clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN ale i tak dla mnie najlepsze owoce ever to czereśnie. Takie duże, ciemne... :(
0
@Deathwing112 ja nie zbierałam ale pamiętam jak dziadek na rynku kupował za 4 zł takie truskawki premium do zjedzenia a za 2,50 zł takie na kompot... Ech :(
1
@gumaz w sumie ryż na mleku z jakimiś sosami czekoladowymi to lubię. XD to dawaj ten przepis dla wszystkich.
@July_6_BcN kompot z truskawek z odrobiną agrestu... Truskawki w czekoladzie, polane rozpiszczoną czekoladą, z bitą śmietaną tak jak mówisz. Ech, dobrze, że mam kilogram bo się rozmarzylam XD
0
@gumaz nie jadłam ale jakoś nie brzmi to dobrze. Truskawki to tylko same, ewentualnie z koktajl albo kompot :D
0
@Ghandi nie, kupiłam sobie dziś pierwszy kilogram i mam zamiar go celebrować :D
6
Polityka polityką ale są rzeczy równie ważne czyli sezon na truskawki już otwarty :D
2
@brzucho Dodge Durango
:D
0
@FcPortoFan1999 no i zrobiłoby się gale, PPV a dochód poszedłby na szpitale. Wcale nie byłoby mniej poważnie niż jest teraz xd
0
@FcPortoFan1999 nie no boks. JJ z Poznania to bokser :D nawet na WOŚP można było wylicytować z Nim sparing
2
@BorzyKrzys druga tura to powinien być Zandberg vs Mentzen i wtedy ludzie powinni wybrać czy chcą lewicową Polskę czy prawicową. No ale to centrum by się obraziło. :/
0
@FcPortoFan1999 wtedy z KO powinien startować Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania. On też boksuje jak Karol. Ile milionów Polska by zaoszczędziła na te wszystkie kampanie i debaty jakby po prostu założyli rękawice :D
11
@Sulimo dużo zdrowia dla siostry
9
Wystarczyło wypuścić na Nawrockiego tego gonga z sutenerstwem i na kilka dni zamknąć buzie, a niech on się przepycha z internautami czy będzie pozew w trybie wyborczym czy nie, niech się tłumaczy i pogrąża. Co robi KO po genialnym zagraniu z sutenerstwem i piwkiem u Mentzena? Tusk idzie do Polsatu i powołuje się na Murańskiego i opowiada historie o pani która drży o jego życie. No ludzie kochani... XD doświadczeni politycy a zachowują się jak dzieci. Tak samo ten głupek Bielan co ruszył na Mentzena, a potem na konferencji przepraszał. Ciężko będzie wybrać najbardziej absurdalny moment tej kampanii, bo jak człowiek myśli, że już jest sufit to potem dzieje się coś niewyobrażalnego. Myślałam, że nic już nie przebije snusika Karola, a tutaj zostały rzucone rękawice. Strach pomyśleć co dalej, bo zostało jeszcze kilka dni...
1
@RosjaninBut ale udostępniłeś post gdzie ta pani napisała, że sobie przywłaszcza i tym się zasugerowałam. A to, że wszystko krytykowali i wyśmiewali, a teraz odwracają kota ogonem to zgoda :D
6
@RosjaninBut ale przecież ta wypowiedź nie trwała 15 sekund tylko więcej i mówię Ci co potem mówił. Nie przypisał sobie tego, to zdanie ucięte w połowie.
7
@RosjaninBut już nie przesadzajmy. Nie powiedział, że to on czy ktoś z KO stworzył Wojska Terytorialne tylko potem, że to zrobił Macierewicz tylko ,,na wariata". W żadnym wypadku nie przypisał sobie tego.
41
@barcelonaLM Rymanowski to najlepszy dziennikarz w PL.
0
@kuz wraca do Realu i wygrywa ZP na plecach Mbipiego
1
@Deathwing112 na przyspieszeniu 1,5x można słuchać
3
@Who_you_mam nie chodzi mi o to co mówi, tylko sposób jaki mówi. Przecież o tym jest ten post.
9
Co jak co, ale wolałabym by w debatach publicznych byli tacy politycy jak Sikorski, a nie krzykacze. Bardzo przyjemnie słucha się kogoś kto waży każde słowo. Sikorski, Zandberg i Braun, można takiej dyskusji posłuchać zdecydowanie bez bólu głowy. :D
2
@Sulimo baw się w Nowogardzie ile możesz, a juniora znajdziesz na spokojnie. Klimat tego miejsca jest niewyobrażalny
0
@Nazio_87 na żaden odwyk się nie wybieram. Za dużo fajnych gier wychodzi w ciągu roku. :D
1
@Astad Chevrolet Camaro 6.2
0
@pax postrzegam konflikt tak, że po rezolucji 181 Izrael miał prawo zbudować sobie tam państwo, ale to co dzieje się od jakiegoś czasu to zwykłe ludobójstwo na Palestyńczykach, chcąc całkowicie ich wyeliminować i przejąć ich teren. Niedopuszczanie pomocy humanitarnej to największa zbrodnia przeciwko ludzkości moim zdaniem. Oczywiście, to Palestyna zaatakowała pierwsza ale czy zasłużyli na taki los? Za działania terrorystów mordowani są cywile. A Ty jaki masz stosunek do Izraela? Bo dla mnie to państwo zbrodnicze które powinno być wykluczone tak samo jak i Rosja z wszystkich wydarzeń sportowych i kulturalnych.
0
@pax ale ja Ciebie nie pytam kolego :) tylko Szmulka bo zasugerował, że chce być jak Sikorski więc jestem ciekawa czy w tej kwestii również.
0
@Szmulek a jaki masz stosunek do Izraela i Palestyny? Nie pytam złośliwie.
0
@Kazragore ja gdyby nie to, że grałam w Sekiro które mi wyrobiła skilla w parowaniu to też bym go nie przeszła :)
0
@comtedurgell https://zapodaj.net/plik-waNfSdeBAm
Oddam nerkę za te...
0
@Kazragore ja byłam strasznie zła, że po 2 fazie ,,zabiera" Ci postaci i musisz walczyć zapasowymi. XD ja grałam cały czas trójka Lunka, Verso i Maelle i nagle muszę wprowadzić postaci które mam kilka poziomów niżej, brak lumin i w ogóle nierozwinięte.