0

@rasta212 jajco, tak tylko pytam. Zwyczajnie u mnie w Poznaniu się tak nie mówi i jestem ciekawa gdzie używa się takiego zwrotu

0

@Cvzx Fati bez nogi > Dembele bez głowy.

2

@Kamiloza91 Messi, Fati, Depay. Na zmianę Antek i Kun, a Bombele do pilnowania plecaków w szatni.

2

@Paradoks docinała DLA? Jesteś z Podlasia? :D

1

@FCB24 nooo, to był genialny odcinek. :D ,,wiesz co Ala, im jesteś starsza tym bardziej podobna do Niej. Niedługo będziecie parkować miotły na tym samym parkingu" xD

7

@Messibestplayerintheworld zdecydowanie :) zapadła mi w pamięć scena jak aresztowali księdza proboszcza i Michałowa dzwoniła w nocy do biskupa i krzyczała: ...z tej prokuratury, kamień na kamieniu nie zostanie!

11

Marta Lipińska czyli serialowa Michałowa albo jak kto woli ,,Mamusia" z Miodowych Lat kończy dziś 81 lat. Moja ulubiona aktorka ,,starego" pokolenia. :D jej pojawienie się w Miodowych Latach zawsze zwiastowało niezłe jajca.

9

Panie Karolu stop.

1

@AduŚ07 ja to bym się nie martwiła tym kogo wskazać, tylko czy mnie by ktoś nie wskazał. XD a tak serio to nie żywię do nikogo aż takiej urazy by życzyć śmierci.

0

@Fenelon mi niby też ale... Za bardzo było to przeciągane, a sam pomysł, że wszyscy biją się na raz był bez sensu. Za długo to trwało, Ci przeciwnicy z innych wszechświatów byli irytujący i wyglądali tragicznie. Powinien być turniej taki jak we wcześniejszych częściach. :( Tenkaichi Budokai to było coś.

0

@Criss18Barca początkowe odcinki sobie daruj bo wyszła kinówka opowiadająca dokładnie o tym samym. :D saga z Blackiem była super.

2

@msmsms te siwy, czemu osiwiałeś?

5

@verdant Polska z takim terytorium? Mi tam się podoba :D

0

@itmustbejoke niedoświadczonych w kadrze mamy dużo, ja tam się cieszę, że przyjdzie Kun. Co nie da rady do biegać, to strzeli używając doświadczenia albo sprytu nabytego przez tyle lat grania w lidze angielskiej. Jestem pewna, że będzie miał więcej bramek niż Dembele (jeśli zostanie) i Griezmann :D

0

@BOIXOS1 PlayStation 5.

1

@tomek8756



Tak mi się przypomniało. :D

0

@MesQueUnClub_87 nie. Póki co tylko pady, a boczne panele z Ali. Jedyne wyjście jak chce się mieć czarną konsole.

0

Oficjalnie pokazano nowe pady do PS5.


Premiera podobno 18 czerwca.

0

@chavez mi dziś wpadł Oblak 96 ^^

2

@Sherem gdyby nie kontuzje (ogólnie wszystkich klubów), Real też nie grałby tak słabo i uważam, że nadal mielibyśmy problemy ze zdobyciem La Ligi.

8

@NaFazieHitman a i tak najlepsi są Ci którzy twierdzą, że teraz w Polsce nie da się żyć i że mieszkać tu to przekleństwo...

1

@Kgorecki2500 tak samo jak nic nie usprawiedliwia budowania obozów pracy przez Żydów dla Palestyńczyków. Cały czas kreują się na największą ofiarę II WŚ, a odpieprzają takie rzeczy, ,e głowa mała...

10

Wyobraźcie sobie, że Ukraińcy w Polsce zaczynają się na naszych terenach domagać swojego państwa. Tworzą malutkie miasta ukraińskie, a potem zajmują coraz większą część naszego kraju, bo po II WŚ ktoś tak sobie rozporządził naszym terenem. Do tego prześladują Polaków, przez kilkadziesiąt lat Nas mordują a na końcu stawiają siebie w roli ofiar terrorystów z Polski. Nie dziwię się Palestyńczykom i tyle. Może zbyt wszystko uprościłam ale to Izrael jest tam gościem a od początku toczą z Arabami wojnę...

1

@gontex wszystko w porządku, prócz tego, że wszystkie noże i widelce się do mnie przyklejają

0

@adambądkowski93 Barca jakby miała przetapiać trofea z ostatnich 2 lat to za wiele by tych przetopionych gwiazdek nie rozdali :D

3

@MesQueUnClub96 wszyscy chowamy rowery. ;(
@PatrychoO moje koleżanki chodzą na solke cały rok, a i tak są blade a ja cyk, chwila moment i od razu na brązowo się opalam. XD ciemniejsza karnacja to luksus

0

@DaPidejpi a to avatar ma znaczenie w gorących dyskusjach? Ustaw sobie ,,Tak dla Koemana" albo ,,Nie dla Messiego", potem szybkie pytanie o aborcję, kościół i LGBT w jednym i gotowe. Jeszcze jak uderzysz w Żydów za ostatnie wydarzenia to masz gorące dyskusje murowane :D

2

3 dni ciepło, a ja już opalona. :D w ogóle irytuje mnie trochę to, że nie ma prawdziwej wiosny. ,,Prawdziwej". Praktycznie z dnia na dzień u mnie (Poznań) z zimy zrobiło się lato. :/ Jednego dnia człowiek w czapce i kurtce zimowej, a następnego praktycznie w krótkim rękawku. Dziwne to wszystko.

0

@DaPidejpi zarzuc tematem religijnym albo o aborcji :D

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?