clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jak już nawet na FB niedzielni fani piłki nożnej piszą, że sędzia Nas przekręcil to jest grubo
0
@Derean przecież tam nawet Pedri ich przestawiał XD nie wiem o co chodziło
1
Ale komentatorzy w C+ są stronniczy. XD dramatycznie się tego słucha
10
@Vurt przestańcie już do tego wracać, ja pierdziele. Chłopaki pokazali dziś klasę, trzeba się cieszyć z tego co mamy
1
Przełączyłam na mecz Lech Legia i to jest inny świat, a to też jedne z najlepszych drużyn naszego kraju. XD
0
@messi33 zostały 3 mecze, a mamy 7 punktów więcej. Jak myślisz?
8
@Firestone ciekawe czy Flick wyciągnął wnioski czy nie wpuścił urugwajskiego paralityka bo dostał żółtą na ławce
22
I zamiast cieszyć się ze zwycięstwa to człowiek tylko wkurwiony na tego psa z gwizdkiem. Ochłoniemy i zaczniemy się cieszyć, dobrze, że mecz o 16 a nie 21 bo znów bym nie mogła zasnąć xd
1
@Bykunn dokładnie, kurwa sędziowska
12
Proszę o łagodny wymiar kary albo odstąpienie od jej wymierzenia dla mnie, koleżanek i kolegów po dzisiejszej decyzji tego sędziowskiego ścierwa.
1
To ten sędzia co miał sprzyjać Barcelonie? Te śmietankowe ścięty przechodzą same siebie
1
Dobrze, że Szczęsny chociaż ten raz wyjął tego Mbappe...
0
Fermin kocham Cię
2
Hahahahah rzut rożny jak był spalony XD
4
Pokażcie że wyciągnęliscie wnioski kurwa z Interu i wytrzymajcie do konca
0
@Sysia11 mamy się upadlać jak te białe ściery? Tego chcesz?
3
Sędzia śmieć trzyma ich jak może XD
1
To są kurwa jaja jakieś Hahahahahahaha
1
Pokażcie mu inne ujęcie XD a nie to
1
Nie wierzę, po prostu nie wierzę w sędziów
1
To jest kurwa karny, nie wierzę w tych śmieci z gwizdkiem
11
To jest kurwa kabaret XD ahahahahah
1
Dawać tego Lewandowskiego...
4
Rapha coś Ty zrobił... Dwie 200% sytuację zmarnowane.
3
Powinno być 5:2 a jest 4:3. Klasyk
1
HHAHAHAHQHAHAHAHAHA VINICIUS
3
Nie lubię Mbappe ale trochę mi go żal. Sam biega, walczy a reszta stoi jak kołki. Gdyby nie Mbappe Real byłby w dupie całkowitej w drugiej części sezonu
0
Oby nie Araujo, oby nie...
3
Dobrze, że nie ma Rudigera bo bałabym się serio o zdrowie chłopców, chociaż i teraz na boisku nie brakuje zwierząt.
2
Złota Piłka mecz życia dziś xD