3

Nie lubię Mbappe ale trochę mi go żal. Sam biega, walczy a reszta stoi jak kołki. Gdyby nie Mbappe Real byłby w dupie całkowitej w drugiej części sezonu

0

Oby nie Araujo, oby nie...

3

Dobrze, że nie ma Rudigera bo bałabym się serio o zdrowie chłopców, chociaż i teraz na boisku nie brakuje zwierząt.

2

Złota Piłka mecz życia dziś xD

0

Ole ole ole:D jazdaaaaaaaa

3

Lamine Yamal to obecnie najlepszy piłkarz na świecie.

0

@Barcaa12 dobra już nie przeżywaj

0

Francuskie Pasolini ja tfu

1

Nie ma kontaktu, co za kurwa dramat

1

To są kurwa jaja jakieś xD

11

A zaraz te kundle będą mówić, że sędziowie ich przekręcają. XD

4

To jest kurwa czerwo

0

RAPHINHAAAAAAAAAAAA KOCHAM ICH

2

Jak cofną te bramkę to jebnę naprawdę

1

YAMAAAAAAAAAAAAAAL

3

O wiele przyjemniej ogląda się mecz jak nie ma tego zwierzaka Rudigera

2

Real ma pełne gacie, jedziemy z Nimi

4

Martin co za rakietę posłał :O

5

80+ minut do końca, tracimy jedną bramkę niektórzy piszą, że po sezonie. XD ludzie, weźcie walnijcie głową w ścianę

0

Czemu on tego rękoma nie próbował wybić tylko noga? XD

1

@partymaker raczej nie o wiek chodzi. Po prostu gość wygląda dostojnie i ma taką aurę właśnie.

12

@Kgorecki2500 nie wiem czy można wyglądać na papieża, ale Leon wygląda. Benedykt np dla mnie nie wyglądał, Franciszek też średnio, a tutaj kwintesencja papieskości, jeśli można tak to nazwać xD

29

Chodzenie w miejsca gdzie było się z ulubionym człowiekiem, którego już nie ma, to inny wymiar bólu...

0

@pt9 chcą zabić Abby i w zasadzie to jest jedyny cel w życiu Ellie teraz (przynajmniej w grze)

0

Jak Flick nie wpuści na boisko tego sabotażysty z Urugwaju to jestem spokojna o wynik.

1

@Kgorecki2500 Ty to robisz wszystko tylko nie grasz w Expedition 33, nie podobasz mi się.

5

@July_6_BcN widziałam, że post ma dużo odpowiedzi ale większość od mężczyzn więc wypowiem się jako kobieta. Mam ogromny problem z zaufaniem przez 1 partnera. Nie potrafię zaufać na tyle by jechać wspólnie na wakacje a co dopiero robić dziecko. Koniec końców moje przeczucia się sprawdzały, bo faceci dawali ciała i szli w zdrady albo stwierdzali, że to wcale nie związek bo oni jednak nie są gotowi. Nie mam jako tako instynktu macierzyńskiego, może to i lepiej. Może jakbym spotkała mężczyznę który byłby odpowiedzialny i mogłabym mu zaufać to spojrzałabym inaczej na macierzyństwo. Na razie nie miałam szczęścia spotkać takiego przy którym czuję się bezpiecznie.

0

@loswariatofano cieszynka Iniesty po Iniestazo.

0

@Comentateiro rozliczyć, hahahaha. XD za kogo Ty się uważasz typie. Chyba za bardzo ego Ci urosło

6

Kurła, przez moment miałam komunikat jak weszłam, że zostałam zablokowana i w ogóle na stronę nie mogłam wejść. XD co jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?