3

@DonMatteo901 ale jak to 500+ nie pomaga? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

No i kolejna niespodzianka w tenisie kobiecym. Kvitova odpada z IO. :D

3

@kkbarca ja mgły mózgowej nie miałam ale pamiętam jak wyszłam 1 raz po izolacji na dwór. Zeszłam po schodach i całkowicie mi odcięło prąd, zaczęłam się wręcz dusić. Na szczęście miałam leki na astmę przepisane przez rodzinną, właśnie na COVID. Nigdy nie czułam się tak, jak wtedy gdy miałam covid.

1

@tristan87 niestety to nie fake.

30

Partnerka Trynkiewicza:
,,Teraz planujemy dziecko z Mariuszem. Na razie widzenia są w obecności strażników, więc nie mogliśmy skonsumować związku w pełny sposób, ale to jest wisienka na torcie – wyznała."
O 4 zamordowanych i zgwałconych chłopcach przez pana pedofila:
,,Mieli czas, aby ochłonąć, zastanowić się i uciec. Nie zrobili tego. To była ich decyzja, że nie żyją (…) No i nie wiadomo, kim obecnie byłyby te dzieci. Może wyrosłyby na zabójców i złodziei. Kto włóczy się samotnie przy rzece w wieku kilkunastu lat? – powiedziała w jednej z rozmów."

Przecież tę kobietę za same słowa powinien czekać psychiatryk. Jak można tłumaczyć pedofila-mordercę, jednocześnie zrzucać winę na dzieci, że nie żyją... Pomijając fakt, że jej ukochany powinien za to co zrobił załapać się na karę śmierci, to widać, że nieźle wyprał jej mózg. Nóż się w kieszeni otwiera.

0

@VenoM to jest nic. W Sekiro jak grasz, zabijasz bossa a on ma np 3 życia. :D

0

@BorzyKrzys przystojny ale dla mnie Aguero lepszy :D ogólnie w Barcy kiepsko z przystojniakami ;(

2

@Khajio anime obejrzałam DBS, mangi nie czytam, miło będzie wrócić do Dragon Balla. :D

5

@Jacu327 a czemu Dania i nie Dańczycy tylko Duńczycy?

0

@VenoM no możesz spróbować do Niego wrócić jak Ci trudno, a nazbierać sobie dodatkowych leveli :D ze zbroją nie pomogę, aż tak dokładnie nie znam tej gry (nie to co Bloodborne ^^) ale pamiętam, że ja długo grałam w zbroi którą znalazłam w kopalni bodajże. Gdzieś chyba nawet mam zdjęcie. Do tego włócznia i jazda. Ogólnie tak jak w Soulsach zawsze grałam toporem albo mieczem, tak w Demon's Souls dla mnie najlepsza jest włócznia, bo można szybko odskoczyć a przeciwnik Cię nie sięgnie. :D

0

@VenoM jedyny boss w DS który mi trochę sprawił problemy, a potem patrzę a ja grałam w złej kolejności i za szybko do Niego pobiegłam. Może zrobiłeś to samo? Wszystkich bossów przed Mieszkańcem Płomieni pokonałeś? Pamiętam, że w walce z Nim po prostu przed Nim uciekałam i czekałam na ten jego wyskok albo atak dwoma łapami, wtedy szybki unik za jego plecy, uderzenie i ucieczka. XD trochę frajersko ale skutecznie, a końcówka jak on robi się bardzo agresywny to trzeba liczyć na szczęście niestety. :(

0

@VenoM który? To może Ci sprzedam jakieś wskazówki :D
@adambądkowski93 serio, mam pamięć do takich rzeczy xdd

5

@adambądkowski93 zgadzam się. Do teraz pamiętam perfumy mojego byłego, chociaż ostatnio zapomniałam jego nazwiska. XD

2

@macio_944 RDR2 to gra w którą chciałabym bardzo zagrać drugi raz ale zwyczajnie nie potrafię wiedząc co się wydarzy. :( Koniki były super w tej grze, najlepiej zrobione jakie widziałam

4

@Kwiatek67 podpisze.

4

Kolarstwo to piękny sport, w ogóle jazda na rowerze. :D na szosowym nigdy nie jeździłam ale nawet MTB daje rade na długie dystanse. Najdalej ostatnio przejechałam ok 70 km na raz, czyli około 1/2 tego co panie tutaj, o wiele wolniej a i tak nie mogłam wstać z wyrka na następny dzień. XD jakoś mam sentyment zawsze do sportów rowerowych.

1

Nie wiem jak Was, ale mnie zawsze najbardziej cieszą takie niespodziewane medale. :D

0

@zadafcb no i Kwiatkowski/Majka też byli liczeni do medalu. :D chociaż jednego.

0

@zadafcb mistrzowie świata w kajakarstwie 4x właśnie odpadli i nie zakwalifikowali się do finału. Też miał być medal.

9

https://zapodaj.net/af641532ea34c.jpg.html

Sancho to niezły ananasik. Niestety coraz więcej takich w footballu.

2

@LeoMessiah 27 ;((((

1

Memphisowi nikt jeszcze nie powiedział, że ma klepać, nie strzelać z dystansu i nie wchodzić w drybling. Niedługo złapie nasz styl xD

0

@Jackazz polej sokiem z cytryny. Twój nick zobowiązuje? :D

16

Memphis więcej magii w pięć minut niż cały nasz atak w poprzednim sezonie (nie licząc Leo)

2

Olek nie kończy, no jakos mnie to nie dziwi...

0

Teraz panowie!!!!!

0

Giza się zesrał metr przed kiblem.

3

Ten Irańczyk z siwą brodą to ale diaboł.

0

@DaPidejpi Kurkowi i Leonowi. :D

0

@Image akurat dzięki Leonowi to jest ten tie-break.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?