clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC teoretycznie nie można ale praktycznie jakoś Polacy dali radę. Są miejsca które przyjmują te bony np w Chorwacji...
3
Najlepsze jest to, że bon turystyczny w zamyśle miał wspomóc polską gospodarkę i pomóc turystyce. W praktyce wiele tych bonów wykorzystano na pobyty za granicą. :D witamy w PiSlandzie.
4
@amanter jakby Puig czas spędzony na bieganiu za Laportą przeznaczył na siłkę to by wyglądał lepiej. :D
4
@Encore a tak ich kibice szczekali po meczu z Nami. Oby odpadli.
2
@7black4 wbrew pozorom on jest bardzo inteligentny, rozgrywa opozycję jak chce a oni sami się orają. Rzuci ludziom ochłapy, a tylnymi drzwiami im zabierze więcej.
1
@Odcinkowy no właśnie z tego to wzięłam, hahahaha :D
1
@MarFan xd dobre, dobre
@Odcinkowy wszystko daje, kocham PiS ponad wszystko
8
@Odcinkowy za PO też by była a przynajmniej PiS daje ludziom coś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Sztywno ja mam Benzemę 97 i chłop co wywija to jego. :D
9
Rekord Europy w mixie sztafet. Pięknie :D mogą nasi namieszać w finale
0
Nigeria w sztafecie zrobiła tak, że mężczyzna biegł z kobietami, a kobieta z mężczyznami. XD jaka przepaść.
0
@4drian0 włącz na YT na pełną głośność dźwięk jaki wydaje jastrząb lub orzeł i wystaw za okno. Sroki, które utrudniały mi spanie o 5 rano zawinęły się szybciutko :D
0
Co sądzicie o zwracaniu się ,,pan" do księdza? Uważacie, że może go to obrazić? Albo mówienie ,,dzień dobry" jeśli spotkacie księdza.
0
@Ghotti dawaj Spyro xD
0
@Ghotti to co następne? ^^
0
@Foro lewą nogą po ziemi przy słupku.
2
@koksik2700 jak się budzę rano, a obok śpi mój pies na plecach szczęśliwy i przytulony do mnie.
1
Od tego gema wszystko zależy. Oby głowa wytrzymała.
0
Niech Świątek serwuje za siebie i za Kubota :D
5
Wkurza mnie to AJAAA
xD
1
@Dertinho no ja patrzę na wyniki i naprawdę nie interesuje mnie to czy Klepacka ma jednego męża, przestrzega kalendarzyka i co niedzielę jest w kościele albo dziewczyna która jest lesbijką. XD niech sobie będzie, ważne jakim jest człowiekiem i sportowcem.
11
@Dertinho ja mam wrażenie, że ludzie sami te dramy kręcą. Pozdrowiła dziewczynę no i co z tego? Ja pieprzę, 1% ludzi ma z tym problem kto z kim sypi a robi się z tego dramę narodową. XD
8
@tristan87 powinien ktoś w końcu skasować tego idiotę tak na dłużej.
0
Oby się Rosjanie nie obudzili, na razie cudownie się to dla Nas układa.
4
Iga i Łukasz zaczynają bój!!!
0
@deyna2018 grałam, pierwsza część straszniejsza.
0
@OnlyBarcelona postępy mimo wszystko robisz bo znajdujesz rzeczy, które przechodzą z cyklu na cykl. :D Im więcej grasz, tym masz więcej artefaktów i innych gadżetów, będzie Ci się grało coraz łatwiej mimo, że zaczynasz za każdym razem od nowa.
2
@FC1899Barca gry:
1. Wiedźmin 3
2. Assassin's Creed II
3. Bloodborne
Seriale:
1. Gra o Tron
2. Dark
3. Dr House
Filmy:
1. Killer & Killerów 2-óch
2. Milczenie owiec
3. Incepcja
0
@pt9 zależy czy są wybory. :D
2
Returnal mnie wpędzi do grobu :D