clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@GTBTP szczerze? Wolę Ukraińców w rękach Rosji niż żeby Polacy ginęli na wojnie
2
@maroon jak najdalej od Ukrainy w NATO i UE. To jest NASZ interes.
6
Ukraina w NATO to interes Polski. No pewnie, jak wtedy zaatakują Ukrainę to my idziemy też na wojnę :)
3
Szkoda, że nie można przełożyć tych wyborów. Będzie mi brakować tych debat, wieczory kabaretowe jakich dawno nie było :D
1
Braun co atomówkę z wehrmachtem zrzucił XDDD
0
@Comentateiro przecież napisałam, że głosuje na Trzaskowskiego, o co Ci chodzi panie kolego?
2
@Kgorecki2500 powiem Ci, że długo żeś chyba szukał tego idola xD
1
@July_6_BcN tak szczerze to najlepszy tam jest zakolak Stano :D lubię brodatych
1
Serio nasi jechali w drugim wagonie do Kijowa? Nie wiedziałam o tym, o Cię ch... :D
12
A fani Rafała powiedzą, że to kłamstwa, najważniejsze, że jest ładnie ubrany i przystojny.
0
@Szmulek aha, okej.
0
@Szmulek a kto jest mniejszym złem?
16
Hołownia gada o selfie. Chłop naprawdę się pcha w gips w tej debacie :D
0
@RoberDzik gdzie podpisać dziku?
0
@Bartula typ co się wziął znikąd jest lepszym kandydatem na prezydenta niż Ci co będą w drugiej turze.
1
@July_6_BcN no a jaaak :D
8
Biejat jest tak przezroczysta na tej debacie, że zapamiętam tylko te klapsy
1
@kamiVeB zrobią, zobaczysz :D
10
Ciekawe o której godzinie politycy KO dadzą post, że Trzaskowski wygrał debatę.
2
@July_6_BcN o kurła ale smiechlam
0
@Comentateiro ale zmieniłam zdanie patrząc na Twój post.
1
@Comentateiro na Trzaskowskiego a Ty?
21
Nie głosujmy na tę dwójkę, proszę Was. XD
12
Ja tam lubię klapsy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
7
Duńczyk w Trzaska wali, o nie hahaha
10
Dobra, już wiem czemu Trzaskowski nie przychodził na te debaty. XD przecież to co on odwala to jakiś cyrk, Sikorski by go zjadł i wysrał
1
Niemcy Nam wpłacą setki milionów złotych
XD
15
Nawrocki agresywnie dziś, o dziwo w miarę dobrze wypada XD nie sądziłam, że to powiem
2
Mentzen jakie robi miny XD oni chyba nie wiedzą, że ich też pokazują
0
Maciak co bombę puscił hahaahhahahaha