5

Jak już nawet na FB niedzielni fani piłki nożnej piszą, że sędzia Nas przekręcil to jest grubo

0

@Derean przecież tam nawet Pedri ich przestawiał XD nie wiem o co chodziło

1

Ale komentatorzy w C+ są stronniczy. XD dramatycznie się tego słucha

10

@Vurt przestańcie już do tego wracać, ja pierdziele. Chłopaki pokazali dziś klasę, trzeba się cieszyć z tego co mamy

1

Przełączyłam na mecz Lech Legia i to jest inny świat, a to też jedne z najlepszych drużyn naszego kraju. XD

0

@messi33 zostały 3 mecze, a mamy 7 punktów więcej. Jak myślisz?

8

@Firestone ciekawe czy Flick wyciągnął wnioski czy nie wpuścił urugwajskiego paralityka bo dostał żółtą na ławce

22

I zamiast cieszyć się ze zwycięstwa to człowiek tylko wkurwiony na tego psa z gwizdkiem. Ochłoniemy i zaczniemy się cieszyć, dobrze, że mecz o 16 a nie 21 bo znów bym nie mogła zasnąć xd

1

@Bykunn dokładnie, kurwa sędziowska

12

Proszę o łagodny wymiar kary albo odstąpienie od jej wymierzenia dla mnie, koleżanek i kolegów po dzisiejszej decyzji tego sędziowskiego ścierwa.

1

To ten sędzia co miał sprzyjać Barcelonie? Te śmietankowe ścięty przechodzą same siebie

1

Dobrze, że Szczęsny chociaż ten raz wyjął tego Mbappe...

0

Fermin kocham Cię

2

Hahahahah rzut rożny jak był spalony XD

4

Pokażcie że wyciągnęliscie wnioski kurwa z Interu i wytrzymajcie do konca

0

@Sysia11 mamy się upadlać jak te białe ściery? Tego chcesz?

3

Sędzia śmieć trzyma ich jak może XD

1

To są kurwa jaja jakieś Hahahahahahaha

1

Pokażcie mu inne ujęcie XD a nie to

1

Nie wierzę, po prostu nie wierzę w sędziów

1

To jest kurwa karny, nie wierzę w tych śmieci z gwizdkiem

11

To jest kurwa kabaret XD ahahahahah

1

Dawać tego Lewandowskiego...

4

Rapha coś Ty zrobił... Dwie 200% sytuację zmarnowane.

3

Powinno być 5:2 a jest 4:3. Klasyk

1

HHAHAHAHQHAHAHAHAHA VINICIUS

3

Nie lubię Mbappe ale trochę mi go żal. Sam biega, walczy a reszta stoi jak kołki. Gdyby nie Mbappe Real byłby w dupie całkowitej w drugiej części sezonu

0

Oby nie Araujo, oby nie...

3

Dobrze, że nie ma Rudigera bo bałabym się serio o zdrowie chłopców, chociaż i teraz na boisku nie brakuje zwierząt.

2

Złota Piłka mecz życia dziś xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?