5

@Przemek2323 lepiej nie odpowiadać na pytania niż odpowiadać i kłamać, nie uważasz?

0

@Mixtape Trzaskowski powołał się na trolla pisowskiego? :D przecież też analizują wypowiedzi Nawrockiego. Są manipulacje także, sprawdź

7

@Szmulek a jakby Twój blok w którym mieszkasz napisał do UE, że mają dać pieniądze na remont, UE by dało a prezydent miasta by wyszedł i powiedział, że to on załatwił to nie byłaby to manipulacja? XD tak jak Kozioł a Ranczu sobie wszystko przypisywał

3

@ProMILs on wyjdzie z tego studia. Ciekawe po ilu minutach

2

@Irmscher10 Trzaskowski powołał się na Demagoga więc wierzę im a nie GPT, sorry

24

W latach 2018-2024 Warszawa wybudowała 60 mieszkań rocznie XD Sam Trzaskowski wywołał Demagoga a Ci go wyjaśnili, hahahahahaha :D

2

Mazurek ma rację teraz w Kanale Zero, po co Trzaskowski atakuje Republikę. I to w TVP, która nie miała 1 dobrego dziennikarza do poprowadzenia debaty i wzięła typa z Super Expressu

6

@wyrek jutro będzie tylko autorytetem bo taki Rafał się rano wylosuje

19

Całe szczęście, że jutro Rafał spotka się ze swoim nowym idolem w kwestii ekonomii Sławomirem Mentzenem. :)

8

Może i debata nie była dobra, ale za to nikogo nie przekonała XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Wojciech123 nie jest tragiczny dopóki się nie uśmiecha. Uśmiech ma tragiczny i nieszczery, odpychający strasznie. Pewnie jak się śmieje z żoną oglądając komedie to ma inny, ale ten telewizyjny koszmar

7

Niepotrzebnie sam wraca do Jerzego xD

4

No faktycznie, rozlicza Ostatnie Pokolenie xdd

8

Gdyby nie to, że oglądam to u Stanowskiego i jest zabawnie przez jego dygresje to bym to wyłączyła po 5 min. XD

17

@pikass14 bardzo lekceważący.

3

Nawrocki robi błąd broniąc Rydzyka.

39

Trzaskowski mówi o propagandowej telewizji... W TVP. :D

2

@kamiVeB że robi zdjęcia z wieloma ludźmi czy coś xd

7

Karol teraz oczko do mentzenowców i braunowców :D

1

Wyciągnie mu zaraz Tuska z tymi ustawkami i po sprawie. XD

7

Nawrocki teraz prawy sierpowy xd

7

Najpierw powtarzamy karnego Błaszczykowskiego a potem 1 turę wyborów. Nie ma innej możliwości xD

2

Przecież Nawrocki mówił, że państwa Europy mają się zbroić xD

2

@July_6_BcN tak samo. Ubaw mam niezły xD

3

Stanowski: ,,Dawaj go"

XDD ale by było jakby faktycznie zaczęli się bić. W sumie już gorzej i tak nie będzie

3

Nawrockiemu zarzucili, że go Morawiecki finansuje, e tam
Ale przynajmniej na gołe ręce się bije hahahaha

8

6% Trzaskowski dość łatwo odpuścił :D

3

Nawrocki teraz co zagrał pod Brauna :D

12

Hahhahahahhaah, to ten moment co pan uciekał? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?