzydlowego robiacego roznice
0
nie przegrajmy, wyjazdowe gole nie sa podwojne, z Balde i Lewym ich ogarniemy w rewanżu
1
Powtórze, Sommer jest krotki trzeba nap...dalac z daleka
2
Raphinha zszedl na poziom Martina. 0 daje ofensywnie, nic w kreacji. Wszysko Lamine musi robic
2
Sommer jest krótki , trzeba ładowac z dystansu
1
Jesli jest druzyna w tym sezonie ktora moze to odwrocic, to Barca. Vamos!
0
Inigo na lewej jak w PK i Cubarsi z Araujo w srodku.
5
A mnie sie wydaje ze Flick zrobi manerw jak z dogrywki pucharu.
Martinez na lewej, a w srodku Cubarsi i Araujo z Kounde na prawej.
Jesli i tak ofensywnie nic nie dostaniemy z lewej obrony bez Balde to lepiej miec solidnie defensywnie to obstawione.
14
Nie ma co robić krzywdy młodym porównując ich z Messim.
Długo żaden zawodnik nie osiągnie jego poziomu już nie mówiąc o powtórzeniu tak legendarnej kariery na tak wysokim i regularnym poziomie.
8
Za kare to powini cegly nosic na budowie Camp Nou
2
Smiesznie to brzmi bo zapewne kazdy z nas na tej stronie gdyby mial szanse grac w Barcelonie to by był w klubie przed woźnym.
Ale to so problemy ludzi na innym poziomie, nam sie to wydaje dziwne, jak to sie mówi.. chcialbym miec takie problemy :)
15
Najwazniejsze pozycja w zespole zabiezpieczona ;) Vamos
1
@PJ777 Bayern pewnie miał podobny plan :)