3

@Ronad10 to zalezy czy w Madrycie czy poza

1

@Wiking88 to jest wlasnie definicja cudu :)

2

Inter juz Sraciatella w gaciach

0

CZy wy to czaicie ze z nasza kontra szedl lewy obronca, srodkowy pomocnik i prawy obronca?? Ani jeden qwa napastnik?

0

Eric no qwa jak nikt zasluzyles...brawo

3

FDJ ma mental gorszy niz Fati. Jezu jak ja go nie cierpie jego wyjebando bo przegrywaja, w duzej mierze dzieki niemu.

1

No ewidentnie nie przyjechalismy tu po swoje, gramy jak Real liczac ze samo sie wygra.

0

Jezu cala lewa strona lewonozna, jednonozna, bez krzty dryblingu czy odwagi...

25

Szkoda ze tacy bojowi na boisku nie byli xD

0

No musi byc obrona Martinez, Cubarsi , Araujo, E.Garcia. Solidnie w obronie to podstawa. Yamal i reszta sobie cos ukreca w ataku byle by nie musili gonic wyniku za szybko.

0

@barteq Tu nie chodzi o to jak wygladaja na treningach. Ocena w artykule jest wystawiona na podstawie wystepów.

34

Martin gral gorszy piach niz Fort na poczatku dlatego wszyscy się dziwli. Ale on dostawal szanse i sie ogrywal a Fort nie. Wiec nie dziwi ze gra stabilniej niz Hector. Bardzo niesprawiedliwe porownanie.

1

Eric/Kounde Arauja Cubarsi Martinez to baaardzo solida obrona. Zacnie to wyglada

3

Mozna sobie podawac? I strzelac bramki?

7

qwa Rapha to taki typ co wlasnie gra taki syf a potem poleci sam z kontra w 93 i walnie brame

2

Lewy by mial hattricka juz

0

Ansu dawaj, rozbujaj lewa to Yamal bedzie mial wiecej miejsca

0

Jak na dloni widac brak drugiego skrzydlowego robiacego roznice

0

nie przegrajmy, wyjazdowe gole nie sa podwojne, z Balde i Lewym ich ogarniemy w rewanżu

1

Powtórze, Sommer jest krotki trzeba nap...dalac z daleka

2

Raphinha zszedl na poziom Martina. 0 daje ofensywnie, nic w kreacji. Wszysko Lamine musi robic

2

Sommer jest krótki , trzeba ładowac z dystansu

1

Jesli jest druzyna w tym sezonie ktora moze to odwrocic, to Barca. Vamos!

0

Inigo na lewej jak w PK i Cubarsi z Araujo w srodku.

5

A mnie sie wydaje ze Flick zrobi manerw jak z dogrywki pucharu.
Martinez na lewej, a w srodku Cubarsi i Araujo z Kounde na prawej.
Jesli i tak ofensywnie nic nie dostaniemy z lewej obrony bez Balde to lepiej miec solidnie defensywnie to obstawione.

14

Nie ma co robić krzywdy młodym porównując ich z Messim.
Długo żaden zawodnik nie osiągnie jego poziomu już nie mówiąc o powtórzeniu tak legendarnej kariery na tak wysokim i regularnym poziomie.

8

Za kare to powini cegly nosic na budowie Camp Nou

2

Smiesznie to brzmi bo zapewne kazdy z nas na tej stronie gdyby mial szanse grac w Barcelonie to by był w klubie przed woźnym.
Ale to so problemy ludzi na innym poziomie, nam sie to wydaje dziwne, jak to sie mówi.. chcialbym miec takie problemy :)

15

Najwazniejsze pozycja w zespole zabiezpieczona ;) Vamos

1

@PJ777 Bayern pewnie miał podobny plan :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?