clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Przemek2323 lepiej nie odpowiadać na pytania niż odpowiadać i kłamać, nie uważasz?
0
@Mixtape Trzaskowski powołał się na trolla pisowskiego? :D przecież też analizują wypowiedzi Nawrockiego. Są manipulacje także, sprawdź
7
@Szmulek a jakby Twój blok w którym mieszkasz napisał do UE, że mają dać pieniądze na remont, UE by dało a prezydent miasta by wyszedł i powiedział, że to on załatwił to nie byłaby to manipulacja? XD tak jak Kozioł a Ranczu sobie wszystko przypisywał
3
@ProMILs on wyjdzie z tego studia. Ciekawe po ilu minutach
2
@Irmscher10 Trzaskowski powołał się na Demagoga więc wierzę im a nie GPT, sorry
24
W latach 2018-2024 Warszawa wybudowała 60 mieszkań rocznie XD Sam Trzaskowski wywołał Demagoga a Ci go wyjaśnili, hahahahahaha :D
2
Mazurek ma rację teraz w Kanale Zero, po co Trzaskowski atakuje Republikę. I to w TVP, która nie miała 1 dobrego dziennikarza do poprowadzenia debaty i wzięła typa z Super Expressu
6
@wyrek jutro będzie tylko autorytetem bo taki Rafał się rano wylosuje
19
Całe szczęście, że jutro Rafał spotka się ze swoim nowym idolem w kwestii ekonomii Sławomirem Mentzenem. :)
8
Może i debata nie była dobra, ale za to nikogo nie przekonała XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Wojciech123 nie jest tragiczny dopóki się nie uśmiecha. Uśmiech ma tragiczny i nieszczery, odpychający strasznie. Pewnie jak się śmieje z żoną oglądając komedie to ma inny, ale ten telewizyjny koszmar
7
Niepotrzebnie sam wraca do Jerzego xD
4
No faktycznie, rozlicza Ostatnie Pokolenie xdd
8
Gdyby nie to, że oglądam to u Stanowskiego i jest zabawnie przez jego dygresje to bym to wyłączyła po 5 min. XD
17
@pikass14 bardzo lekceważący.
3
Nawrocki robi błąd broniąc Rydzyka.
39
Trzaskowski mówi o propagandowej telewizji... W TVP. :D
2
@kamiVeB że robi zdjęcia z wieloma ludźmi czy coś xd
7
Karol teraz oczko do mentzenowców i braunowców :D
1
Wyciągnie mu zaraz Tuska z tymi ustawkami i po sprawie. XD
7
Nawrocki teraz prawy sierpowy xd
7
Najpierw powtarzamy karnego Błaszczykowskiego a potem 1 turę wyborów. Nie ma innej możliwości xD
2
Przecież Nawrocki mówił, że państwa Europy mają się zbroić xD
2
@July_6_BcN tak samo. Ubaw mam niezły xD
3
Stanowski: ,,Dawaj go"
XDD ale by było jakby faktycznie zaczęli się bić. W sumie już gorzej i tak nie będzie
3
Nawrockiemu zarzucili, że go Morawiecki finansuje, e tam
Ale przynajmniej na gołe ręce się bije hahahaha
8
6% Trzaskowski dość łatwo odpuścił :D
3
Nawrocki teraz co zagrał pod Brauna :D
12
Hahhahahahhaah, to ten moment co pan uciekał? xD