1

@GTBTP szczerze? Wolę Ukraińców w rękach Rosji niż żeby Polacy ginęli na wojnie

2

@maroon jak najdalej od Ukrainy w NATO i UE. To jest NASZ interes.

6

Ukraina w NATO to interes Polski. No pewnie, jak wtedy zaatakują Ukrainę to my idziemy też na wojnę :)

3

Szkoda, że nie można przełożyć tych wyborów. Będzie mi brakować tych debat, wieczory kabaretowe jakich dawno nie było :D

1

Braun co atomówkę z wehrmachtem zrzucił XDDD

0

@Comentateiro przecież napisałam, że głosuje na Trzaskowskiego, o co Ci chodzi panie kolego?

2

@Kgorecki2500 powiem Ci, że długo żeś chyba szukał tego idola xD

1

@July_6_BcN tak szczerze to najlepszy tam jest zakolak Stano :D lubię brodatych

1

Serio nasi jechali w drugim wagonie do Kijowa? Nie wiedziałam o tym, o Cię ch... :D

12

A fani Rafała powiedzą, że to kłamstwa, najważniejsze, że jest ładnie ubrany i przystojny.

0

@Szmulek aha, okej.

0

@Szmulek a kto jest mniejszym złem?

16

Hołownia gada o selfie. Chłop naprawdę się pcha w gips w tej debacie :D

0

@RoberDzik gdzie podpisać dziku?

0

@Bartula typ co się wziął znikąd jest lepszym kandydatem na prezydenta niż Ci co będą w drugiej turze.

1

@July_6_BcN no a jaaak :D

8

Biejat jest tak przezroczysta na tej debacie, że zapamiętam tylko te klapsy

1

@kamiVeB zrobią, zobaczysz :D

10

Ciekawe o której godzinie politycy KO dadzą post, że Trzaskowski wygrał debatę.

2

@July_6_BcN o kurła ale smiechlam

0

@Comentateiro ale zmieniłam zdanie patrząc na Twój post.

1

@Comentateiro na Trzaskowskiego a Ty?

21

Nie głosujmy na tę dwójkę, proszę Was. XD

12

Ja tam lubię klapsy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

7

Duńczyk w Trzaska wali, o nie hahaha

10

Dobra, już wiem czemu Trzaskowski nie przychodził na te debaty. XD przecież to co on odwala to jakiś cyrk, Sikorski by go zjadł i wysrał

1

Niemcy Nam wpłacą setki milionów złotych

XD

15

Nawrocki agresywnie dziś, o dziwo w miarę dobrze wypada XD nie sądziłam, że to powiem

2

Mentzen jakie robi miny XD oni chyba nie wiedzą, że ich też pokazują

0

Maciak co bombę puscił hahaahhahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?