clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dertinho a co mówi?
3
Mam trochę wrażenie, że niektórzy (nie mówię że tutaj) którzy na co dzień nie oglądają reprezentacji tylko od wielkiego święta, będą zaraz marudzić, że męczymy się z jakimś tam Iranem. :D Iran to jedna z lepszych reprezentacji na świecie, ciężki mecz Nam się trafił na początku IO.
0
@kaamil1910 mocny.
0
@tadzik447 a ZAgumny lepszy niż ZAtorski. :D
4
Kubiak nawet jak ma słaby mecz, to wytwarza taką atmosferę (a z Iranem to już w ogóle), że panowie są jacyś bardziej agresywni i nakręceni. Brakuje im cojones dzisiaj.
0
Te czasy jak wchodził Gruszka i nie było co zbierać. Gruszka > Śliwka xD
0
Teraz zagrywa Wilfredo, nie zepsujmy :(
3
Realizator naj***ny to do domu.
0
@tadzik447 mogę ale nie chcę się w to wkręcać po prostu i sobie postanowiłam, że nie mogę :D
0
@Rust_Cohle ja nie mogę stawiać ale mój sobie zagrał za dyszkę. :D
2
A jak pisałam, że na Iran kurs był ponad 10.0 to niektórzy mi tu pisali, że będzie gładkie 3:0 dla Polaków. :D
2
Żeby podwójni mistrzowie świata nie mieli rozgrywającego na poziomie. XD
1
Leon zaczyna show :D
0
@tadzik447 no nie wiem. :D ogólnie nie podobają mi się czarni mężczyźni ale Wilfredo jest słodki.
7
Wilfredo jest uroczy :D podoba mi się
0
9,5-11.0 kursy na Iran w meczu z Polską. :D w sumie ciekawe dlaczego tak wysoki kurs, przecież Nam zawsze bardzo ciężko się z Nimi gra...
4
Ale Kwiatkowski teraz zaatakował :O
0
@max1982 ja przez granie w siatkówkę miałam skręcony staw skokowy, po miesiącu (po skoku do bloku) kolejny raz, tym razem z uszkodzeniem torebki stawowej. Noga 1,5 miesiąca w gipsie, a teraz wystarczy, że kostka delikatnie mi się wykręci i już puchnie, boli i muszę uważać a minęło 10 lat. Także... Jak raz załatwisz staw skokowy tak konkretnie, to masz przegwizdane. Dziwne, że nie miałeś gipsu w sumie :|
0
@marcin62 powinny być wszystkie sakramenty, bo jak ktoś był zmuszony do chrztu, potem komunii to bierzmowania już jako świadomy człowiek mógł nie przyjąć, więc nie powinien być liczony.
3
@ElPonczato
Jedyne co mi się kojarzy to że murzyn i pankejki.
1
@Cochise Hey i Marilyn Manson.
1
@LambiPL na razie miałam mały problem jak zaczęli we mnie strzelać jakimiś laserami xd ale uniki wyszły super ^^
0
@MesQueUnClub_87 taki urok. :) Z drugiej strony gdyby nie było tych przeciwników w Bloodborne np to nie dałoby się wbijać wyższych leveli. Na początku też na to psioczyłam, ale jak trzeba było podbić siłę na bossa to dziękowałam, że jest tylu silnych przeciwników wokół mnie xD
0
@Ghotti xD ten co zapodał
1
@MesQueUnClub_87 no ogólnie jest to gra trudna, stąd to porównanie. Jest to roguelike więc jakoś tak mi się porównało. :D giniesz, tracisz wszystko i zaczynasz praktycznie od nowa. Lubię wyzwania ^^
1
Zaczęłam swoją przygodę w Returnal. Na godzinę grania zginęłam raz, bo zniszczyłam sama sobie skafander i byłam na strzała. Ogólnie próg wejścia nie jest tak wysoki jak np w Sekiro. Zobaczymy jak będzie dalej. Na razie jestem oczarowana. ^^
1
@norbi77 luzik. :D przyjemna gra, taka na odstresowanie tylko mocno hałaśliwa. ^^
0
@ściah mówili dziś nawet o tym w telewizji, a źródło znaleźć łatwo. Zrobiła się mała afera i piszą o tym w necie.
5
@VamosB ale ja nie mówię, że jak ktoś jest zdolny to mają go nie przyjąć tylko dlatego że jest Ukraińcem. XD chodzi o to, że 60 najlepszych wyników to wyniki z Ukrainy, a w zasadzie świadectwa 100%. Dla mnie to jest zazwyczajnie podejrzane.
10
@VamosB na Ukrainie kupienie prawa jazdy to nie jest problem, a do dopiero papierka związanego z nauczaniem w jakiejś tam szkole. Taki jest mój komentarz w tej sprawie. :)