1

@FCB24 chyba muszą minąć 2 tyg

17

@zmiter912576 trzeba piętnować takie zachowania i tyle. Ona też glupia (właścicielka) bo śmiała się zamiast zwrócić mu uwagę. Jak damy przyzwolenie na takie zachowania to zaraz następny kretyn posunie się krok dalej. Każdy idiota bez empatii powinien wiedzieć, że nie ma pozwolenia na krzywdzenie zwierząt.

7

@agaFCB bramka na 5:4 w finale z Sevillą. :D

0

Semeniuk przypomina mi Krzyśka Piątka :D

3

Super by było jakby Iga i Łukasz zdobyli chociaż brąz. Będzie ciężko ale wierzę :D

3

@IronSanHybrid Novigrad obowiązkowo. :D

5

Iga z Łukaszem Kubotem jak córka z ojcem trochę :D

0

Ale by sobie człowiek posłuchał Mazurka Dąbrowskiego na tych IO. :((

4

Pamiętacie ten wywiad ze zdobywcą ZP FCBarca.com, jak padło pytanie kogo nie lubi czy coś takiego? Ale to były dymy :D haahha, teraz mi się przypomniało

12

@Dembouz1899 a tak serio, to zaczyna mnie już wk***iać.

1

@LeoMessiah no niby tak ale na pewno był spektakularny. W ogóle w GoT było mnóstwo super scen ^^

1

@LeoMessiah mi się podobało :D

1

@LeoMessiah Jak Jon Snow stał sam z mieczem podczas Bitwy Bękartów a jechały na Niego konie. :D

3

@Munio francuskie i hiszpańskie thrillery > wszystkie inne.

Mają to coś. :D jeszcze się nie przejechałam na ich produkcji.

6

@l0Messini jak nie będzie chciała się spotkać to Ci napisze dzień przed albo w tym samym dniu, że jednak coś jej wypadło a zgodziła się bo było jej głupio odmówić. Jak zacznie coś kręcić, że nagle musi coś zrobić to odpuść sobie, a tak to miłej randeczki. :D

0

@LuisSalvano fioletową ale muszę się wybrać do sklepu stacjonarnego i zobaczyć na żywo jak wygląda ten herb.

11

Kurła jakie powroty, co tu się dzieje. Sami synowie marnotrawni.

0

@LuisSalvano w końcu wróciłeś. :D

1

@MesQueUnClub_87 myślę, że 3 bo jest najbardziej dynamiczna.

2

@marcin000019 XD kopnięcie piłką w kibiców Realu z całej siły z bliskiej odległości to walka na boisku? Uwielbiam Leo ale nie gloryfikujmy go tak. Swoje za uszami też ma.

0

@Pawel13sz gdyby nie pazerność Neymara. :D jakby nie chciał to by nie odszedł nawet z klauzulą 1 euro

0

@Objectivo to fakt, jak trafiłam na pustynię wydawało mi się o wiele trudniej, potem znalazłam lepsze bronie i już w sumie jest okej. Tylko jak trafię na lokację gdzie na raz atakuje mnie dziesięciu z laserami to jest gorzej. Nie nadążam ładować zrywu xD

1

@Pawel13sz Messi Neymar Suarez, a nie czekaj... ;(

0

@Ghotti Demon's Souls z wszystkich soulsów jest najłatwiejszy. Przysięgam. O Returnalu nawet nie myśl w takim razie. :D mam opanowane uniki do perfekcji po Sekiro ale tutaj co chwilę dostaje strzał w plecy... :(
@Objectivo Ty ukończyłeś? :D ja na razie gram 5 h i jestem w drugim biomie. :D

1

@marcin000019 Messi jest najlepszym piłkarzem ale swoje odpały na boisku też miał. Zgadzam się z kolegą jeśli chodzi o Jego wybór.

3

Przy Returnalu te wszystkie Soulsy to jakaś zabawa w piaskownicy :|

1

@bixmix uważam, że powinien być zastrzeżony.

4

Czytam, że Hubert Hurkacz jest weganinem. :o nie miałam pojęcia. Do tego podobno czymś się struł w Japonii, stąd słabsza dyspozycja. Ciekawe w sumie.

1

@quarto ja nie ale mój ojciec kierowca międzynarodowy 10k na rękę. No ale życia wtedy nie masz. XD

0

@BorzyKrzys nie, nie będę wypominać. Po prostu wypowiedzi akurat naszych koszykarzy rzuciły mi się w oczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?