clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 @Zoker oczywiście, że trzeba być pewnym siebie ale mówię o tym jakie wrażenie sprawiali nasi panowie. Zresztą na boisku to gwiazdorzenie też było widać.
6
Najlepsze były te ich wypowiedzi przed IO. ,,Ogralibyśmy największe gwiazdy NBA", ,,Brąz i srebrno Nas nie interesują, jedziemy tylko po złoto". XD Rozumiem, że każdy chce zdobyć złoto ale tutaj ewidentnie pycha kroczy przed upadkiem.
0
Hahahahahaha, brawo. Tak się kończy kozaczenie. Do domu.
1
@MesQueUnClub96 przecież to co on odwala co mecz to jakiś cyrk...
4
Po co ten murzyn rzuca cały czas za 2... Ja pieprzę.
0
@kuz to jest lew :D Simba
3
Ciekawe co z Justyną Święty-Ersetic. Nie ukrywam, bardzo liczę na jej medal, a podobno ma problemy z kontuzją mięśnia czworogłowego. :( Ogólnie mega czekam właśnie na Justynę i całą naszą cudowną sztafetę pań.
3
@MarioVeB! Jak Justyna Kowalczyk walczyła z Bjoergen o złoto na ostatnich metrach w Vancouver i komentator krzyczał ,,Bjoergen czy Kowalczyk, Bjoergen czy Kowalczyk (...), POLKA BEDZIE ZLOTY MEDAL, Justyna mocnooo, zrobiła to zrobiła!" Ciary. Pan Marek Jóźwik na zawsze w moim sercu za ten komentarz. :D
1
@Lisek też tak myślę. Iga po prostu jest skromną, fajną dziewczyną i widać, że bardzo jej zależało na tym IO, a nie to co Radwańskiej. @Tomo_95 zgadzam się, nie zachowywała się tak jakby reprezentowała kraj.
17
Tak sobie myślę o Idze, bo od rana nie daje mi ta przegrana spokoju. Pamiętam w jakim stylu odpadała z IO Agnieszka i jak ludzie mieli do Niej pretensje, że grała zwyczajnie na wyjebce na Igrzyskach. Tutaj Iga odpada w drugiej rundzie i przeważają komentarze pozytywne, słowa otuchy i to, że kibice stoją za Igą murem, bo chyba każdy widział ile ten mecz ją kosztował. Bałam się trochę, że odezwą się Janusze sportu które będą ją atakować ale takie komentarze to pojedyncze przypadki. Cała kibicowska Polska stoi za Igą murem, bardzo mnie to cieszy.
21
@zadafcb EUROSPORT z rigczem.
0
Nie wygrywasz 3:0, przegrywasz 2:3. Oby się to nie ziściło.
8
Argentynie kibicuję nawet w siatkówce ze względu na Leo. XD
2
@koksik2700 no widzę jak rekord pobiłeś, że człowiekowi auto prawie na złom wysłałeś ^^
2
@koksik2700 to ile Ty ważysz, że tak żeś to auto poturbował? XD
1
@patry295 dobiec pod kosz kozłując? Byłam jedną z lepszych + szybko biegałam, ale jak dochodziło do rzutu...XD zasłonę milczenia spuszcze na to
0
Koszykówka 3x3 jest spoko :D pograłabym ale jeśli chodzi o rzuty, to mam zeza i nigdy nie mogłam trafić.
1
Pierwszy raz w życiu jadłam pizzę z ciasta razowego. Oczywiście nie wyrosła tak jak normalna, smakowo też trochę inaczej, no i mega ciężka. Ciekawe doświadczenie ale zdecydowanie wolę jednak pszenną. :D dobra alternatywa dla osób, które chcą trochę ograniczyć kalorie.
3
@draxidox 0 zł
:d
2
Teraz to już na pewno.
4
@Seledynowy no ja pracuję w weekendy, moi rodzice pracują w weekendy, brat również. Nie rozumiem czemu akurat sprzedawcy w sklepach spożywczych mają być uprzywilejowani a pani na stacji benzynowej, restauracji już nie.
4
@Peszko07 zakaz handlu w niedzielę to największa głupota jaka może być.
0
@damiano996 słaby troll jesteś, nawet nieśmieszny.
9
Tak mi żal Igi, że też mam łzy w oczach. Widać, że jej zależało. To dopiero początek jej kariery i tak już jest wielka. Wymowny obrazek, puste trybuny, pusty kort a ona siedzi i płacze. Ech ;(
7
@damiano996 XDD weź się je**ij w łeb. Dziewczyna płacze bo to przeżywa a Ty piszesz taki komentarz.
2
Iga dawaj, jazda jazda jazda :D
2
@Zip ,,ten go k**wa kopał" mi się przypomniało
3
@Cvzx ,,to było włączone Jacek" xDDD
0
Iga co podwójne błędy robi to szok...
1
@marcin62 potem dupę pokazywał xD