1

@Majsteer nie mam pojęcia. Wiem, że zajęty może być co drugi fotel. Nikt raczej w tej ciemności, nie będzie sprawdzał czy masz maskę :D

3

Jak ktoś z Was ma ochotę wybrać się do kina to podpowiem, że w Heliosie jak zamówi się bilety 3 dni przed seansem, normalny bilet kosztuje 13 zł. Dla porównania Multikino 32. XD ceny dla Poznania, więc pewnie w niektórych miastach mogą być niewielkie różnice. Nie wiem jak wygląda sprawa w Cinema City ale w Multikinie ładnie ich odkleiło.

1

@Nerazzurro 4,4 w przybliżeniu

0

@Nerazzurro jeśli jest konsekwentny to niech będzie we wszystkim.

2

Zdejmij colke z kadru bo jest niezdrowa.
Reklamuj swoją twarzą Nivea, które testuje produkty na zwierzętach.
Nazywaj się Cristiano Hipokryta Ronaldo.

0

@Rust_Cohle po prostu uważam, że konferencja to nie jest miejsce na takie gesty. To co, jak zrobi mu ktoś zdjęcia na meczu na tle McDonald's czy Pepsi to też będzie to wymazywał? Promowanie zdrowego żywienia - tak, odstawianie szopki byle się o kimś mówiło kosztem firmy Coca-Cola - stanowcze nie.

0

@Kluivert_P dla przykładu coca-coli powinna wytoczyć proces jednemu i drugiemu madralinskiemu. Płacą niewyobrażalne pieniądze, a piłkarze odwalają taką szopkę. Może niech szyldy z Gazpromem pozrywają, bo nie zgadzają się z polityką Rosji? Idioci i tyle, na czele z CR7.

4

@Kgorecki2500 każdy facet z zarostem +10 do atrakcyjności. No chyba że ma na twarzy kłak-przerwa-kłak albo jest rudy, to wtedy na gładko. :D

1

Widzę, że pełno tutaj hazardzistów się uaktywniło wraz z Euro 2020. ^^

0

Myślicie, że Turcja strzeli?

1

@IronSanHybrid ano można, wiele rzeczy u mnie można znaleźć. :D

0

@Ghotti z chęcią ogram ^^

2

,,Medium", które początkowo miało być exem na Xboxa, trafi jesienią na PS5. :D
@Ghotti @masq @Jakchcesz

42

@IronSanHybrid ,,dopóki internetu żeś nie mioł to tylko rodzina wiedziała, żeś debil" :D idealnie wpasowuje się w te komentarze.

2

Co klasa to klasa. Chyba dla ułomnych jak Iwański.

71

Gówno gra cały mecz, strzela z karnego i napinka. No nie da się go lubić.

0

No i jeszcze karny. Ale mi żal Węgrów...

0

Akurat mówiłam ,,nawet jak Węgry stracą bramkę to nie będzie wstydu" i padła bramka. XD sorki

2

Krychowiak wczoraj za taką akcję dostał 1 żółtą kartkę.

0

@derlysy1979 jak grałam w siatkówkę, masz okrzyk był: czy wygramy czy przegramy je***ł pies tak jest tak jest tak jest

XD

5

Ale dziwnie się patrzy na taki tłum, bez maseczek. Jakby człowiek oglądał mecz z archiwum sprzed 2 lat. XD

1

@domin1515 ten nowy avek to OG Loc z GTA San Andreas, a Iniesta na czas Euro odpoczywa. :D

15

@Coutinho007 najbardziej wyrównana walka będzie na linii Morata - Szczęsny. Z tego samego drewna strugani :D

1

Może nasi myśleli, że na Euro są dwumecze i odrobimy lekko tę jedną bramkę? XD

11

@AntekGriezmann za co dostałeś bana?

10

Alba szuka na boisku Messiego. XD

0

Pozdrazniona Polska wychodzi na Hiszpanie i łatwe 3:0.

0

@Janas11224 Puyol, Ramos... Na tym boisku było tyle cojones, że co nie dograli to dowalczyli. Teraz większość piłkarzy kompletnie bezbarwna.

0

@Ghotti :DDDDDDD Ale i tak Hellblade zostaje w MS. ;(

6

@IronSanHybrid żart się Ciebie trzyma, Ajron. Najgorsze jest to, że nie jest śmieszny i to nie jest żart ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?