0

@FCB_dimiC teoretycznie nie można ale praktycznie jakoś Polacy dali radę. Są miejsca które przyjmują te bony np w Chorwacji...

3

Najlepsze jest to, że bon turystyczny w zamyśle miał wspomóc polską gospodarkę i pomóc turystyce. W praktyce wiele tych bonów wykorzystano na pobyty za granicą. :D witamy w PiSlandzie.

4

@amanter jakby Puig czas spędzony na bieganiu za Laportą przeznaczył na siłkę to by wyglądał lepiej. :D

4

@Encore a tak ich kibice szczekali po meczu z Nami. Oby odpadli.

2

@7black4 wbrew pozorom on jest bardzo inteligentny, rozgrywa opozycję jak chce a oni sami się orają. Rzuci ludziom ochłapy, a tylnymi drzwiami im zabierze więcej.

1

@Odcinkowy no właśnie z tego to wzięłam, hahahaha :D

1

@MarFan xd dobre, dobre
@Odcinkowy wszystko daje, kocham PiS ponad wszystko

8

@Odcinkowy za PO też by była a przynajmniej PiS daje ludziom coś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Sztywno ja mam Benzemę 97 i chłop co wywija to jego. :D

9

Rekord Europy w mixie sztafet. Pięknie :D mogą nasi namieszać w finale

0

Nigeria w sztafecie zrobiła tak, że mężczyzna biegł z kobietami, a kobieta z mężczyznami. XD jaka przepaść.

0

@4drian0 włącz na YT na pełną głośność dźwięk jaki wydaje jastrząb lub orzeł i wystaw za okno. Sroki, które utrudniały mi spanie o 5 rano zawinęły się szybciutko :D

0

Co sądzicie o zwracaniu się ,,pan" do księdza? Uważacie, że może go to obrazić? Albo mówienie ,,dzień dobry" jeśli spotkacie księdza.

0

@Ghotti dawaj Spyro xD

0

@Ghotti to co następne? ^^

0

@Foro lewą nogą po ziemi przy słupku.

2

@koksik2700 jak się budzę rano, a obok śpi mój pies na plecach szczęśliwy i przytulony do mnie.

1

Od tego gema wszystko zależy. Oby głowa wytrzymała.

0

Niech Świątek serwuje za siebie i za Kubota :D

5

Wkurza mnie to AJAAA

xD

1

@Dertinho no ja patrzę na wyniki i naprawdę nie interesuje mnie to czy Klepacka ma jednego męża, przestrzega kalendarzyka i co niedzielę jest w kościele albo dziewczyna która jest lesbijką. XD niech sobie będzie, ważne jakim jest człowiekiem i sportowcem.

11

@Dertinho ja mam wrażenie, że ludzie sami te dramy kręcą. Pozdrowiła dziewczynę no i co z tego? Ja pieprzę, 1% ludzi ma z tym problem kto z kim sypi a robi się z tego dramę narodową. XD

8

@tristan87 powinien ktoś w końcu skasować tego idiotę tak na dłużej.

0

Oby się Rosjanie nie obudzili, na razie cudownie się to dla Nas układa.

4

Iga i Łukasz zaczynają bój!!!

0

@deyna2018 grałam, pierwsza część straszniejsza.

0

@OnlyBarcelona postępy mimo wszystko robisz bo znajdujesz rzeczy, które przechodzą z cyklu na cykl. :D Im więcej grasz, tym masz więcej artefaktów i innych gadżetów, będzie Ci się grało coraz łatwiej mimo, że zaczynasz za każdym razem od nowa.

2

@FC1899Barca gry:
1. Wiedźmin 3
2. Assassin's Creed II
3. Bloodborne

Seriale:
1. Gra o Tron
2. Dark
3. Dr House

Filmy:
1. Killer & Killerów 2-óch
2. Milczenie owiec
3. Incepcja

0

@pt9 zależy czy są wybory. :D

2

Returnal mnie wpędzi do grobu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?