1

Niemcy Nam wpłacą setki milionów złotych

XD

15

Nawrocki agresywnie dziś, o dziwo w miarę dobrze wypada XD nie sądziłam, że to powiem

2

Mentzen jakie robi miny XD oni chyba nie wiedzą, że ich też pokazują

0

Maciak co bombę puscił hahaahhahahaha

0

Mam wrażenie, że najbardziej dostaje się dziś Szymkowi. Nawet Duńczyk w Niego wali

29

Stanowski dzisiaj założył bluzę i +10 do agresywności :D wszystkie armaty wystawił dziś na tę debatę

16

No i Stanowski wdeptał te ściere w podłogę xD

5

Ale od Maciaka to się odwalcie bo @Kgorecki2500 będzie smutny

1

@Kgorecki2500 jak już Maciak ora Hołownie to nie jest dobrze

0

@Michael24 w skrócie, że byle kto nie może jej obrazić.

11

Zandberg kiedyś powie coś innego niż o mieszkaniach?

11

Warto było włączyć TV aby zobaczyć ryj ten dziennikarki. :D będą memy z tego

16

1 sekunda a Stanowski już rozwalił hahahahaha

1

@Kgorecki2500 ja już się tak przyzwyczaiłam, że jestem za tym by został

10

Jakby sędziemu zrobili zdjęcie jak idzie za rękę z Perezem to i tak gówno by można było zrobić. To jedna wielka mafia, rządowi zawsze będą ponad wszystkimi bo to KRÓLEWSCY. Taryfa ulgowa od zawsze na zawsze.

37

Serce się łamie jak widziałam płaczącego Wojtka po meczu. Widać, że pod tą przykrywką luzaka, naszemu emerytowi naprawdę bardzo zależy na tych trofeach. Cieszę się, że dwóch Polaków wygrywa z Barcą trofea, szybko raczej tego nie doczekamy.

5

@4drian0 nie ,,tego Garcia" tylko pana Erica Piłkarza. :D

1

@kuz pomysl w drugą stronę: gdyby nie decyzja o strzale Kounde nie mielibyśmy PK itd :) mi pomaga

5

Dobra, złość na sędziego minęła, trzeba się cieszyć. Vamoooos

1

@July_6_BcN mam nadzieję, że wybiorą faktycznie najlepszego piłkarza na świecie a takim jest Lamine. Jest bardzo medialny, więc jest szansa :)

1

@DragonxNF 98 rocznik. Nie taki znów stary! :D wypraszamy sobie :D

4

@Herato jakbyśmy wytrzymali 2 minuty to Rapha albo Yamal też by dostali. 17 latek jest bliżej ZP niż Mbappe.

42

Mbappe w tym roku kończy 27 lat a nie zanosi się na ZP. Jakby ktoś 5 lat temu powiedział, że Mbappe nadal nie zdobędzie Złotej Piłki po erze Messiego i Ronaldo mało kto by uwierzył.

8

Ale pięknie dziś piłka odbijała się od męczennika z faweli. Piękna kompromitacja :D jeszcze Eric co mu siaty zakładał.

12

Wchodzę na Insta i widzę, że Kun Aguero dodał post, że postawił hajsik na wygraną Barcy. Kompletnie zapomniałam, że on u Nas grał XD

0

@Tarlak96 kilka komentarzy niżej masz

25

Największym sukcesem Realu w tym sezonie jest nasza przegrana z Interem. Niech puchar sobie jakiś za tą wręczą, łajzy

12

@Kgorecki2500 ale Trzask nie idzie do republiki bo jest stronnicza, czego nie rozumiesz?

3

@norbi77 on pasuje najbardziej do bilety lotniczego w jedną stronę. Jak najdalej Barcelony

57

@Luciano99 nie zawiodłeś, ale tych komentarzy mogłoby być kilka stron.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?