clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 ja myślę, że Real będzie miał efekt nowej miotły i na początku będzie widać mega zmianę a potem znów zacznie się człapanie i wrzutki albo laga na Mekambe
0
Macie obawy w związku z tym, że Xabi został trenerem RM? Nie śledziłam za bardzo jego kariery trenerskiej, wiem, że w Bayerze robił bardzo dobrą robotę. Jestem ciekawa czy udźwignie ego królewskich gwiazdorów, jak już będzie gdzieś problem to myślę, że tam. Oby w przyszłym sezonie piękny Niemiec wyjaśnił go tak jak Włocha żującego całą paczkę gumy. :D tego sobie i Wam życzę
1
@Aragorn33 panowie odnośnie naszych chłopaków na boisku, kobieca piłka zupełnie mnie nie interesuje :) każdemu życzę takich emocji jak w tym sezonie. Każdemu kibicowi Barcelony, no i naszym chłopakom.
36
Wyciągnęliśmy z tego sezonu 200%. Dziękuję panowie, wspaniałe emocje, remontady, piękne gole, wyjaśnienie RM 4x. Vamos Barca!
1
@Lionel_Messi10 wiadomo, kebab to obowiązek :D
2
@FcPortoFan1999 wiadomo, że wolę by mistrz był w Poznaniu czyli mieście które kocham niż gdzieś indziej. W każdej dyscyplinie
0
@FcPortoFan1999 też nie. Tylko Barcelona, w Poznaniu kiedyś chodziłam na żużel PSŻ Poznań, teraz już mniej
1
@Lionel_Messi10 ostatnio jem połowę mniej, dużo biegam i jeżdżę rowerem. Czuje się lepiej i chyba tak zostanie :)
0
@gumaz mówię już któryś raz - nie jestem kibicem Lecha :)
2
@Kgorecki2500 Uber Eats też używam, a Uberem jeżdżę bardzo często. :D
2
@Lionel_Messi10 ja przestałam korzystać z pyszne.pl, przerzuciłam się na Glovo i kupiłam sobie tam jakieś premium czy coś. Czasami są promki -30% na dania. :) ale ogólnie rzadko zamawiam ostatnio. Dieta :)
3
@norbi77 skończyłam już z Tobą dyskusje. Podaj sobie z kolegą rękę. :) a potem dalej mów o prawach kobiet. Miłego wieczoru.
3
@norbi77 napisałam, że dobrze, że wybory anulowane bo wspierany a Trzaskowski jak jest wspierany (spoty) to już nie ma problemu. Przecież nie chodzi o to, że jest wspierany z zewnątrz bo ktoś z zagranicy prowadzi mu konto tylko chodzi o te spoty. A prowadzenie profilu to już zupełnie inna dziwna jak dla mnie sprawa.
Edit: herbujesz obrzydliwy komentarz typa który wysyła mnie do kuchni, a jednocześnie wyborcy Trzaskowskiego mówią, że to konfa nienawidzi kobiet. Nie spotkałam się z większym szowinizmem na tej stronie niż komentarz Twojego kolegi. Sorry, odechciało mi się dyskusji. Myślałam, że tekstów o kuchni względem kobiet akurat od centro czy lewicy się nie doczekam, a jednak. :) dziękuję za dyskusje.
1
@głardiola o, jak pięknie :) dziękuję za ten komentarz.
0
@norbi77 przecież doskonale wiesz o co chodzi z finansowaniem spotów reklamowych, nie udawaj. :)
1
@mlodyg_ ale zadałam pytanie a Ty nie odpowiadasz. Proste pytanie :)
2
@norbi77 no ale czy naprawdę uważasz, że jakieś firmy z Belgii czy z innych krajów powinny być za to odpowiedzialne? Przecież to wszystko smierdzi na kilometr. Minutę wcześniej Trzaskowski sam mówił, że dobrze, że wybory w Rumunii anulowane bo kandydat był wspierany z zewnątrz, a potem jak wyszło, że on też jest wspierany to już nie ma problemu. No bez jaj
4
@tbas ale czy ja napisałam, że KO go wprowadziła? XD gdzie? Napisałam, że Trzaskowski mówi raz, że jest a raz, że nie ma, a potem, że jest ale inny. O tym napisałam, a nie o tym kto go wprowadzał. :D
8
@arasz1819 czyli uważasz, że to, że nie wie kto prowadzi jego profil jest w porządku? :) jakieś firmy, powiązania. Śmierdzi Ci Nawrocki co się bije z kibicami, a nie śmierdzi Ci kandydat który jest w taki sposób wspierany?
25
Nawrocki jest tragicznym kandydatem. Kompletnie niedostosowany do takiej roli, ale bronienie Rafała po takich bombach jak ten profil niewiadomo przez kogo prowadzony, Zielony Ład którego wczoraj nie było, a dziś już jest ale trochę zmieniony. Kibicowski głupek vs człowiek opłacany niewiadomo przez kogo i w jakim celu.
6
@mlodyg_ zdeklasował tym, że nie wie kto prowadzi jego konto, zaplątał się w Zielonym Ładzie i chwalił się komplet encjami osoby która nawet nie istnieje?
3
@michal26 bardzo ofensywny był dziś Mentzen. Nie musi mówić kogo popiera, to jasno wynika z tych spotkań.
0
@Encore szybko zaraz to usuną pewnie xD
6
Ale, że Sławek trzymał taką bombę z tym profilem xd
4
@Toretto tylko z LGBT na plus, bo Mentzen popłynął ostro. Z profilem na FB, Zielonym Ładem i Ukrainą się skompromitował.
2
Elektrownia atomowa już powstaje ale łopaty w ziemię nie wbili :D
5
Zielony Ład jest ale go nie ma. Tak jak ten rzecznik praw LGBT
8
Mentzen chyba oficjalnie nie musi mówić kogo popiera.
3
2 minuty tłumaczy po co on jest powołany i jakie ma kompetencje, a potem jednak go nie ma. XD
8
Ale Sławek teraz wyciągnął bombę :O